Нд. Лип 14th, 2024
заробити на кешбеку товарів в інтернеті при покупках

Кілька останніх років кешбек користується шаленим попитом. Він допомагає заощадити кошти, особливо на покупках в Інтернеті.  Варто розглянути як насправді це працює і наскільки дозволяє економити.

Кешбек: що це означає та як працює

Насправді, кешбек – це програма, яка дозволяє повертати реальні кошти  при здійсненні покупок. Для того аби отримувати вигоди від цієї схеми, треба зареєструватися на відповідному сервісі або перейти за  спеціальним посиланням. Тоді Ваша покупка буде відстежуватись і Ви отримаєте кошти.

Вважається, що кешбек немає ніяких «підводних каменів», адже вигідний і покупцеві, і Інтернет магазину. Це вигідно всім, бо магазин продає товар, платформа заробляє на посередництві, а клієнт має повернені кошти з покупки.

Кешбек від AliExpress від ePN

Кешбек AliExpress від ePN: вигідно та просто

ePN працює з багатьма відомими Інтернет магазинами, але найбільш вигідно застосовувати його саме на AliExpress. Адже працюють з цим сайтом напряму і пропонують дійсно вигідні умови. Зазвичай кешбек становить 8 %, для телефонів 4 %. Проте є ще різні купони і додаткові можливості.

Є кілька способів отримати вигоду за допомогою цього сервісу. Можна зареєструватися на сайті ePN в особистому кабінеті. Тоді потрібно скопіювати посилання на товар з AliExpress і варто натиснути «купити». Треба перейти за посиланням і «перейти до покупки». Тоді відбувається звичайна процедура оформлення покупи.

Цікаво знати Кращі кешбек сервіси України: як можна економити на покупках товарів

Також можна встановити спеціальні  браузерні розширення. Тоді на сторінці товару потрібно  просто натиснути на значок ePN і активувати кешбек. Можна також встановити додаток на мобільний телефон. Але робити покупки таким способом дещо складно, тому найкраще використовувати класичні методи.

Вивести можна суму від 10 доларів. Найкращим сервісом для цього вважається WebMoney. Проте можна отримувати гроші і на банківську картку. Зазвичай для  цього треба від 2 тижнів до 3-х місяців.

кешбек від LetyShops, економити на кешбеку кешбек від LetyShops

Купуй і повертай кошти разом з кешбеком LetyShops

LetyShops – український сервіс кешбек, який приділяє значну увагу як іноземним магазинам, так і вітчизняним. Він дещо програє Алі, проте завдяки широкому асортименту магазинів, також є дуже популярним. Зазвичай для того аби отримати кошти треба від тижня до 20 днів.

Проте аби розуміти скільки і коли Ви отримаєте, варто уважно читати умови кешбеку у кожному конкретному магазині, адже вони можуть відрізнятися.

Мінімальна сума, яку можна отримати- 9 доларів. Їх можна вивести на картку або поповнити мобільний.

Можна також скачати браузерний плагін для даного кешбеку. Він дає можливість:

  • Побачити відсоток повернених коштів.
  • Список магазинів, які доступні.
  • Акції, вигідні пропозиції.
  • Магазини легко додаються в список обраних.
  • Можна подивитись динаміку ціни, рейтинг продавця (для Алі).

кешбек від монобанку, як отримати кешбек выд monobank

Монобанк і кешбек: вдале поєднання та цікаві пропозиції

Даний кешбек доступний лише клієнтам банку. Потрібно встановити відповідний додаток на телефон. Там можна керувати своїм аккаунтом і переглядати статистику. Ті, хто мають картки від цього банку, можуть вказувати категорії товарів на які хотіли б отримувати кешбек.

Рекомендуємо статтю Як заробити на продажі товарів з Китаю у 2019 році?

Кожна категорія має свій відсоток і її щомісяця можна міняти. Коли сума кешбеку стає більшою за 100 гривень, її можна буде вивести на картку. Проте ліміт в місяць на кешбек становить 500 гривень.  Це доволі вигідно і дозволить щомісяця, хоч небагато, але економити.

Кешбек:  вигідно чи невигідно ним користуватись?

Цей сервіс вигідний для тих, хто часто купує в Інтернеті. Адже це:

  • Дозволяє зекономити кошти. Якщо користуєтесь регулярно, то можете заощадити значну суму коштів.
  • Вартість товару для тих, хто користується кешбеком завжди лишається незмінною.
  • Користуватися ним безпечно, нескладно, просто, легко.
  • Відсоток повернення завжди різний (від 2 до 20 відсотків).

Отже, витратьте трохи часу на реєстрацію і економте з вигодою!

Від Specialist