Вт. Вер 10th, 2024

Сьогодні розповімо про цікаве дослідження від компанії Payoneer про стан фрілансу в Україні та світі на цей час, як саме пандемія корона вірусу вплинула на прибутки користувачів. У експерименті брали участь більше 1000 спеціалістів із 100 країн світу.

Незважаючи на стрімке поширення корона вірусу у світі, введення обмежень для бізнесу – ситуація на ринку послуг фрілансу залишалась відносно стабільною. Згідно з статистикою: понад 40% респондентів вважають, що попит на їх послуги не знизився, а навіть зріс; інші 32% опитаних вважають, що кількість замовлень зменшилась істотно.

Попит на послуги саме українських спеціалістів не зменшився, адже вони дуже добре себе зарекомендували на глобальному ринку IT індустрії. Наша країна швидкими темпами набирає обертів у цій галузі, це вже однозначно – факт.

Статистика дослідження Payoneer показує, що 55% спеціалістів із Європи та Північної Америки повідомили про значне зниження попиту на їх послуги. Серед працівників Азії та Австралії спостерігається трохи менший спад, про це повідомили 45% респондентів.

Попит на послуги фрілансерів

Яка ситуація наразі із ринком фрілансу в Україні

Згідно з статистикою опитування, більшість наших співвітчизників не відчули значного спаду замовлень у період пандемії коронавірусу. Більше половини опитуваних спеціалістів (56%) повідомили про збереження або ж і ріст заявок від клієнтів Північної Америки, рівно половина (50%) користувачів не спостерігають спаду замовлень із Європейських країн.

Рекомендуємо статтю: Український сайт для заробітку Freelancehunt: особливості, рекомендації для новачків

Все це пов’язано, на думу регіональнального менеджера Payoneer Михайла Дейнеги, із високим рівнем професіоналізму українських фрілансерів та відносно не високі ціни на послуги. Наших спеціалісті повноцінно можуть конкурувати із компаніями усього світу.

ситуація попит на послуги фрілансерів

Як змінились глобальні заробітки фрілансерів

Попри пандемію та обмеження для бізнесу та населення, саме фрілансери зберегли свої заробітки на стабільному рівні, про це повідомили три чверті опитаних користувачів компанією Payoneer.
Ціни на послуги постійно підлаштовуються під умови ринку. Наразі, станом на лютий місяць 2020 року, середня годинна ставка спеціалісті становила 21 долар, а це вже на 2 долари більше у порівнянні із 2018 роком. Близько 23 відсотків користувачів повідомили про зниження вартості.

Можна сміливо сказати, що саме керівники команд фрілансерів України показали хорошу «маневреність» та стійкість до теперішніх умов, змогли не тільки втримати співробітників, але й захистити їх та забезпечити роботою.

Яким буде попит на послуги фрілансерів

Понад 73% повідомили, що не скорочували штат співробітників, із них 83% втримали оплату на попередньому рівні або ж збільшили. Грошові кошти за виконану роботу отримують, як і раніше, із використанням онлайн-платформ.

Дане дослідження показує, що фрілансери змогли краще адаптуватись до умов поширення коронавірусу та втримати свої прибутки на попередньому рівні або і збільшити. Всі надіються на збільшення кількості замовлень по мірі зняття обмежень із бізнесу.

Саме робота дома в умовах самоізоляції допомога пережити нелегкі часи для кожного. Вже раніше оприлюднювали статистику із біржі Фрілансу freelancehunt.com. Зареєструватись може кожен та почати свій шлях роботи на дому, головне бажання.

Цікаво знати: Серед українців набирає популярності новий вид діяльності, додатковий дохід в період карантину

Від Specialist