Ср. Чер 29th, 2022
Відділення приват банку підняти кредитний ліміт на карті

Як правильно підняти кредитний ліміт на карті від Приват Банку. Дані кошти виконують роль своєрідної страховки, коли власних коштів не достатньо на рахунку. Ви можете використовувати їх для оплати послуг, покупки товарів, знімати готівку в банкоматі чи переказувати на інший рахунок.

Кредитний ліміт – це верхня межа грошових коштів, якими можна користуватись відразу. Умовно кажучи, це швидкі гроші готівкою в кредит, які доведеться віддати з відсотками за користування, як і в інших установах.

При відкритті кредитної карти працівник банку запропонує відкрити для Вас певний кредитний ліміт, наприклад 10 000 гривень. Але життєві обставини можуть складатись по різному, і за необхідності цю межу можна підняти, розглянемо доступні способи.

Як підняти кредитний ліміт автоматично

Якщо на протязі довгого періоду часу Ви стабільно та «впевнено» використовуєте кредитні кошти, завчасно повертаєте борг. Тоді фінансова установа сама може запропонувати збільшити такий кредитний ліміт. Вас же повідомлять за допомогою смс повідомлення.
При необхідності можна звернутись за додатковою інформацією до відділення банку або по телефонах гарячої лінії.

Підняти кредитний ліміт у відділенні банку

При можливості можна відвідати будь яке відділення банку самостійно. Потрібно взяти із собою паспорт та мобільний телефон, який прикріплений до карти. Співробітник банку уточнить необхідну інформацію, та зможе встановити потрібну суму кредитного ліміту.

Цікаво почитати Отримати швидкий кредит від Приват Банку: умови, особливості, рекомендації

Важливо! Можлива відмова в підвищенні кредитного ліміту при наявності не оплачених чи прострочених кредитних зобов’язань перед банком, враховуйте це. Лише після оплати всіх боргів перед банком можливий розгляд нової заявки.

Кредитний ліміт на карті від Приват Банку підняти у відділенні

Наразі дуже популярно відкривати окрему кредитну карту від Приват Банку. Обумовлено це тим, що Ви може розділяти власні кошти та кредитні, чітко розуміючи, які зараз гроші використовуються, це допоможе уникнути затримок в погашенні платежів.

Кредитні карти від Приват Банку також прив’язуються до номера мобільного телефону. Вкажіть його співробітнику у відділенні при оформленні карти.

Підняти кредитний ліміт на карті Приват Банку онлайн

Збільшити кредитний ліміт на карті Приват Банку

Якщо ж у Вас немає фізичної змоги відвідати фінансову установу – не біда. В допомогу стане онлайн банкінг. Далі просто слідкуйте за нашими рекомендаціями нижче:

  1. Авторизуємось в Приват24;
  2. У верхньому меню знаходимо пункт «Мої Рахунки»;
  3. Зліва відкриється список карт, що були відкриті на Ваше ім’я;
  4. Вибираємо пункт «Управління картою, рахунком» у потрібній карті, перевіряємо яких кредитний ліміт встановлено на даний момент;
  5. Вибираємо «Кредитні ліміти»;
  6. Вводите потрібну суму нового кредитного ліміту, та перевіряєте чи доступна вона для даного типу карти і входить в межі встановлені банком;
  7. Якщо все добре, тоді просто вводите для підтвердження свої дані;
  8. Перевіряєте всі дані та натискаєте кнопку «Далі».

Зараз читають Як можна перевести гроші із “Скарбнички” від Приват Банку на карту

Все, нова Ваша заявка «йде в роботу» для працівників банку. Зазвичай розгляд займає близько одного робочого дня. От так, останній спосіб підняття кредитного ліміту через Приват24 онлайн є чудовим способом без потреби відвідувати відділення банку.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *