Ср. Чер 29th, 2022
Як зареєструватись в Приват 24

Вітання всім на нашому сайті. Пропонуємо Вашій увазі інструкцію про те, як зареєструватись в Приват 24. Вже важко уявити себе без інтернет-банкінгу. В сучасному світі все потрібно вирішувати оперативно та контролювати власні кошти без відвідин банківської установи.

Описувати повний перелік всіх операцій, які доступні після реєстрації в Приват 24 наразі немає сенсу, дуже велика стаття вийде, та й вже ми розмістили чимало таких матеріалів, тому буде що почитати Вам, якщо дану операцію робите вперше.

Можливо провести реєстрацію в Приват 24 для фізичних та юридичних осіб, тобто для бізнесу. На даному етапі розглянемо перший тип. Можна відвідати відділення, менеджер допоможе та проконсультує, та що там говорити – зареєструє. Але якщо у Вас є доступ до інтернету, цю всю процедуру можна зробити самостійно вдома.

Як провести реєстрацію в Приват 24 для фізичних осіб

Для початку відкриваємо у браузері офіційний сайт від Приват24 який знаходиться за адресою https://www.privat24.ua/#registration

Реєстрація в Приват 24 через інтернет

Тут потрібно заповнити поля з даними:

 1. Номер мобільного телефона. Тут потрібно уважно подумати, бо до нього повинен бути доступ постійно, оскільки більшість фінансових операцій потребують підтвердження через смс або дзвінком з банку;
 2. Вводите 4 останні цифри номеру карти від Приват Банку. Тут гадаю проблем не виникне, вони нанесені на титульній стороні пластику.
 3. Електронна адреса (E-mail). Краще всього зареєструвати, якщо ще немає, будуть приходити сповіщення, рекомендації від системи.
 4. Пароль. Тут вже також придумайте хороший код, комбінацію. Не рекомендуємо використовувати дату народження, рік тощо. Це допоможе зберегти ваші дані та кошти в безпеці.

Читайте також Як можна збільшити кредитний ліміт на карті Приват Банку

Отож, все введено, перевірено – натискаємо кнопку «Продовжити». На протязі 1-2 хвилин на вказаний номер мобільного телефону прийде смс із паролем, дані цифри потрібно ввести у вікні на сайті. Якщо все вірно, система запропонує підтвердити карту методом введення PIN коду, на екрані зобразитися віртуальна клавіатура. Будьте уважні, після натискання однієї цифри порядок може змінюватись!

Реєстрація в Приват 24 самостійно фото

Отож, карта підтверджена – наші вітання реєстрація в Приват24 завершена. Система автоматично спрямує Вас в особистий кабінет користувача. Ви можете користуватись повним функціоналом сервісу, все інтуїтивно зрозуміло.

Рекомендуэмо статтю Як оплатити штраф за порушення ПДР в Приват24 Онлайн

Реєстрація в Приват 24 через банкомат

Провести самостійно реєстрацію в Приват 24 можна також через будь який банкомат. Достатньо мати при собі будь яку пластикову карту від Приват Банку та телефон. Отож, порядок дій:

 1. Вставляємо нашу карту в банкомат та вводимо 4 цифри PIN коду на клавіатурі;
 2. Після того, шукаємо в меню пункт «Банківські послуги»;
 3. Далі потрібно вибрати «Інтернет-банкінг Приват24»;
 4. Перша кнопка справа – «Реєстрація в Приват24/Зміна паролю»;
 5. Далі введемо номер мобільного телефону;
 6. Знову чекаємо на смс повідомлення з кодом для підтвердження операції;
 7. Натискаємо далі після успішного введення числа.

Реєстрація в Приват 24 через банкомат

Реєстрація в Приват 24 через банкомат фото

Отож, реєстрація в Приват 24 через банкомат завершена. На екрані ви отримаєте повідомлення про це, банкомат роздрукує чек, де буде вказано дані для входу до системи інтернет-банкінгу. Пароль генерується системою автоматично, його можна змінити в налаштування при першій успішній авторизації.

Читають зараз Отримати швидкий кредит від Приват Банку: умови, особливості, рекомендації

На цьому все, гадаємо наша інструкція із фото буде корисною для новачків, як планують провести реєстрацію в Приват24 самостійно через інтернет або банкомат.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *