Ср. Тра 18th, 2022
Консультації юриста онлайн

Дорогі друзі, сьогодні хочемо розповісти про реальний спосіб додаткового заробітку для юриста в інтернеті. Дана професія дуже поширена у нашій країні та хороші спеціалісти високо цінуються на ринку праці.

Заробітна плата залежить від багатьох факторів: стажу роботи, професійних навичок, знання іноземної мови, місця роботи спеціаліста. Але не завжди всі ці моменти «сходяться в одній точці».

На сьогодні в юридичних питаннях набули популярності онлайн консультації та сайти які пропонують свої послуги в якості посередників (між консультантами та користувачами). Ми обрали найпопулярніші платформи для отримання додаткового доходу юристам в Україні.

Як отримати додатковий дохід для юристів онлайн

Додатковий заробіток із B2B Counlult для юристів

Першими ми виділили сервіс надання юридичних консультацій онлайн B2B Counlult. Для початку роботи потрібно пройти реєстрацію, що складається із кількох етапів.

На першому Ви заповнюєте всі свої дані як юрист та адвокат (виконавець), потім прикріплюєте документи, які засвідчують рівень освіти та стажу роботи в цій сфері. Ну і на останньому, очікуємо близько 24 годин, адміністрація порталу розглядає всі документи, якщо все добре – підтверджує обліковий запис.

Згідно політики сайту, юрист може надавати консультації лише в тих розділах, у яких він компетентний (по освіті). Далі починаємо працювати та шукати потрібні категорії, вартість консультації мінімальна становить 50 гривень.

Всього можна виділити три типи відповідей на питання клієнтів, за які можна отримати винагороду

Перший варіант, замовником ставиться питання за мінімальну вартість (50 гривень). Воно розсилається всім спеціалістам на сайті. Якщо Ви зацікавлені в ньому, підтвердіть та підготуйте відповідь на питання протягом 8 годин (строк може мінятись замовником).

Інший варіант, це коли замовником розсилається пропозиція із питанням всім спеціалістам на порталі. Юристи розглядають та пропонують ціну за консультацію, а замовник обирає найбільш привабливу пропозицію. Відповідь формується також на протязі 8 годин (якщо інший строк не вказаний)

Цікаво знати ТОП 5 способів отримання пасивного доходу. Як отримати пасивний дохід в інтернеті

Ну і треті варіант – це прямий запит для обраного кандидата від замовника. Формується запит та питання, вартість відповіді на яке не має бути менше мінімальної ставки у профілі юриста.

Даний сервіс дозволить отримати додатковий дохід працівників юридичного напрямку за свої знання. А якщо приділяти даному діянню достатньо часу, позитивні відгуки дадуть достатньо заявок від клієнтів, так як попит присутній постійно.

Як можна заробити на сайті юридичних консуьтацій протокол

Отримання додаткового доходу із сайтом «Протокол»

Ресурс «Протокол» спеціалізується на отриманні юридичних консультацій фізичними особами від професійних адвокатів. Для початку потрібно пройти реєстрацію, як і в попередньому варіанті та сплатити вхідний внесок 200 гривень.

Хоча й сайт позиціонує себе як сервіс безкоштовних консультацій, але дає можливість спеціалістам прорекламувати власні послуги чи свою компанію серед зацікавленої аудиторії.

Юрист може напряму зв’язатись із клієнтом або ж навпаки, користувач бачить контакти професіонала. Ви рекламуєте в першу чергу себе як спеціаліста, це також хороший шанс отримати досвід в різних напрямках.

Цікаво знати Як і скільки можна заробити на франшизі в Україні

На сайті можна побачити загальний рейтинг спеціалістів. І знову ж таки, це престижно. Хороші відгуки дають потік дзвінків та клієнтів, а це вже можливість додаткового доходу.

Заробити на сайті «Консультант» для юристів

Ще один ресурс, який ми обрали в рейтинг – «Консультант». Також дуже популярний серед населення сайт по юридичних консультаціях. Для початку роботи потрібно пройти реєстрацію та надіслати копії документів про освіту, очікувати підтвердження від адміністрації, потім можна почати працювати.

Даний сайт спрямований на отримання додаткового доходу юристам. Суть: винагороду за відповідь на питання у розмірі 70% отримує виконавець, а все інше як комісія адміністрація ресурсу.

Питання задається для всіх спеціалістів на сайті, охочі відповідають на нього. Найкраща відповідь і оплачується. Присутній рейтинг, на основі якого і відбувається прорахунок.

Також зараз читають 5 хобі які можуть перетворитись у ваш прибутковий бізнес

Кожен користувач може перейти в профіль до юриста та переглянути контактні дані, вже напряму домовившись про вартість персональної консультації.

Отож, наразі це все чим готові поділитись на сьогодні. Якщо у Вас залишились питання чи пропозиції – залишайте в коментарях, ми обов’язково відповімо на них. Всі перераховані сайти допоможуть юристам та адвокатам не тільки прорекламувати себе, але й заробити

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *