Вт. Чер 18th, 2024
freelancehunt додатковий заробіток на сайті Україна

Наші вітання всім охочим для заробітку користувачам. В даній статті ми вирішили розглянути більш детально метод заробітку в інтернеті на українському сайті – біржі фрілансерів Freelancehunt.

Уже не одноразово цей сайт займав почесні рейтинги в статтях та описах сайтів для додаткового доходу, але багато новачків не орієнтуються, що і як, тому вирішили розмістити такий собі огляд на сервіс, поїхали…

На чому можна заробити на сайті Freelancehunt?

Як уже ми говорили, це біржа фрілансу, де замовники шукають собі виконавців на певних умовах та оплату. Працювати та заробляти гроші можна в будь-який час доби, головне бажання. Для початку Вам потрібно пройти просту реєстрацію, ось посилання. Вказуйте свої контакти вірно, заповніть профіль, вкажіть власні напрямки діяльності (що ви готові виконувати).

Freelancehunt реєстрація

На сайті просто безліч проектів різної складності та рівня оплати. Можна знайти додатковий заробіток на остійній основі (контент менеджер, адміністратор проектів), одноразову роботу (написання статті, опису, створення сайту, розробка логотипу, написати реферат тощо).

Сервіс заробітку Freelancehunt підтримує багато способів оплати замовлення. Згідно домовленостей в проекті вибрати найкращий спосіб розрахунку та виводу коштів, найпопулярніший це на карту Приват Банку. Але про це все детальніше згодом.

Як почати заробляти гроші на сайті Freelancehunt

Після реєстрації та підтвердження профілю Вам доступний повний функціонал. Чому потрібно вибрати мінімум три спеціальності – щоб система могла пропонувати потрібні проекти (у верхньому меню є «лента», вказуватиме кількість проектів, які відповідають вимогам та спеціалізації.

додатковий заробіток фріланс Україна

Наприклад, найпростіший спосіб заробити гроші – написати опис чи статтю, шукаємо проект що підходить. Відкриваємо деталі, ознайомлюємось із завданням. Якщо підходить – робимо ставку, де вказуємо коротенький опис (Наприклад: «Доброго дня, мене звати Сергій, маю досвід в написанні статті різної тематики, готовий співпрацювати»), вказуєте вашу ставку (ціну за роботу, проект, годину).

freelancehunt сайт для додаткового заробітку в Україні

Далі просто очікуєте на повідомлення від замовника, або ж, як роблять більшість – самі вишите повідомлення, щоб прискорити правильний вибір.

Особливості сервісу Freelancehunt (Сейф)

Спеціалісти даного сайту розробити власну систему міні банкінгу (сейф). Тобто, згідно погоджених умов в проекті, оплата може спочатку резервуватись перед виконанням замовником. Ви у свою чергу бачите, що кошти вже на сайті (система дасть сповіщення), тоді можна виконувати завдання «спокійніше», не турбуючись за оплату.

Після виконання проекту, ви скидаєте замовнику готовий текст (як ми привели в прикладі), він перевіряє, якщо потрібно дасть зауваження – маєте виправити, далі знов на перевірку, якщо все ок – тоді натиском кнопки «Проект виконано» гроші переходять на ваш особистий рахунок. Ну і тут вже все просто, для виводу на карту ПриватБанку також потрібно декілька кліків, ну і сама карта)

Важливий момент! Система отримує близько 9% від загальної вартості проєкта. Дану комісію може сплачувати замовник, ви та замовник 50 на 50, або самі повністю. Це все можна оговорити окремо та зафіксувати в умовах проекту.

Скільки можна заробити на сайті Freelancehunt

Тут насправді риторичне питання. Скільки готові приділити часу та які вміння для Вас не є проблемними. Звісно, заробітки програміста та копірайтера різняться, але це вже реальний метод додаткового заробітку в гривнях.

Елементарно, середня вартість написання статті вираховується від кількості символів, становить від 30-55 грн за 1000 символів без пробілів. Стаття в 3 тисячі символів (1,5 листа А4) коштуватиме від 90 до 165 гривень (все залежить від складності). Якщо Ви філолог за освітою, то такий об’єм тексту подолати за 1-1,5 години просто.

Якщо орієнтуєтесь у графічних редакторах растрової та векторної графіки, програмування чи дизайн — це все гроші, які готові Вам заплатити. Неважливо хто читає дану статтю: школяр, студент, менеджер магазину чи пенсіонер, всі мають шанс заробити реально. Відомі випадки, коли люди просто звільнялись з роботи, бо тут отримували значно більший прибуток, і вміють оцінити свій час.

Ще декілька рекомендацій по заробітку на Freelancehunt

Хочемо ще дати кілька порад на майбутнє. Хоча й сайт не новий, але як не крути шахраї можуть виглядати по-різному, старайтесь працювати з новими замовниками через СЕЙФ, так вибудете впевнені в тому, що праця буде оплачена.

Нові профілі не мають високого рейтингу, відгуків про роботу – на це також звертають увагу замовники. Поки успішно не завершите 3-5 проектів, старайтесь ставити нижчі ціни. Згодом рейтинг почне просто працювати на Вас. Замовники будуть самі присилати пропозиції, але до того потрібно плідно попрацювати.
Freelancehunt реєстрація

Отож, надіємось даний текст для Вас буде корисний. Посилання на реєстрацію на сайті Freelancehunt вище, слідкуйте за рейтингом та дотримуйтесь порад, і все вдасться. Головне бажання, а в наш час заробити в інтернеті зовсім не складно. Удачі!

P.S. Навіть ця стаття в 4200 символів могла коштувати від 125 до 210 гривень.

Від Specialist

Коментарі закриті.