Вт. Тра 17th, 2022

Наразі минуло вже понад 4 місяців після введення в дію закону №2473-VIII «Про валюту та валютні операції», який дозволив здійснювати покупку валюти не виходячи із дому. Сам текст законопроєкту можна прочитати на сайті ВРУ.

Після зняття обмежень на операції з купівлею валюти, Приват Банк одним із перших запустив можливість здійснювати такого роду операції онлайн у власному додатку для смартфонів Приват-24 та на сайті. Але не всі орієнтуються як саме здійснити покупку валюти, розробили коротеньку інструкцію.

І згідно з даними прес-секретаря Приват Банку – Ірини Музичук, лише за першу добу запуску сервісу населення України купило валюти більш ніж на 240 000 доларів та 55 000 євро, із середньою сумою операції 157$ та 186 євро.

Інструкція: як купити валюту у Приват 24 онлайн

Раніше вже ми описали типи карт, які найкраще підходять для купівлі валюти онлайн у популярних банках України, зупинятись на цьому не будемо, окремо можна прочитати найкращі картки для купівлі валюти онлайн через банк в Україні

Замовити валюту в Приват 24 онлайн

Авторизуємось в системі онлайн банкінгу Приват, та переходимо в меню «Всі послуги».

Як купити валюту в Приват 24 за гривні

У меню Валюта обираємо пункт «Обмін».

купити долари онлайн через сайт приват 24

Далі вводити всі дані в поле форми: обираємо карту , з якої списуються кошти (гривні), вводите суму та обираєте карту для зарахування (відповідно до валюти). Справа система покаже актуальний курс, по якому буде проходити обмін, та в останньому полі розрахує суму, що надійде на другий рахунок. Фото надаємо нижче.

Максимальна сума операції становить 150 000 гривень!

Уважно перевірте всі дані та натискаєте та підтверджуєте дію. Кошти зараховуються відразу.

Як купити валюту в мобільному додатку Приват 24 онлайн

Процедура купівлі валюти за допомогою мобільного додатку Приват 24 аналогічна до вище описаної. Авторизуємось обраним у налаштуваннях способом, переходите в меню пункт «Всі послуги», та далі по аналогії. Нижче надаємо скріпи для наочності та розуміння.

купити валюту онлайн в Приват24

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *