Ср. Чер 29th, 2022
переказати гроші на карту із мобіьного рахунку Vodafone

Дана стаття стане корисною для користувачів, які шукають способи переказу грошей із мобільного рахунку Vodafone на карту ПриватБанку або іншої фінансової установи.

По суті можна виділити реально один спосіб із переказу коштів мобільного рахунку Vodafone на карту ПриватБанку – додаток SharPay (колишній Vodafone Pay). Отож по черзі почнемо.

SharPay: вивести гроші із мобільного рахунку Vodafone на карту

Для початку встановіть офіційний додаток від компанії SharPay. Проходите просту реєстрацію: потрібен сам мобільний телефон, на який прийде смс з одноразовим кодом, це підтвердить реєстрацію. Далі придумайте свій PIN код для входу.

переказати кошти із мобільного номеру Vodafone на карту

Після завершення реєстрації можна почати користуватись сервісами додатку. Врахуйте, Ваш номер телефону автоматично буде визначено як особистий рахунок (віртуальний гаманець).

Цікаво знати Вивести гроші з мобільного рахунку Київстар на карту ПриватБанку

Тут ми й «підбираємось» все ближче до суті питання, описувати всі функції нема сенсу. Саме функція переказу із мобільного на мобільний, з карти на карту і з мобільного Vodafone на банківську карту. Тут потрібно врахувати відсоток комісії, у кожного способу він різний (тарифи нижче).

як преказати гроші із мобільного рахунку Vodafone на карту

Якщо переказувати гроші з мобільного номеру Vodafone на карту Приватбанку, будьте готові сплатити 4% комісії. «Недешево!» – скажете Ви. Але що ж зробиш, реально на 1000 гривень які випадково потрапили на мобільний рахунок доведеться сплатити 40 гривень комісії.

Важливо! Перед використанням переказу потрібно додати карту у відповідний розділ (Мої карти). Система запропонує вказати дані (номер, термін дії, та CVV код).

Читайте також Як використовувати бонуси від Vodafone для послуг зв’язку та знижки

Верифікація карти займає менш як хвилину. З рахунку спишеться 1 гривня, але відразу і повернеться (така процедура). Ну і по розміри комісій на платежі від Vodafone читайте нижче.

Тип переказу

Комісія системи

Із карти на карту

0,5% + 2,5 грн

Із карти на мобільний рахунок

0,5% + 2,5 грн

Із мобіьного на карту

4%

Із мобільного на мобільний

2%, мінімум 1 грн

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *