Пн. Чер 27th, 2022
замовити пальне через Приват 24

Гарна новина для всіх автовласників та клієнтів Приват Банку. Додаток Приват 24 дає можливість купити томливо (газ, бензин та дизель). Ваші літри пального будуть автоматично зараховані на карту правд від WOG.

Оформити покупку пального можна напряму в додатку. Також існує можливість для закупки підприємцям – оплата картою «Ключ до рахунку». Для того, щоб використані придбані літри, потрібно лише вказати номер мобільного телефону операторові на заправці. Перевірка балансу можлива через Приват 24.

В чому плюс покупки палива через Приват24? По-перше, це можливість вигідно вкласти Ваші кошти, замовивши паливо по цінах «на сьогодні». Замовлені літри залишаються доступними постійно, без терміну дії. Ви гарантовано страхуєте себе від зміни ціни у вищу сторону на всі 100%.

До того ж, до кінця 30 вересня діє знижка на паливо в розмірі 2.5 грн на літрі бензину та дизелю, а також 0.75 грн на літрі газу.

Замовити паливо можна на будь яку особу, при оформленні просто вкажіть потрібний номер телефону особи. Замовлені літри палива будуть доступні вже через декілька хвилин, а бонуси та знижки отримаєте Ви.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *