Як безпечно переказати гроші з Польщі до України із сервісом myRia та Euronet

На часі важлива тема, яка стосується грошових переказів із Польщі до України. Яким чином переказати кошти безпечно та без ризиків для близьких та родичів.

Мета перебування в Польщі нашими співвітчизниками різна. Хтось приїхав на заробітки, інші на постійне проживання або вчитись. Виникає потреба фінансово допомогти сім’ї, близьким, друзям тощо. Мова не йде про захмарні суми, а й про невеликі «подяки».

Все наразі стало набагато простіше та зручніше із послугою «myRia та Euronet – грошові перекази до України з Польщі». Це партнерський продукт від Euronet Polska та Ria Money Transfer. Скористатись сервісом дуже просто.

Для початку потрібно скачайте мобільний додаток «myRia» для Вашого смартфону та провести просту реєстрацію. Уже за деякий час Ви зможете безперешкодно оплачувати послуги грошових переказів у будь якому банкоматі від Euronet на всіх території Польщі.

Вони мають характерний окрас (блакитно-жовтий), підписані логотипом Euronet Polska. В більшості розміщені в торгових центрах, вокзалах та на вулицях.

Як можна здійснити оплату переказу через myRia з Польщі в Україну

Користування додатком myRia для грошових переказів з Польщі до України не викликає труднощів, через наявну українську версію. Достатньо інтернету та документу, який засвідчує особу (наприклад паспорт громадянина України).

Але це ще все, кожен банкомат мережі Euronet Polska має українську версію меню (заробітчани вимусили). Оплатити переказ можна банківською картою. Якщо ж карка відсутня, тоді потрібно шукати один із 3000 тисяч депозитних банкоматів, які приймають готівку до оплати.

Перекази з Польщі в Україну безпечно

Ваші рідні та близькі зможуть отримати кошти в Україні знайшовши один із 20 000 тисяч партнерів Ria. Гроші будуть доступні вже через кілька хвилин після оплати послуги відправником.

Для того, щоб отримати грошовий переказ з Польщі отримувач має надати документ, який підтверджує особу та секретний PIN код. Кожна успішна транзакція має секретний код (генерує додаток myRia).

Будьте уважні! Потрібно надати згенерований PIN код операції отримувачу. Бо без нього кошти не видадуть.

Тарифи на перекази залежать від країни отримувача та відправника. Наприклад, для переказів до 5000 доларів/євро комісія склад 1.5%, але не менше 4 у.о. «Недешево» скажете Ви, але тут питання вже в безпеці та швидкості переказу, за хороші умови потрібно і заплатити.

Комісія для переказів з Польщі до України

Переказуючи з Польщі 400 доларів комісія ж складе 6 доларів (по курсу близько 130 гривень).

📢 Сподобалась стаття? Долучайся до нас у соціальній мережі 👍 Facebook та шукай наш канал у 👉 Telegram. Отримуй цікаві статті та новини відразу у стрічку!