Пн. Сер 15th, 2022
Обміняти бонуси від Vodafone на послуги

Кожного дня великі компанії, що надають послуги у сфері послуг та продажу товарів, придумують способи розширення аудиторії, але й утримання наявної. Vodafone Україна пропонує своїм користувачам розширену бонусну програму.

Всім користувачам надається певна кількість балів, за використання послуг та їх оплаті. Назбиравши певну кількість можна обміняти на бонуси для себе або замовити додаткові привілеї.

Як підключити Водафон Бонус

Для участі у програмі лояльності від Vodafone потрібно надіслати цифру «5» на короткий номер 820, дочекатись відповіді від оператора (смс безкоштовне). Послуга активується на протязі доби. Ви отримаєте повідомлення про успішну операцію. Відсилати у смс можна не тільки п’ятірку, але і інші цифри.

Для смартфонів можна використати офіційний додаток від Vodafone та підключити бонус програму самостійно.

Читайте Вивести гроші з мобільного рахунку Київстар на карту ПриватБанку

Як заохочення, для користувача одразу нараховується 200 бонусів, а подальша кількість буде нараховуватись вже на протязі використання послуг.

Перевіряємо кількість бонусів на рахунку

Тепер розглянемо способи перевірки кількості бонусів на рахунку Водафон

  1. Більш відомим способом є USSD запит. Потрібно набрати комбінацію *777*1# та кнопка виклику (для абонентів по предоплаті) та *110*14# для рахунків із фактично використаними послугами;
  2. Надішліть смс повідомлення на номер 20172 із будь-яким текстом;
  3. Ну і на останок, зателефонувати до контакт-центру компанії Водафон, та уточнити в представника.

Всі способи перевірки бонусного рахунку є актуальні та моментально доступні для використання. В деяких ситуаціях можливо перевірити через мобільний додаток компанії.

Як можна використати бонуси Водафон на послуги зв’язку

Якщо на вашому бонусному рахунку «назбиралось» достатньо бонусів, тоді можна обміняти їх на послуги зв’язку та інтернет від Vodafone. Мінімальна кількість – 100 балів.

Обмін проводиться за допомогою USSD команд із телефону. Детальніше дізнатись про всі доступні тарифи можна на офіційному сайті компанії.

Наприклад, для отримання додаткових 1Гб мобільного інтернету 4G на 30 днів досить 100 балів. Для замовлення виконайте такий запит: *777*2*1000# та кнопка виклику. Для перевірки залишку Гб використайте *777*2*5001#.

Для отримання 5Гб інтернету потрібно 500 бонусів від Водафон, комбінація *777*2*5000# та кнопка виклику.

Отримати додаткові 10 гривень на бонусний рахунок можна отримати за 500 бонусів, використайте комбінацію *777*2*010#.

Додаткові 50 гривень на ваш додатковий рахунок обійдеться Вам у 2500 тисячі бонусів, отримайте із комбінацією *777*2*050# та кнопка виклику.

Бонуси від Водафон для клієнтів

Додаткові послуги за бонусні бали від Водафон

Компанія Водафон пропонує отримати не тільки послуги зв’язку та інтернет за конусною програмою, але активно співпрацює з інтернет-магазинами, онлайн сервісами тощо. Звичайно, щоб отримати знижки чи призи потрібно витратити вже більшу суму коштів.

Наприклад, Ви можете отримати знижку 200 гривень на покупку одягу від відомого інтернет-магазину lamoda.ua всього за 1000 балів (потрібно зробити замовлення мінімум на 1400 гривень).

Цікаво знати Робота в інтернеті на дому. 10 перевірених методів заробітку вдома

Для замовлення послуги наберіть комбінацію *777*2*501# та кнопка виклику. У кожної категорії присутній детальний опис та умови, уважно читайте, або уточнюйте у оператора.

Для любителів краси можна отримати знижку 100 гривень у мережі магазинів Watsons всього за 2500 тисячі балів. Використовуємо запит *777*2*5021# та кнопка виклику.

Бонуси від Vodafone обміняти

Оновлення даних про акційні пропозиції можна на офіційному сайті бонусної програми від Vodafone або у мобільному додатку. Наразі це все, будемо раді відповісти на ваші питання у коментарях.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *