Вт. Лют 27th, 2024
Переказ грошей з Київстар на карту

Не секрет, що всі акаунти користувачів у Приват-24 пов’язані з телефонним номером. Розглянемо способи з якими можна переказувати Ваші кошти із мобільного рахунку оператора Київстар на карту Приват Банку. Ще буквально недавно такої можливості не було для клієнтів мобільного оператора.

Прогрес «не стоїть на місці» та компанія Київстар, піклуючись про комфорт користувачів, зробила таку послугу реальністю.

Ситуації для такої потреби переказу бувають різні:

  1. Випадково поповнили номер мобільного телефону на значно більшу суму (скажімо не на 100, а 1000 гривень);
  2. Ви використовували мобільний рахунок для збору коштів на особисті потреби, як і банків сю карту;
  3. Потрібно онлайн оплатити покупки чи послуги;
  4. Терміново потрібна певна сума коштів на карті ПриватБанку.

Переказувати гроші з Київстар на карту Приват Банку

Для переказу коштів із мобільного рахунку на карту ПриватБанку можна користуватись офіційним додатком від компанії «Мобільні гроші», деталі можна дізнатись на сайті money.kyivstar.ua

Зручність Сервісу полягає в повному контролі Ваших коштів на рахунку. Можна використати на оплату авіаквитків, купити білети на концерт, перевести на карту тощо.
Для початку роботи потрібно знайти на офіційному сайті Київстару меню «Мобільні Гроші», вона знаходиться у верхній прихованій панелі.

перевести гроші з Київстар на ПриватБанк

Клікнувши на посилання переходимо на офіційну сторінку сервісу з переліком всіх доступних послуг. Для переводу грошей на карту ПриватБанку обираємо «Мобільний банк».
Отримуємо список платіжних систем, доступних для виводу коштів. Нас же буде цікавити пункт ПриватБанк (хоча можна здійснити операцію на будь-яку карту банку).

перевести гроші з Київстар на карту ПриватБанк

Далі вже позаповнюєте деякі дані в обов’язкові поля. Вносите номер карти банку. Отримати можна максимум до 3000 гривень., також будьте готові сплатити комісію. Всі операції до 50 гривень здійснюються без додаткових платежів.

Наприклад, якщо Ви плануєте перевести з мобільного рахунку Київстар від 50 до 199 гривень – комісія буде становити 8%. Вже при сумі переказу у 200 гривень сплатите всього 5%. Сервіс повністю прорахує вартість операції в окремому вікні перед підтвердженням. Комісія менша чим сума більша.

Ну і вкінці вводите сам номер мобільного телефону з якого і буде списано кошти, тиснете кнопку «Готово». От і все, операція завершена.

Переказати гроші з Київстар на ПриватБанк через СМС повідомлення

Ще одним методом здійснення виводу коштів на карту з мобільного номера Київстар – смс команда. Для цього потрібно мати доступ до інтернету та знати код операції для послуги.

Щоб вся процедура виводу пройшла успішно, потрібно скласти смс повідомлення в такому форматі: «63069 Номер карти ПриватБанку Сума». Тут все зрозуміло, спочатку йде код операції 63069, потім 14 цифр номеру карти, Сума. Всі дані розділяються пробілом.

Ще декілька порад для використання послуги виводу коштів з мобільного

Потрібно знати, що вивести гроші можна лише з основного мобільного рахунку користувача. Користуватись бонусними коштами для оплати послуг, товарів неможливо.

Ось такі реальні способи виводу грошей з Вашого мобільного номеру Київстар на картку ПриватБанку. Дуже зручно, бо у випадку зі смс не потрібно доступу до інтернету, по суті це вже як «мобільний рахунок у банку».

Від Specialist

Коментарі закриті.