Сб. Тра 25th, 2024

Перший iPhone SE з’явився в березні 2016 рокуТоді він став «бюджетної» версією смартфона від Appleякий відмінно підходив шанувальникам компактних корпусівадже саме тоді почався повальний зростання діагоналей екранів івідповідногабаритів смартфонів.

Незважаючи на невеликий дисплей і сильно застарілий дизайнмаленький iPhone все ще можна зустріти у користувачівАле модель дуже довго не оновлюваласяі в цьому році довгоочікуваний апгрейд ставсяЗовнішність залишилася добре знайомоїадже новий SE отримав корпус від iPhone 8але при цьому тут флагманські комплектуючі та нові для цієї лінійки можливості.

Але головнеце цінащо становить всього $ 400 для базової версіїУ сьогоднішньому огляді ми подивимосячим Apple забезпечила новий iPhone SE і як він буде боротися з великим ринком конкурентів.

Що входить до комплектації Apple iPhone SE

В добре знайомої коробці знаходиться такий же iPhone 8, як раніше, ще й з таким же комплектом, з якого, правда, пропав перехідник для навушників. І якщо з флагманами здавалося несправедливим, що в комплекті немає потужного блоку живлення або перехідника для навушників, то з невеликим цінником моделі SE, це вже не здається чимось незаконним.

Огляд смартфона Apple iPhone SE

Нагадаю, що зазвичай в коробці з iPhone є зарядний пристрій, знімний кабель USB-A-to-Lightning, «скріпка», гарнітура (з відповідним роз’ємом), наклейки та інформаційні папірці.

Все ще дуже простим є процес перенесення даних зі старого iPhone. У моєму випадку надсилання даних зі свого iPhone 8 Plus зайняла близько півгодини з урахуванням оновлення системи на SE. При цьому в ході налаштування потрібно ввести всього парочку паролів і налаштувати Touch ID.

В іншому все залишається на тому ж місці, де користувач закінчив роботу на старому пристрої. Окремі додатки, звичайно, попросять ввести пароль, але це вже залежить від розробника. У будь-якому випадку, «переїзд» зроблений дуже комфортним.

Дизайн і зручність використання iPhone SE

Якщо покласти поруч новий iPhone SE і iPhone 6, випущений в 2014 році, то по лицьовій стороні складно буде сказати, де новинка. Тильна сторона пристрою взята від iPhone 8, яка відрізнявся від попередників скляною кришкою.

iPhone SE смартфон

Рамка так і залишилася алюмінієвої. Так що зовнішність актуальної моделі iPhone SE абсолютно нічим новим не порадує власника, адже подібний дизайн бачили все і він зовсім ніяк не здивує. Ще й кольори тепер називаються простіше: Black, White і (product) RED.

iPhone SE огляд смартфона

Від Specialist