Ср. Чер 29th, 2022

Останні роки на ринку кредитних послуг в Україні значну частину ринку заполонили мікрокредитні організації, які пропонують отримати грошову позику онлайн на карту за короткий проміжок часу. Великі банки також не хочуть «втрачати» потенційних клієнтів і також запроваджують подібні функції.

Швидкі кредити від Приват Банку – це можливість отримати терміново позику на карту онлайн на вигідних умовах. Саже потреба населення в даних послугах «підштовхнула» до запуску такого сервісу.

Особливості швидких кредитів від Приват Банку

На відміну від звичайних кредитів та кредитних карток, оформити які можна безпосередньо у відділенні банку. Швидкі кредити дають змогу отримати позику дистанційно із зарахування коштів на карту. Знадобиться доступ до інтернету зі смартфону або ноутбука.

Умови отримання швидкого кредиту від Приватбанку

 • Максимальна сума кредиту може становити 50000 гривень у національній валюті;
  Оформлення доступне для вже діючих клієнтів Приватбанку;
 • Сервіс працює цілодобово онлайн;
 • Гроші зараховуються на вашу карту і доступні для використання вже через 20 хвилин;
 • При погашенні кредиту із терміналів самообслуговування комісія не знімається;
 • Потреба в залоговому майні та додаткових документах відсутня. Банкові достатньо мінімальної інформації про клієнта;
 • Погашення кредиту відбувається рівними частинами, розрахунок можна провести за допомогою онлайн калькулятора.

Як бачимо, послуга швидкого кредиту від Приватбанку це хороша можливість отримати терміново гроші при мінімальній інформації та відразу на карту, не відвідуючи відділення та не перебуваючи у відділенні. Всього 20 хвилин і 50 000 гривень уже готові до використання.

Цільове використання кредитних коштів може бути різним. Якщо споживчі позики призначені для певного типу послуг чи покупки товарів, то дані кошти можна використовувати для туристичних послуг, медичного обслуговування, купівлі товару тощо.

Рекомендуємо почитати Як купити валюту в Приват24 онлайн: інструкція для користувачів

Дуже зручна можливість онлайн керувати та здійснювати погашення позики через Приват 24, роблять користування послугою набагато зручнішою для клієнта. Розглянемо детальніше, як отримати швидкий кредит від Приватбанку та достроково закрити нижче.

Як отримати швидкий кредит від ПриватБанку

Як отримати швидкий кредит від Приватбанку

Процедура отримання швидкого кредиту від Приватбанку. Як уже ми писали, отримати позику онлайн дуже просто, бо від клієнтів не потребують додаткової інформації. Клієнти зараз не люблять вводити багато даних, тому процедуру для відкриття кредиту максимально спрощена.

 • Отож, для початку заходимо на сайт Швидких кредитів від Приватбанку;
 • Вверху сайт вкажіть потрібну суму кредиту (максимальна 50000 гривень) та термін погашення позики та власний мобільний телефон, і кнопку «Оформити заявку»;
 • Після очікуємо ОТП-код на телефон, щоб ввести у відповідне поле для підтвердження доступу;
 • Далі система запропонує внести дані карти, на яку будуть зараховані кошти. Врахуйте, це має бути Ваша особиста карту типу «Gold» або «Універсальна»;
 • Термін розгляду заявки може зайняти і до 2 годин. Перевірити статус можна онлайн на тому ж сайті, в розділі «Перевірити статус заявки», вводите Ваш мобільний номер телефону (такий же як і при оформленні);

Якщо заявка на швидкий кредит погоджена, залишиться очікувати близько 20 хвилин і кошти будуть зараховані на карту та готові до використання.

Умови для отримання швидкого кредиту від Приватбанку

Мінімальна сума кредиту 1000 гривень, на строк від 1 до 2 років. Через онлайн калькулятор можна розрахувати щомісячні платежі, в залежності від умов. Наприклад, при оформленні кредиту на 20 000 гривень на 12 місяців ми отримаємо щомісячний платіж 2704,46 гривень.

Швидкий кредит від Приват Банку оформити

Клієнт може розраховувати на отримання копії договору у відділенні банку чи отримати онлайн на електронну пошту;

Якщо ж ви передумали брати кредит, а кошти вже зараховані на карту. По суті банк дає клієнтові ще 2 тижні, на протязі яких користувач може відмовитись від умов використання коштів по договору;

Якщо ж платежі здійснюються не по графіку, тоді будьте готові заплатити додатково ще комісію в розмірі 0,065% від щомісячного платежу, але не менше однієї гривні;

Цікаво почитати Взяти кредит на покупку автомобіля від Приватбанку: особливості та розрахунки

Банк може вимагати повернення повної суми кредиту від клієнта, що не здійснював оплат вже більше 1 місяця, тому потрібно відповідально ставитись та розраховувати власні «фінансові сили». Для зручності можна налаштувати регулярний платіж із власної карти, щоб не забувати про платежі.

Чи вигідно брати швидкий кредит від ПриватБанку?

Чесно кажучи в порівнянні із МФО відсоток кредиту тут не дуже радує, простий прорахунок знову ж на 20000 тисяч на 12 місяців дасть щомісячний платіж на 2704,47 гривень, множимо цю суму строк – отримуємо 32453 грн, переплата за відсотками складе понад 12 000 гривень.

Для того рекомендуємо не розтягувати платежі на повний термін позики, Приватбанк дає можливість достроково погасити швидкий кредит через Приват 24. Отже, ми не переплатимо за відсотковою ставкою, і в порівнянні з мікрокредитами зможемо отримати 50 000 гривень, а не 15 000.

Отож читайте та розраховуйте конкретно в цифрах, якщо є якість питання – уточнюйте на відділенні банку або ж онлайн в службі підтримки.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *