Пн. Сер 15th, 2022
Замовити долари готівкою у ПриватБанку

Доброго дня друзі! Сьогодні на часі тема купівля та замовлення доларів (та і іншої валюти) через ПриватБанк. Вже 5 місяців для населення доступна така послуга, що допомагає економити час та ще й трохи заробити на коливаннях курсу валют).

Ми вже раніше розповідали, про можливість купівлі валюти в різних банках, але тоді більший акцент був на картки, що потрібні для цієї операції. Дану статтю присвячуємо виключно тому, як замовити готівкою долари онлайн у Приват-24 та через касу банку.

Наша стаття про Найкращі картки для купівлі валюти онлайн через банк в Україні

Як замовити долари готівкою онлайн через Приват-24

Напевно основна перевага такого нововведення, це можливість замовити потрібну суму валюти не виходячи із дому, та не витрачаючи час на пошук «валютчиків» на ринку. Все що потрібно, це інтернет, і просто на дивані оформити операцію.

Сформувати онлайн замовлення на долари готівкою Приват Банк

Отож заходимо та авторизуємось в Приват-24. Далі вибираємо пункт «Усі послуги», в лівому меню шукаємо «Послуги». З переліку всіх операцій шукаємо «Замовлення готівки» (як показано на фото вище).

Замовити долари в Пприват

Далі все просто:заповнюєте суму яку потрібно доставити, та валюту (ми обрали долари). Вказуєте номер відділення та місто, а також дату, коли ви готові забрати готівку на відділенні.

Нюанси, які потрібно знати при замовленні валюти онлайн в Приват 24

Ваша заявка потрапляє в роботу відразу, після оформлення. Щоб отримати кошти вчасно, потрібно врахувати також кілька нюансів.

Всі замовлення валюти опрацьовуються банком близько половини робочого дня. Тобто, якщо замовлення здійснене до 12-00 години, тоді реально отримати кошти на наступний день. Якщо ж, оформлення здійснено після 12-00, тоді доведеться зачекати ще добу додатково. Має вплив операційних час.

Рекомендуємо У якій валюті краще відкрити депозит в Україні, щоб не втратити гроші та заробити

Також встановлені обмеження на купівлю валюти для клієнтів. Сума не має переважати 250 000 гривень, в перерахунку по курсу банку. Тобто, для Вас реально замовити близько 8-9 тисяч доларів за 1 раз, в залежності від встановленого курсу валют в операційний день.

Замовити долари готівкою у відділенні ПриватБанку

Щоб замовити доставку валюти можна також відвідати відділення банку. Процедура відбувається по аналогії з онлайн замовленням. Потрібно вказати суму та потрібну валюту (про максимально 250 тис. не забуваємо). Обрати відділення та зручний час для отримання готівки.

Цікаво знати Як оплатити штраф за порушення ПДР в Приват24 Онлайн

От і все що потрібно для купівлі чи замовленні валюти в ПриватБанку. Як бачите дуже зручно, а розширена мережа відділень дозволить забрати кошти у потрібному районі.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *