Ср. Чер 29th, 2022
реальний заробіток на перевезеннях Uber

Напевно багато водіїв із власним автомобілем цікавились додатковим заробітком на перевезенні пасажирів у вільний час. Сьогодні професія таксиста має хороші перспективи та непоганий дохід. Достатньо водійського посвідчення категорії «B» і вже можна жити не тільки за одну зарплату.

Але тут потрібно врахувати деякі нюанси, в даній статті ми розглянемо тонкощі початку роботи як водія сервісу Uber.

Як почати працювати у системі Uber водієві

Система залучення водіїв не є жорсткою, а навіть більше лояльною. Зазвичай вистачає встановлення офіційного додатку на смартфон, відправити онлайн документи (водійське посвідчення, технічний паспорт на транспортний засіб, страховку), заповнити інформацію в профілі.

Звичайні служби таксі можуть запропонувати потенційному водієві особисто відвідати офіс компанії. Можна і орендувати автомобіль, якщо немає бажання працювати на власному, але доведеться оплатити оренду.

Додатки, типу Uber – це не офіційні Ваші роботодавці, а лише посередник (інструмент) який пов’язує клієнта і водія. Мінімум – Вам проведуть онлайн інструктаж, як поводити себе під надання послуг.

Система Uber потребує таких умов:

  • Наявність самого транспортного засобу (не допускаються автомобілі на євро номерах, Lanos, після ДТП) та водійське посвідчення;
  • Дійсна страховка на автомобіль;
  • Заповнити повністю всі дані профілю та підтвердити умови договору.

Вам не потрібно надавати медичні довідки, це не є обов’язково для онлайн сервісів. Саме тому із такими «бомбилами» борються офіційні служби таксі, що оплачують податки до бюджетів, купують ліцензії, закуповують таксометри тощо.

Системи Uber, Bolt, Uklon не оплачують податків до бюджету. Основна ідея – це підібрати по дорозі пасажира який розділить Ваші витрати на пальне. Але наші водії подекуди просто заробляють на цьому, як повноцінна робота.

Як правильно заробляти на Uber та інших

Чи дає сервіс Вам «безкоштовний сир»? – Та ні. За кожну поїздку сервіс відраховує від 15 до 25% вартості. Але має розроблену систему бонусів за виконання завдань. Наприклад, Вам дають виконати за місяць певну кількість поїздок. Якщо впораєтесь, отримаєте грошову винагороду до кількох тисяч.

Цікаво знати Процедура покупки авто: нового та Б/У. Які документи потрібно оформити при покупці автомобіля

Як же можна заробити більше, поради:

  • Можна використовувати декілька сервісів, зареєструйтесь та отримаєте менше «простою», головне не відволікайтесь під час водіння;
  • Частіше виїжджайте на маршрут у «години пік» (на роботу, з роботи тощо) саме в цей період ставка на поїздки зростає, а сервіс має фіксовану відсоткову ставку, відповідно і заробітки збільшуються.
  • Краще всього мати автомобіль «на газу», витрати на пальне менші;
  • Розраховувати час та допрацьовувати по максимуму, якщо гарно відноситись тоді і гроші з’являться.

заробіток грошей на Uber

Скільки можна заробити на Uber

Зі слів нашого інсайдера (працівника Uber), який вже кілька років активно працює із цими сервісами — заробіток може досягати 50-60 тисяч гривень на місяць. Якщо авто на газу – орієнтовно витрати на день 800 гривень. Прості розрахунки на 5-ти денний робочий день залишать 34-44 тисячі гривень.

Але цифри дуже умовні та мають лише узагальнений характер. Все залежить від ваших вмінь та бажання працювати. Враховуєте що близько 30% від зароблених коштів потрібно відкласти на амортизацію. Після трьох-чотирьох років активної роботи продати таке авто вдасться уже з хорошою знижкою.

Дуже багато залежить від уміння кермувати та орієнтуватись у місті. Потрапивши у пробку, можна витратити 1.5 години на замовлення 150 гривень, або ж на цих 1.5 години заробити 500 гривень, виконавши 3 замовлення.

Заробіток Ваш не буде оподатковуватись, тому не розраховуйте на лікарняні, пенсію – ну це мусили згадати. У разі потрапляння в ДТП розраховувати можна лише на страхову компанію.

Плюси та мінуси такої роботи

Тут явно невідомо, який водій здійснює поїздку, його фізіологічний стан та кваліфікацію. Те ж саме відносно пасажира, багато випадків із «трагічними поїздками» висвітлюються стрічки новин.

Цікаво почитати Купити авто із США. Нюанси покупки автомобіля із США для наших громаян

Відсутність державного соціального страхування. Отримати пенсію водієві таксі із сірими схемами майже не реально. Хіба що, ви самі почнете сплачувати – написати заяву до фонду та добровільно оплачувати 22% відсотки від мінімальної заробітної плати (на даний момент це 918 гривень). Але це досить умовно, ми вже багато описали варіантів вкладення коштів в Україні для отримання прибутку.

Отже, які б не були ризики та підводні камені у роботі із службами Uber, Bolt, Uklon – це хороший спосіб реального доходу (можливо і основного) для власників автомобілів. Використовуєте ефективно власний час та розраховуйте можливості, хто не спробує – той не отримає відповідь.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *