Пн. Чер 27th, 2022
відкрити кредитну карту від ПриватБанку

Кредитні картки дуже вже увійшли в наше повсякденне життя. Використовуємо їх для оплати послуг, товарів бо це дуже зручно в плані безготівкових розрахунків. Оформлення кредитної карти займає не багато часу, та існують різні способи відкриття в Приват Банку, про це і буде наша стаття.

Важливо розуміти основні цілі, на які потрібно оформити карту: отримання заробітної плати, пенсії, стипендії тощо. Адже картковий рахунок дає змогу не тільки отримувати перекази, але й здійснювати плати та перекази, оформлювати кредити тощо. Серед великого асортименту ми обрали найпопулярніші типи карт від Приват Банку.

Основні види пластикових карт від Приват Банку

Найбільш популярною є Універсальна карта від Приват Банку. Оформити таку може кожен, потрібно мати лише паспорт та ідентифікаційний код платника податку.

Існують різновиди: «Універсальна карта з фото» та «Універсальна Gold». Вони мають більш розширені можливості для клієнта. Наприклад, при наявності останньої – Вас будуть обслуговувати без очікування в черзі у відділенні банку.

Цікаво почитати Вивести гроші з мобільного рахунку Київстар на карту ПриватБанку

Для неповнолітніх громадян України можна оформити «карту юніора», яка дає доступ практично до всіх послуг, що і звичайна карта.

Також можна оформити собі еліту карту від ПриватБанку. Тут вже потрібно сплатити внесок та бути готовим оплачувати щомісячний платіж.

Щоб оформити карту від Приват Банку можна скористатись інтернет замовленням на сайті, або ж відвідати відділення. Будьте готові, що навіть при оформленні карти через сайт, забрати її зможете лише на відділенні.

Оформлення кредитної карти через інтернет

Найшвидший та найпростіший метод. Вибираєте тип потрібної карти: Універсальна чи Gold. (Як вже говорили раніше в останньої більше переваг в обслуговуванні, знятті коштів у банкоматі тощо).

  • Клікаєте по кнопці, вибираючи потрібні варіанти, заповнюєте потрібні поля та надсилаєте заявку;
  • Невдовзі із Вами зв’яжеться менеджер для підтвердження заявки.

Важливо! Більшість карток у Приват Банку оформляється безкоштовно. За винятком особливих кредиток з індивідуальним дизайном, з фото, а також елітні.

оформити карту ПриватБанку

Зазвичай представник Приват Банку телефонує по заявці на протязі кількох годин, потрібно взяти свій паспорт та ідентифікаційний код та відвідати найближче відділення.

Заявлений час отримання карти на руки складає 15 хвилин. Але із практики можемо сказати, що процес може затягнутись через «живу» чергу у відділенні.

Оформити карту у відділенні Приват Банку

Всі охочі можуть оформити заявку та отримати кредитну карту від Приват Банку безпосередньо у відділенні, не оформлюючи заявки на сайті. Потрібно також взяти з собою паспорт та ідентифікаційний код.

Важливо знати! Для оформлення кредитної карти з особливим кредитним лімітом можуть попросити довідку про доходи, але зазвичай для звичайного кредитного ліміту в 10 000 гривень достатньо вище описаних паперів.

Для оформлення карти потрібно:

  1. Звернутись до співробітника банку (менеджера) та повідомити для яких потреб Вам потрібна карта, Вам порадить найкращий варіант;
  2. Надати співробітнику Ваші документи (паспорт та код), номер мобільного телефону, який буде прив’язаний до карти.
  3. Встановлюють кредитний ліміт на карті відповідно до потреб;
  4. Для зручності користування та керування фінансами зареєструватись в Приват-24.

Вся операція відкриття карткового рахунку (крім карт з фото та індивідуальним дизайном) займає 15-20 хвилин. Відразу можна почати користуватись: оплачувати покупки в магазинах, інтернет-магазинах, комунальні послуги, купувати білети на концерти, здійснювати перекази коштів тощо.

Цікаво занати Кредитна історія. Як перевірити свою кредитну історію та виправити

Потрібно також знати, що закрити кредитну карту в Приват Банку так само просто, як і відкрити. Можна через Приват-24 онлайн зайшовши в меню відповідного карткового рахунку, або знову відвідати відділення. Але якщо у Вас є заборгованість по кредитному ліміту, тоді потрібно його «погасити» спочатку.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *