Ср. Чер 29th, 2022
ставки на спорт заробіток

На сьогоднішній день чимало людей намагаються підзаробити на спортивних ставках. Це реально, але варто пам’ятати, що аби отримати прибутки, потрібно знати певні стратегії. Крім того, новачок не завжди може заробляти великі кошти. Та й треба чітко розрізняти залежність від простого бажання підзаробити.

Що робити аби спортивні ставки принесли прибуток?

Треба розуміти, що не все може вийти відразу. Ніхто не може стати професіоналом після першої ж ставки. А отже треба підготуватись до того, що певну суму коштів Ви втратите. Тому для того аби поставити щось, не беріть для цього гроші із сімейного бюджету.

Нехай це буде та сума, яку Ви виділили на розваги. Якщо ж Ви регулярно братимете гроші із заощаджень чи тих, які призначенні для користування Вашої сім’єю, то це принесе лише негатив, а не прибуток.

Ставте невеликі суми до тієї пори, поки не зрозумієте стратегії і тактики. Звісно, не можна очікувати захмарних прибутків від маленьких коштів, проте чим більше Ви на цьому зароблятимете, тим більше зможете поставити. Стати професіоналом можливо, проте для цього потрібно регулярно тренуватись не менше року.

інструкція по заробітку на ставках на спорт

 

Також треба оприділитися із видом спорту. Найкраще для цього підійде якась поширена гра: футбол, баскетбол, бокс. Добре перед цим подивитися матчі, зрозуміти суть. Ставити ставки «всліпу» не варто, від цього не буде ніякої користі!

Всі букмекерські контори хочуть заробити. І вони отримують надприбутки від довірливих і недосвідчених беттерів (тих, хто робить ставки). Адже дехто просто ставить кошти через сліпий азарт, хтось завжди вболіває за свою команду і улюбленців. Але це неправильно, таким чином Ви лише будете збагачувати власників контори.

 

Інструкція для новачка для заробітку на ставках

Не треба думати, що можна виграти дуже великі суми. Навіть, якщо Вам пощастить і Ви отримаєте значні кошти, то інколи їх складно отримати. Адже не всі букмекерські контори легальні, а значні суми виплачують із затримкою. Тому, треба завжди знімати всі гроші, робити ставки в різних місцях.

Що ж робити для того аби здійснити ставку:

 • Перш за все потрібно зареєструватися на біржі ставок. Обирайте ліцензовані та легальні біржі. Якщо все ж вирішите зробити ставку на нелегальній, то пам’ятайте, що ніхто не несе відповідальності за виплати і Ви нічого не доведете у разі непередбачуваної ситуації.
 • Потрібно поповнити віртуальний рахунок. Це можна зробити за допомогою різних платіжних систем, а інколи в пунктах прийому ставок.
 • Варто зробити ставку. Не робіть це бездумно, а майте свою стратегію і притримуйтесь її.
  Тактик є доволі багато, проте не всі вони дієві. Активно використовують ставки проти фаворитів.

Проте, треба враховувати багато факторів, які можуть вплинути на конкретну гру. Дехто реєструється на різних біржах і грає на різниці коефіцієнтів. Хтось збільшує свою ставку після минулого програшу.

заробіток на ставках, скільки можна заробити спортивних ставках

Декілька порад для заробітку на ставках

Ставка – це завжди ризик, але можна дати кілька універсальних порад:

 • Обирайте легальну контору, прочитайте відгуки про її роботу, дізнайтесь про неї більше.
 • Будьте уважні до деталей.
 • Будьте психологічно стійкими та слідкуйте за своїми емоціями.
 • Використовуйте бонуси, які пропонують букмекери.
 • Шукайте якнайбільше інформації про нові стратегії. Переймайте досвід досвідчених гравців.
 • Навчіться правильно обходитись з грошима. «Включіть» у собі фінансового аналітика.
 • Продумуйте і прораховуйте на кілька кроків наперед. В іншому випадку, можна не отримувати прибутки, а бути постійно « в мінусі».
 • Будьте добре настроєні. Варто завжди тримати холодний розрахунок і мати тверезий розум.
 • Навіть, якщо Ви часто виграєте, не потрібно надто радіти і забувати про те, що це може бути тимчасовим явищем.
 • Ніколи не позичайте гроші, щоб зробити ставку.
 • Найбільш прибутковою грою вважається теніс. Але спершу, дуже добре розберіться у грі.

Заробити на спортивних ставках доволі реально. Але це може зайняти не один місяць. Проте, якщо Ви відчуваєте, що вкладення грошей у ставки стало для Вас не хобі, а настирливою ідеєю, краще не ризикуйте. Це може перерости у погану звичку, від якої буде складно позбутися.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *