Як дізнатись баланс карти від Приват Банку: по смс, через інтернет, по телефону

В данній статті ми поговоримо, яким чином можна дізнатись залишок на рахунку банківської карти, а саме використовуючи номер самої картки, за допомогою смс, а також через інтернет-банкінг.

Кожен клієнт ПриватБанку може користуватися достатньою кількістю різноманітних послуг, серед них дізнатися баланс картки. Навіть звичайний перегляд залишку на рахунку можна здійснювати різними способами. Завдяки цьому, щоб дізнатися залишок на рахунку, не обов’язково шукати банкомат чи йти в банк, достатньо мати доступ до інтернету.

Переглянути залишок коштів на карті можна такими способами:

  • звернутися до відділення банку і отримати виписку, дна послуга коштує 2 грн.;
  • скористатися банкоматом;
  • здійснити дзвінок на гарячу лінію банку, оператор по телефону надасть вам інформацію;
  • можна скористатися офіційним сайтом банку, побачити залишок балансу можна в особистому кабінеті;
  • відправити смс на певний номер та у відповідь отримати смс з інформацією про стан рахунку.

Щодо інтернету та телефону, то ці спосіб найзручніші, так як інформація доступна в будь-який час.

Як дізнатися баланс по номеру карти ПриватБанку

Щоб дізнатися залишок на рахунку можна здійснити дзвінок на номер технічної підтримки. Зазвичай вони вказані на зворотній стороні картки. Дзвінки за цими номерами безкоштовні. Під час дзвінка ви будете змушені відповісти на декілька питань, щоб підтвердити, що ви являєтесь власником картки. Якщо ваша особа буде ідентифікована, то ви зможете отримати  інформацію про залишок на рахунку і не тільки.

Баланс карти Приват Банк по телефону

Дізнатись баланс карти Приват Банку через інтернет

 При оформленні картки в відділенні банку менеджери надають інформацію, що контролювати всі операції за рахунками можна в особистому інтернеті на офіційному сайті ПриватБанку чи через мобільний додаток Приват24.

Така можливість дозволяє стежити за рахунками не виходячи з дому та навіть не встаючи з-за комп’ютера. Клієнт в будь-який час може зареєструватися на сайті після чого отримає доступ до інтернет-банкінгу.

перевірити баланс карти від приват банку

В особистому кабінеті можна не лише контролювати операції за картками, а і поповняти рахункок, робити покупки, оплачувати комунальні послуги, бронювати білети і не тільки.

Щоб увійти в особистий кабінет вам знадобиться номер телефону і пароль, який ви вкажете при реєстрації. В деяких випадках х метою безпеки система зробить запит на підтвердження в смс або через вхідний дзвінок, який потрібно підтвердити.

Як дізнатися баланс картки Приват Банку за допомогою смс

Можливість дізнатися стан рахунку через смс також відрізняється простотою. Однак така можливість є лише у тих, хто підключив мобільний банкінг. В таких випадках всі зміни по ваших рахунках будуть відображатися в смс. Щоб уточнити стан рахунку відправте смс на номер 10060 та вкажіть 4 останні цифри картки. Менш як через хвилину ви отримаєте інформацію.

Перевірити баланс карти через смс Приват Банк

Система ПриватБанку робить все, щоб забезпечити своїм клієнтам можливість в будь-який час контролювати стан своїх рахунків.

📢 Сподобалась стаття? Долучайся до нас у соціальній мережі 👍 Facebook та шукай наш канал у 👉 Telegram. Отримуй цікаві статті та новини відразу у стрічку!