Вт. Тра 17th, 2022
заробіток вдома на написанні дипломних робіт

Якими були б чудовими студентські роки, якби не потрібно було писати ненависні дипломні, реферати, курсові. Це займає багато часу, безсонних ночей, приносить масу переживань та постійних пошуків. Адже справді якісна робота має бути «вичитана», «прилизана», написана на високому рівні, з використанням найновіших даних.

Це зводить з розуму студентів і вони все частіше шукають можливість передоручити цю працю комусь іншому. Тому, якщо Ви готові плідно працювати і виконувати хороші дипломні, можете спробувати заробляти на цьому вдома.

Скільки можна заробити на написанні курсових та дипломних робіт

Якщо Ви вирішили взятись за створення курсової чи реферату, то пам’ятайте, що це не дуже просто. Адже, Вам готові платити не за скачаний з Інтернету матеріал., а за хорошу, готову, висококласну роботу. А щоб зробити таку, потрібно дуже добре потрудитися. Це може зайняти не один тиждень, інколи місяць, а якщо Ви ризикнете і захочете написати комусь дисертацію, то навіть і рік. Проте, найголовніше, це прибуток.

Насправді, суми за написання якісної праці різні. За реферати беруть від 200 гривень, за курсові від 500, за дипломні від 1000, а наукова дисертація, яка включатиме в себе дослідження та складні матерії, інколи «тягне» на захмарні суми (коштувати вона може більше 100 тисяч гривень).

 • Роботи можуть бути виконані терміново або за певний період часу. Чим скоріше ви напишете, тим більше заробите. Проте, аби така праця приносила успіх, треба пам’ятати певні нюанси:
  Робота має бути виконана, згідно вимог. Тому варто моніторити всі зміни до оформлення і написання.
 • Всі дипломні, курсові (а інколи і реферати) перевіряються на плагіат. Тому просто скачати роботу із всесвітньої мережі не вийде.
 • Щоб наукова праця була високо оцінена, треба опрацювати не одне джерело інформації. І це не лише те, що є в Інтернеті. Це наукові статті, підручники, монографії. Інколи вони бувають лише в одному екземплярі в бібліотеці. Повірте, коли праця виконана добре, це відразу помітно.
 • Інколи вимагається частину роботи писати на іноземній мові або робити анотацію на англійській чи іншій.
 • Незважаючи на загальні правила, кожен вуз чи технікум може мати свої вимоги до створення робіт. Цікавтеся, в іншому випадку прийдеться переписувати.
 • Аби робота була прийнята, у більшості випадків потрібно створювати таблиці, графіки, діаграми. Має бути не просто текст, а серйозний і розгалужений матеріал.
 • Замовлення треба здавати вчасно, в іншому випадку втратите клієнта і можете отримати негативні відгуки.
 • Не беріться за все відразу. Майте список тем, які вдаються найбільше. Адже, писати роботу з фізики, мови, мистецтвознавства та кулінарії неможливо. Якщо будете писати на всі теми, скоріше всього, це буде не надто якісно. Тому, вибирайте певні галузі в яких найбільш розумієтесь і працюйте з ними.

Насправді, написання робіт для студентів вимагає глибоких знань і серйозного підходу. Якщо підійти до цього легковажно, навряд чи можна стати успішним у цій сфері.

Як можна заробити вдома на написанні дипломних робіт

Конкуренти і як їх обійти: рекомендації для заробітку

Зараз є чимало фірм, які професійно займаються написанням дипломних. Вони готові виконати будь-яку роботу швидко та обіцяють, що якісно. Проте, ціни на такі послуги доволі високі. Конкуренція в цій галузі теж велика і якщо Ви працюєте самі на себе вдома, то не завжди можете отримати хороше замовлення. Але намагайтеся приваблювати клієнтів своєю порядністю, високим рівнем матеріалу, швидкістю, чесністю. А також:

 • Робіть ціни дещо нижчими, ніж в конкурентів.
 • Виконуйте замовлення вчасно та якісно. Тоді завжди матимете хороші відгуки і таким чином високий рейтинг.
 • Висилайте клієнту роботу частинами, беріть мінімальну передоплату, не вимагайте подвійну оплату за швидкість. Адже, цей ринок просто «кишить» шахраями. Покажіть клієнтам, що Ви не такі.
 • Дуже добре, якщо Ви маєте вищу освіту, працюєте викладачем, цікавитесь новинками у науці. Можете показати клієнтам свої дипломи, розповісти про досвід роботи. Ви повинні справити враження освіченою та розумної людини.
 • Найчастіше, клієнти переписуватимуться з Вами. Ви будете їм відправляти замовлення на електронну пошту. Тому будьте грамотні і не робіть елементарних мовних помилок.

Писати реферати чи контрольні може не кожен. Це доволі марудна, складна, проте цікава праця. Вона добре оплачується, але вимагає терпіння та віддачі.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *