Пн. Чер 27th, 2022
Реальні системи грошових переказів із Польщі до України

З кожним роком кількість українців що виїжджають на роботу за межі України стрімко зростає. Найбільш привабливими країнами для заробітчан вважаються сусідня Польща та Чехія. Чимало людей працюючи за кордоном передають кошти своїм рідним, які залишилися в Україні.

Тому для них актуальні способи переказу коштів без ризику. Нерідко заробітчани передають гроші через знайомих чи водіїв, що займаються міжнародними перевезеннями. Проте, такі способи доволі сумнівні та ризиковані. Крім того, це потребує чимало часу.

Тож, пропонуємо вашій увазі топ-5 способів передачі коштів з Європейських країн швидко та без жодних ризиків.

Перекази грошей із Польщі до України із міжнародними переказами Альфабанк

Сервіс міжнародних переказів Альфа-Банку Україна

Альфа-Банк Україна зробив усе можливе для покращення сервісу та розширення спектру послуг. Таким чином, тепер українцям доступний переказ коштів миттєво з картки на картку, незалежно від місця перебування. Завдяки новому сервісу українці із Польщі, Греції, Іспанії, Чехії та ще близько 50 країн Європи та СНД можуть здійснювати перекази.

Скористатися цим сервісом можна цілодобово з карти будь-якого українського банку платіжних систем Mastercard та Visa. Щоб здійснити переказ достатньо вказати номер картки та адресу і ПІБ особи, якій надсилаються кошти. Переказ коштів здійснюється в євро, проте одержувач отримує кошти в гривневому еквіваленті. Варто зазначити, що операція обмежується лімітом у 15 тисяч гривень.

Цікаво знати Як розмитнити авто з Польщі: інструкція та алгоритм розмитнення

Переказуватикошти за допомогоюцієїситемиможна не лише до України, але і в протилежному напрямку. Перекази здійснюються за зниженою тарифною ставкою. Комісія сягає 2% від суми переказу, але мінімум 50 грн. На переказ з українських карти також встановлений ліміт у розмірі 15 тисяч гривень. Варто зазначити, що Альфа-Банк періодично розширює список доступних країн в які можна перераховувати кошти.

Серед переваг сервісу слід відмітити:

 • нульова комісія при переказі з країн Європи і мінімальна при переказі за кордон;
 • робота з картамиMastercard та Visa, які користуються популярністю у всьому світі;
 • в перелік країн куди можна здійснювати перекази входить чимало країн;
 • швидкий та зручний переказ онлайн.

Недоліку сервісу:

 • доволі низький ліміт суми переказу, всього 15 тисяч гривень за одну платіжну операцію.

Перекази із польщі TransferGo

Перекази чкрез TransferGo

TransferGo це популярний сервіс переказу коштів з-за кордону. На сьогодні можливе здійснення переказу у 22 валютах у 47 країн. Більше того, отримати кошти можна не лише у гривні, але і в євро чи доларах. Зазвичай доставка коштів відбувається через добу від моменту оформлення платежу.

Варто зазначити, що послуга переказу може бути і безкоштовною. Єдиною умовою для цього є здійснення переказу у відділенні банку чи через інтернет-банк. При відправці коштів з карти комісія складе всього 0,5 відсотка. Термін отримання коштів при безкоштовному переказі складає 3 дні.

Якщо ви бажаєте відправити кошти швидше, то вартість послуги істотно зросте. Алгоритм переказу коштів із Польщі до України виглядає наступним чином:

 • реєстрація на сайті чи в додатку інтернет-банкінгу;
 • далі вводите дані одержувача, суму коштів та час доставки;
 • оберіть варіант оплати та перерахуйте кошти на номер банківського рахунку з якого будуть перераховані кошти українському одержувачеві;
 • гроші будуть перераховані з рахунку на рахунок.

Перевагою цієї системи вважається можливість безкоштовно переказати та кошти чи оплатити за послугу мінімальну суму.

Серед недоліків варто зазначити необхідність обов’язкової реєстрації.

Перекази до України із Western Union

Перекази до України із Western Union

Ця міжнародна компанія спеціалізується на термінових переказах коштів. Дана компанія надає послуги більш ніж у 200 країнах світу. Переказати кошти можна у будь-який час доби. Відправити гроші можна на сайті чи у відділенні банку. Щоб переказати кошти до України слід брати до уваги ліміт, у день можна перерахувати не більше 150 тисяч гривень.

Рекомендуємо статтю Заробітки у Польщі взимку. Популярні професії для заробітчан

Також клієнтам пропонують послугу «гроші за хвилину», ця послуга доступна при умові переказу через дебетову чи кредитну картку. Кошти надійдуть одержувачеві через 10 хвилин, проте ця послуга відповідно більше коштує. Середній відсоток послуги складає 2% від суми.

Переказ коштів через міжнародну систему WesternUnion передбачає наступні дії:

 • реєстрація та внесення даних для проведення платежу;
 • заповніть відповідні поля, вказавши ім’я одержувача та внесіть оплату;
 • вкажіть контрольний номер одержувачу за допомогою якого він зможете отримати кошти.

Ця система є однією з найбільш популярних, крім того варто зазначити велику кількість доступних країн та оперативність переказу коштів.

SWIFT перекази з Польщі жо України

SWIFT перекази з-за кордону

Ця міжнародна компанія охоплює ледь не всі країни світу. Вона дозволяє здійснювати переказ між різноманітними фінансовими установами по всьому світу. Зазвичай цю систему використовують для переказу більш крупних сум, від 1000 доларів. Проте, фізичні особи не можуть користуватися SWIFT для переказу коштів при веденні підприємницької діяльності.

Комісія банків в середньому складає від 0,2 до 1,5 відсотків, крім того діє мінімальний ліміт, який доведеться сплатити, в середньому ця сума складає від 5 до 50 доларів.

Стосовно переказу з Польщі до Україні, то терміни надходження коштів складуть до 5 робочих днів. Крім того, варто брати до уваги і ймовірну комісію банку за зарахування коштів. Щоб скористатися послугами цієї компанії слід вказати ряд реквізитів для успішного здійснення платежу, серед них:

 • найменування фінансової установи;
 • SWIFT-код фінансової установи;
 • номер рахунку;
 • назва переказу, ПІБ одержувача;
 • призначення платежу та номер рахунку.

Серед переваг цієї компанії слід зазначити:

 • можливість скористатися послугою незалежно від банку;
 • доступність у більшості країн світу;
 • можливість переказу значних грошових сум.

Проте компанія має чимало недоліків, серед них варто зазначити:

 • тривалий час на доставку платежу, подекуди 5 днів;
 • високі тарифи;
 • необхідність надання підтверджуючих документів;
 • у більшості випадків необхідність відвідувати фінансову установу.

Перекази із MoneyGram з Польщі до України

Перекази із MoneyGram

Ця компанія надає послуги з переказу грошових коштів із картки на картку. При цьому список доступних країн налічує більше 200. даний сервіс дає можливість переказувати кошти та отримувати готівку у відділеннях фінансових установ по всьому світу.

Також читайте Як безпечно переказати гроші з Польщі до України із сервісом myRia та Euronet

Щоб переказати кошти з сусідньої Польщі до України знадобиться відвідати відділення MoneyGram. Для проведення операції знадобиться надати документ, що посвідчує особу та вказати дані одержувача та суму, яку бажаєте надіслати.

Сума комісії буде залежати від суми коштів та країни куди відправляються кошти. Середня відсоткова ставка складає 2,5%. Щоб дізнатися точну суму комісії, слід відвідати сайт сервісу переказу грошових коштів та перейти у розділ «оцінити вартість переказу». Ввівши дані ви зможете розрахувати приблизну вартість. Так. надсилаючи 1000 доларів з Польщі до України комісія складе 50 доларів.

Серед переваг цієї компанії слід зазначити доступність у багатьох країнах світу та швидке поступлення коштів одержувачу.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *