Пн. Кві 15th, 2024
Скільки можна заробити на своїй сторінці в Інстаграм вдома і без вкладень

Сучасний світ вже неможливо уявити без Інстаграм.  Проте, якщо для простих людей – це лише спосіб показати своє життя чи вести сторінку виключно «для себе і спогадів», то для блогера – це чудовий спосіб заробітку в інтернеті.

Як же заробляти в Instagram?

Зараз наступила ера інста-блогерів, які не просто знімають фото і відео, а й зробили це своєю основною роботою. Найцікавіше, що такі люди доволі непогано заробляють і при цьому не витрачають багато сили.  На чому ж реально заробити у даній мережі? Найбільш прибутковою є реклама.

Саме вона дає можливість блогерам отримати кошти або бартер. Проте, якщо початкуючі блогери згідні взяти рекламований товар в знак оплати, то ті, хто уже є більш  – менш відомим, вимагає лише коштів в обмін на рекламу.

Насправді, все дуже просто: блогер рекламує товар чи послугу, а за це отримує кошти. Ті, хто лише починає свою діяльність власноруч домовляється з рекламодавцями. Якщо ж блогер уже популярний, він може мати власного агента чи менеджера, який і моніторить співпрацю.

Звісно, окремо можна виділити і «зірок», які ведуть Істаграм та рекламують товари. У них такою роботою займаються  також піар агенти чи менеджери. Треба сказати, що й великі компанії, які замовляють рекламу, співпрацюють через спеціальні агентства, а не безпосередньо.

Що ж треба мати аби заробляти в Інстаграм?

Перш за все, наповнювати сторінку цікавим контентом, який збере власну аудиторію. Тоді назбирати певну кількість підписників. Від того, яка їх кількість і буде залежати те як часто вам  будуть давати рекламу і її ціна. До речі, підписники мають бути справжніми, а не «накрученими». Бо в іншому разі реклама не буде ефективною і вам її просто не запропонують.

Рекламодавці охоче співпрацюють з зірками. Проте не для всіх вони цікаві. Адже зазвичай зірки не дуже хочуть розвивати свій Істаграм чимось окрім реклами. Бо ж ніби то вони й так цікаві своїм підписникам.  А деякі зірки взагалі перетворили свій Інстаграм на рекламну сторінку, яка нецікава для простих користувачів.

Тому найкращий спосіб отримувати рекламу, наповнювати цікавинками сторінку, збирати контент не тільки серед школярів, а в першу чергу серед працездатного населення, та бути активним. Чим частіше, Ви публікуєте пости, тим краще. Ваша сторінка  тоді буде «живою».

Скільки можна заробити в Instagram блогеру?

Те, скільки Ви зможете заробити, буде залежати від того, яка кількість людей на Вас підписалась. Топові блогери – це практично мільйонери, які можуть «робити гроші з повітря». Адже кожен їхній пост може коштувати чимало. Вважається, що блогерам, які мають 20 тисяч підписників платять 400 гривень за пост, тим у 50 тисяч -700 гривень, тим у кого 100 тисяч -1500 гривень, тим у кого 200 тисяч – 2000 гривень. Проте це умовні розцінки, які можуть змінюватись. Тут мова йде скоріше про середньостатистичних блогерів.

Якщо ж блогер уже є зіркою місцевого масштабу, то ціни на його рекламу зростають. І він може «просити» від 1000 до 10000 гривень за один пост. В той же час, ті, хто уже вважають себе відомими на рівні всієї держави, можуть претендувати на суми від 1950 до 150000 за одну публікацію.

Заробіток на Інстаграм - реклама

Проте справжні «великі» суперзірки і дуже відомі блогери мають доволі високі розцінки за один пост. Наприклад, деякі вітчизняні і зарубіжні селебріті за один пост можуть отримувати від 70000 гривень.

Нерідко бувають і випадки, коли зірка може попросити гонорар, що перевищує 100000 за одну рекламну публікацію. Таким чином за місяць найбільш відомі зірки Інстаграму можуть отримувати більше, ніж півмільйона гривень. Звісно, мова йде про активних користувачів Інстаграму і їхню постійну працю та ледь не щоденні публікації.

Блогери, які відомі на регіональному рівні можуть отримувати від 20 до 40 тисяч в місяць за «роботу» в Інстаграм. Ті, ж хто має більше 50 тисяч підписників в середньому в місяць має близько 30 тисяч гривень. А ті, хто більше 100 тисяч близько 100 тисяч гривень.

Проте всі цифри доволі умовні. Адже реклами можна постити щодня, а можна раз в тиждень. Блогер може мати доволі високі розцінки, а може просто працювати по бартеру.

Загалом, заробити в Інстаграм просто і не так уже і складно, якщо є аудиторія і підписними. А от назбирати цих самих поціновувачів Вашого таланту варто клопіткою працею і на це треба час.

Від Specialist