Спостерігається позитивна динаміка в банківському сектору на 2-й квартал 2019 року

Згідно зі статистикою Національного банку України, за другий квартал спостерігаються позитивні тенденції росту прибутку банківського сектору та частки кредитів для населення. Залишається позитивна тенденція у нових депозитах від фізичних осіб та бізнесу.

На протязі всього періоду другого кварталу присутній ріст роздрібних кредитів на 6.6% для фізичних та 33.2% для юридичних осіб. Високий попит на споживчі кредити залишає цей напрямок дуже популярним. Експерти прогнозують подальше зростання кредитного портфеля на рівні 30% р/р.

Показник росту корпоративних кредитів на 3.1% за 2 квартал 2019 року на 8.9% р/р. Не можна відхиляти і певну сезонність на видачу кредитів для державних підприємств.

Позитивна динаміка «Спостерігається» серед кредитних портфелів банків України. Знову ж, через активність роздрібних кредитів від фізичних осіб. Загальна кількість кредитів які «не працюють» зменшилась на 0.9 в.п. та сягнула 50.8%.

Поступово відбувається поповнення коштів населення та бізнесу у 2 кварталі на 2.7%. Зростання у національній валюті вклало 5.9% (всього 11.8% р/р), а бізнес показав «приріст» на 1.9% та всього 8.7% р/р.

📢 Сподобалась стаття? Долучайся до нас у соціальній мережі 👍 Facebook та шукай наш канал у 👉 Telegram. Отримуй цікаві статті та новини відразу у стрічку!