Вт. Тра 17th, 2022

Багато клієнтів Приват Банку користувались послугою «Скарбничка», хоча за офіційною статистикою близько 9 мільйонів користувачів вже успішно використовують. Багато клієнтів навіть не підозрюють, що дана послуга підключена до карткового рахунку.

Наприклад, студенти першого курсу чи старші люди, що отримують заробітну плату через Приват Банк. При видачі карти співробітники установи хитрують та підключають послугу «Скарбничка», мотивуючи що суми переказів мізерні, а потім можна буде зняти кошти.

Тут дійсно хороша пропозиція для активних користувачів Приват Банку. Що дозволить зібрати невелику суму коштів від різного виду фінансових операцій:

  1. Поповнення від надходжень на карту. Це дає змогу поповнювати «Скарбничку» на певну суму (наприклад 15 гривень із кожного поповнення карти) або відсоток від суми;
  2. Поповнення від витрат. Зараховуються на «Скарбничку» кошти від оплати послуг, покупки товарів, послуг від конкретної суми, відсотка або ж округлення залишку до 10-ти (наприклад, оплативши покупку на суму 26 грн 70 копійок – зарахується 3.30 на карту);
  3. Регулярний платіж. Тобто встановити автоматичне списання коштів (50-100 грн) певного числа місяця (наприклад після отримання заробітної плати);
  4. Ну і останній вид – округлення залишку на карті Приват Банку. Можливо налаштувати два способи: округлення до 10 (на карту надійшло 134.50 грн – на скарбничку перейде 4.5 грн), до 100 (надійшло 134.50 грн, залишок округлиться до 100 грн, а 34.50 зарахується на «Скарбничку»).

Рекомендуємо почитати Взяти кредит на покупку автомобіля від Приватбанку: особливості та розрахунки

Як можна перевести гроші на карту із «Скарбнички» через Прива 24

Найчастіше користувачі не розуміють, як можна швидко отримати свої кошти із «Скарбнички» на картковий рахунок. Перший спосіб – це онлайн на сайті або додатку Приват24. Для цього потрібно авторизуватись, вибрати пункт «Депозити» потом «Скарбничка».

Як закрити послугу скарбничка в Прива Банк

Одразу ви побачите суму, яка зараз знаходиться на балансі та справа поля для вводу, що і будуть нам корисні. Обираєте суму зарахування та на яку карту буде зараховано кошти. Для підтвердження операції потрібно ввести код із смс повідомлення. Все, гроші будуть зараховані протягом 2 хвилин.

Закрити копілку від Приват Банку

Важливо знати! Якщо ви закриваєте «Скарбничку» раніше терміну, тоді сума відсотків за поточний місяць анульовується при достроковому завершенні. Це повідомлення буде відображатись під час переводу грошей.

Закрити «Скарбничку» через мобільний додаток Приват 24

Для таких користувачів пояснення будуть зайві, але все ж…авторизуєтесь в програмі. У меню послуг шукаєте «Депозити». Вибираєте пункт «Закрити скарбничку» та по аналогії обираєте карту для зарахування.

Зняти гроші з копілки на карту в Приват24

Закрити Ваш вклад «Скарбничка» через термінал самообслуговування

Авторизуємось в системі ТСО за допомогою банківської карти, вводимо пін код. В меню вибираємо пункт «Банківські послуги», та шукаємо пункт «Скарбничка».

Цікаво почитати Як купити валюту в Приват24 онлайн: інструкція для користувачів

Заходимо до меню послуги та обираємо пункт «Зняти кошти», можна отримати всю суму або частину. Вводимо потрібне число (в межах доступного), далі будуть доступні Ваші карткові рахунки для зарахування коштів – обираємо потрібний та підтверджуємо операцію.

От і все, як бачите нічого складного немає. Для наочності ми ще додали відео інструкції. Користуватись послугою «Скарбничка» від Приват Банку – це справа кожного, але позитивний досвід мільйонів користувачів спонукає до співпраці. Адже суми списань мізерні, а вкінці року це вже відчутна фінансова допомога для сімейного бюджету чи просто на покупку речей.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *