Ср. Тра 18th, 2022
покупка автомобіля із США

Дуже добре розвивається бізнес на автомобілях в нашій країні. Люди оформлюють покупки на внутрішньому ринку або ж замовляють транспорт з Європи так званим «гонщикам». Можливість вигону на рік, давала можливість українцям користуватись хорошим автомобілем по низькій ціні.

Але все, що має початок, має й кінець. Депутати прийняли два законопроєкт №8488 та 8487, дали можливість юридично оформити транспортний засіб у пільговий період. Не всім ця процедура «по карману», економічно не вигідно платити за розмитнення у 2 або 3 рази більше вартості автомобіля.

Дуже популярними стають покупки автомобіля із США. Хоча на перший погляд ця процедура дуже складною, але існує багато тонкощів процесу покупки, і якщо розібратись в підрахунках – вартість може бути нижчою до 35% від ринкової на аналогічну модель у нас. Також можливо купити авто в ексклюзивній комплектації.

Чи вигідно купувати авто із США для клієнтів України

Дуже рідко на наших дорогах можна зустріти не саме американські авто. Наразі ми маємо на увазі і європейських, японських чи корейських виробників. На ринок потрапляють автомобілі із Європи, що коштують дорожче ніж в Америці.

Аналітики досліджуючи ринок перевірили та оприлюднили дані, що в середньому можна замовити авто із США в 2 рази дешевше. Чому така різниця у вартості? Ринок продажу автомобілів у Америці найбільший у світі. Щороку там продається близько 18 мільйонів одиниць.

Висока конкуренція породила зниження ціни. Заробіток йде на кількість проданих моделей. Для нашого ринку продажу авто все відбувається навпаки.

Ще одна причина – рівень доходу громадян США. Навіть звичайний пенсіонер може дозволити собі купити авто в США. Розвинена програма покупки в кредит та лізинг з мінімальними відсотковими ставками. В середньому із зарплатою у декілька тисяч доларів в місяць, платіж по кредиту становитиме 250, досить доступно.

Рекомендуємо статтю Як поставити автомобіль на облік у Сервісному центрі. Реєстрація авто у МРЕО

Американці катаються на автомобілях до моменту потрапляння в ДТП або поломки. Вартість ремонту авто в США дуже висока. Майстри беруть оплату погодинно, середня вартість 150 доларів, тому й транспортний засіб дуже часто краще продати.

Згідно із законодавством американським, якщо вартість ремонту перевищує 50% ринкової вартості авто – його віддають на утилізацію. Саме такі моделі шукають на аукціонах наші громадяни.

процедура покупки автомобіля в США

На яких сайтах можна шукати автомобіль в США

Серед всіх сайтів можна виділити декілька, які найпопулярніші для пошуку автомобілів на аукціонах Copart, Adesa, IAAI, Ebaymotors, npa.com, ove.com. Саме тут можна замовити покупку автомобілів після ДТП, стихійного лиха, після викрадення тощо. Також можна знайти взагалі не пошкоджені авто, що продаються через невиплачені кредити, після прокату (такими займаються сайти cars.com та Manheim).

Дуже просто дізнатись всю інформацію про вибраний автомобіль по VIN номеру. Існують також бази, де показано, коли автомобіль купили, коли проходив технічний огляд тощо. Пробіг також ніхто не «скручує» через великі штрафи для махінацій. Рекомендуємо користуватись сервісами NMVTIS, Carfax, Autocheck, EpicVin (вартість доступна кожному).

Технічний стан автомобілів із США дуже хороший. Вони не їздили по нашому бездоріжжі та заправлялись якісним низькооктановим паливом, більшість моделей в максимальній технічній комплектації. Але тут не без мінусів – вартість доставки до України авто із США. Тому купувати простеньке авто економічно не вигідно.

Читайте також Процедура покупки авто: нового та Б/У. Які документи потрібно оформити при покупці автомобіля

Бізнес уже популярний на продажі автомобілів із США, а тут без шахраїв також не обходиться. Під описом хорошого авто Вам можуть «підсунути» дуже пошкоджене або «потопельника». Перевіряти всі потрібні документи на транспортний засіб, щоб без проблем завести до України. Іноді ці всі моменти приводять до витрат на рівні із вартістю авто на аукціоні в США.

Часто можуть звертатись до знайомих для покупки авто з США. Але це також не найкращий варіант. Американці просто не користуються послугами таких страхових аукціонів, і не розуміють тонкощів. Про митні правила ми вже не говоримо, це також окрема тема.

Отже, для всього ми стикнемося із великими ризиками при такій покупці. Але в нашій країні є багато фірм «посередників», які спеціалізуються на цій процедурі та можуть підписати офіційний договір про надання таких послуг. По суті це все одно вийде дешевше на 30% вартості автомобіля на вітчизняному ринку.

Цікаво знати Як розмитнити авто з Польщі: інструкція та алгоритм розмитнення

До порту Одеси автомобілі потрапляють поромом з американських портів Лос-Анжесела, Нью-Йорку, Чикаго, Савані, Гонолулу, Аляски та Сіетлі. Також можуть надходити до польської Гдині, порт Литви Клайпері, німецький Бремерхафен.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *