Вт. Чер 18th, 2024
Як можна заробити на власному хобі реально

Чи часто Ви замислювались, перебуваючи на роботі, як і де можна ще заробити грошей? Приходите додому та починаєте готувати на кухні, майструвати в гаражі, малюєте портрети тощо. Перетворіть власне хобі на додатковий дохід.

Бо, як відомо, «найкраща професія – це високооплачуване хобі». Отож, в даній статті розкажемо, яку справу вашої душі можна «перетворити на гроші» та як саме.

Відкрити власну міні пекарню на замовлення

Для тих, хто часто затримується на кухні, придумуючи нові страви, смачні кексики або ж просто тестує нові рецепти – чудовий шанс показати себе. Сьогодні великої популярності набуває кондитерська справа, особливо для оригінальних варіантів. Не потрібно знімати приміщення, достатньо власної кухні – так Ви економите кошти на оренді.

Мабуть, декілька місяців тому, в одній із газет була стаття про виховательку дитячого садку, яка звільнилась із роботи, щоб присвятити час на виготовлення тортиків. Наразі справа пішла, і в планах відкрити власну кондитерську, а чому Ви так не можете?

Читайте також Сайти для заробітку в Інтернеті: як заробити швидко та без вкладень?

Для прикладу, на сьогодні середня ціна за 1 кг тортика 300-400 гривень. Прорахуйте, якщо в місяць отримаєте хоч десять замовлень, перемножте. Не потрібно особливих знань для реклами, достатньо звичайних соціальних мереж – Facebook та Instagram.

Розробіть власний дизайн та завантажуйте якісні фотографії, щоб товар хотілось спробувати з першого погляду. Також зверніть Вашу увагу на рецепти солодощів без використання цукру (стаття: Чи можна заробити на рецептах в інтернеті). Сьогодні дуже багато людей просто зациклені на здоровому харчуванні. Середня плитка шоколаду, приготована без цукру може коштувати до 100 гривень.

Виготовлення оригінальних ігращок на замовлення як заробіток

Виготовлення іграшок ручної роботи

Любите ліпити з глини чи майструвати із дерева дрібні деталі – чудово! Можна спробувати виготовляти цікаві та оригінальні фігурки. Ще один варіант, щоб почати власну справу на хобі. З мережі інтернет можемо сказати одне, ціни на деякі моделі можуть доходити до 300 доларів.

Наприклад, пенсіонер Олександр Бесарабов почав виготовляти ляльки, продукція отримала хороший попит серед знайомих, а «сарафане радіо» допомогло з рекламою, тепер це справа, що приносить хороший дохід.
Головне не боятися розказувати про свої захоплення та уміння знайомим. Саме така аудиторія може стати Вашими першими клієнтами. Унікальні та оригінальні речі власного виробництва дуже цінуються закордоном, продавати їх можна на таких сайтах як Amazon чи Etsy.

Цікаво почитати Заробіток для мам в декреті. Рекомендації та реальні ідеї підробітку

Самостійне виготовлення прикрас для продажу

Як часто Ви слідкуєте за модними тенденціями, виготовляєте стильні аксесуари для підкреслення стилю – чудово! Робіть це для інших за гроші… Завдяки цим камінням, наприклад житель Краматорська Тарабін Віталій заснував власну ювелірну майстерню. Замовлення приймаються не тільки в Україні, талан майстра відомий і закордоном.

Все починалось вдома із звичайним набором інструментів. Але якщо є бажання – тоді й все вийде, головне спробувати. Ніколи не зупиняйтесь на досягнутому, розвивайте свій талант.

Для прикладу, одна прикраса власного виробництва може коштувати від 100 до 1000 гривень, все залежить від складності роботи та матеріалів, які використовуються. Заведіть сторінку в Instagram, робіть публікації в цікавому оформленні, можливо використовуйте моделі для показу, так буде цікавіше.

Ціково знатиСкільки може заробляти блогер в Інстаграм?

виготовлення виробів із глини на замовлення

Виготовлення унікальних скульптур із глини

Сьогодні глиняний посуд не має великої популярності серед клієнтів. Але можна почати виготовляти різні фігурки – декоративні вироби, фігурки (лебедів, китів, косаток тощо). Це вже зовсім інший напрямок.

Заробити можна не тільки на готових виробах, але й на самому процесі виготовлення – давати майстер-класи, організувати гурток. Тут краще мати окреме приміщення (майстерню), щоб не вносити творчий безлад до квартири, цілком підійде старий гараж, лише прибрати та організувати світло, обігрів тощо.

Але приділіть увагу ще статті Джерела пасивного доходу. Як отримати пасивний дохід в Україні

Справа досить прибуткова – вироби із глини. Середня вартість одної статуетки від 1000 до 2000 гривень. Багато поціновувачів даного виду творчості знаходиться закордоном, тому можна знову використати вище згадані Amazon та Etsy.

як можна заробити на виробах з металу

Продаж виробів з металу власного виробництва

Заробити на металі, і мова не йде про пункти прийому, а саме творчі здібності та оформлення, зможе принести хороший прибуток. Уміння використовувати зварювальний апарат та металеві відходи – виготовляти оригінальні фігурки.

Рекомендуємо почитати Заробіток на вирощуванні равликів, преспективи нового бізнесу для України

Наприклад, наш співвітчизник Сергій Демчеко розробляє стильні фігурки із запчастин старих приладів у стилі стимпанк та продаж їх на іноземних аукціонах по 2000 доларів.

Хороших спеціалістів завжди цінують. Багато власників ресторанів та кафе намагаються креативно оформити приміщення та фасад. Тобто робіть те, що Вам подобається і старайтесь рекламувати свою продукцію в мережі інтернет або серед знайомих, клієнти знайдуться згодом.

Способів додаткового заробітку на власному хобі можна знайти безліч, ми описали тільки найбільш популярні методи, на основі історій успіху та рекомендацій успішних людей.

Від Specialist