Нд. Лип 14th, 2024

Вітання нашим читачам. Пропонуємо більш детально оглянути сайт для заробітку в інтернеті на платних опитуваннях. В інших статтях ми даємо оглядовий опис кожного сервісу, і для більшої наочності для новачків готуємо міні-інструкції.

Щоб ефективно працювати з цим сайтом потрібно мати доступ до інтернету, мобільний телефон чи ноутбук (тому, що є різні типи запрошень). Отож, для початку проходимо реєстрацію на сайті за посиланням.

реєстрація на сайті

Вказуєте електронну пошту та пароль і натискаєте кнопку «Далі». Наступний пункт це Ваші дані профілю, вводите прізвище та ім’я, дату народження, стать, країну та місто, ну і кнопка «Реєстрація», от і все, відкрийте Ваш поштовик та знайдіть лист (зазвичай приходить відразу) для підтвердження E-mail адреси, натисніть на посилання в листі. От і все, перший крок до заробітку на опитуваннях здійснено!

Підтвердження реєстрації власна дурмка

Далі заходимо на сайт, авторизуємось. Система запропонує вже невелику винагороду за Вас в розмірі 3 гривні, щоб заповнили дані профілю – загалом доступно 8 пунктів (оплата за кожен).

Заповнити дані про себе опитування

Рекомендуємо не ігнорувати заповнення, так як це дозволить більш точно визначити Ваші інтереси та сімейний стан, всі платні опитування підбирають респондентів за рядом характеристик. Чим більше інформації про себе вкажете – тим більше запрошень на опитування, заробітки вищі.

Можна вказати навіть дані про автомобіль, якщо і його не має, про відпочинок, хоча й не їздили. Дані перевіряти особисто ніхто не буде.

Як я дізнаюсь про нове платне опитування?

Система надсилає всі нові опитування (запрошення) на електронну адресу, як Ви підтвердили раніше. Перейти до відповідей можна відразу із посилання в листі.

Запрошення на опитування Власна Думка
Також надсилаються повторно нагадування про вже існуючі завдання, що не пройшли або просто забули.

Скільки можна отримати на платних опитуваннях з сайтом vlasnadumka.com.ua

Середня вартість одного опитування 15-20 гривень. Ну тут зрозуміло, чим більше питань та складність опитування, там краща оплата. Суми дійсно реальні, зарахування винагороди проходить на особистий баланс на сайті.

Платні опитування сайт Власна Думка

Вивести Ваші зароблені кошти реально на карту банку або на номер мобільного телефону. Існує мінімальна сума для виплат – 300 гривень. Але це не є захмарна цифра, виділивши всього 10-15 хвилин на роботі (в обідню перерву, чи в транспорті) можна отримати 20-25 гривень, як джерело додаткового заробітку даний сайт рекомендуємо для всіх охочих.

Ось як виглядає форма проходження нового опитування. В даному випадку, про покупку подутової техніки та можливості сімейного бюджету. Для того щоб менше отримувати відмов від сервісу, вказуйте на перших питаннях середні дані – обирайте обласні центри проживання, середній вік тощо.Форма опитування за гроші

Ось так можна реально заробити гроші в інтернеті на платних опитуваннях, якщо у Вас виникли запитання – залишайте в коментарях, і ми обов’язково відповімо.

заробити на платних опитуваннях в Україні реально
Зарахування коштів на баланс після успішного проходження

Від Specialist

Коментарі закриті.