Пн. Чер 27th, 2022
сайти для заробітку в інтернеті американські виплати в доларах

Багато людей зараз працюють в Інтернеті. Є чимало українських та російських сайтів, які пропонують різні роботу. Проте зазвичай заробіток там невеликий. Але дійсно більше коштів можна отримати на американських платформах

Заробіток в інтернеті на американських сайтах: що доброго і не хорошого дуже там?

Дуже багато людей хочуть працювати саме на американських сайтах. Адже це має ряд переваг. Тут майже завжди більша оплата за аналогічну роботу, що й на вітчизняних. Вважається, що в середньому заробіток вищий у 5 разів.

Крім того, робота в Інтернеті в Америці – це нормальна праця, якою там займаються мільйони людей. Відповідно цінується  і сприймається вона по – іншому, ніж у нашій країні. Люди, які заробляють в мережі в Америці – звичайні робітники, а не «шукачі легкого заробітку» як думає багато хто в нас в Україні. Тому й пропозиція в Америці доволі висока, а заробітки у шукачів пристойні.

Приємно і те, що американських сайтів є доволі багато і чимало з них дозволяють розпочинати працю навіть без першочергових вкладень.

Проте є один важливий нюанс, який може стати перешкодою для хорошого заробітку. Це – незнання англійської мови. Якщо маєте хоча б поверхневий рівень, то є шанс заробляти на найбільш простій праці.

Проте для того аби отримувати серйозні кошти, мову треба знати досконало і глибоко. Тому варто постійно підтягувати свій рівень англійської, бо в іншому випадку мати гарні замовлення не вдасться.

Також варто пам’ятати, що вивести кошти можна буде лише через PayPal, а от через інші платіжні системи виконати це буде неможливо. Тому відразу ж треба пройти процедуру реєстрації.

ТОП сайтів для заробітку в інтернеті з виплатами

сайт для заробітку в інтернеті Globalactioncash.com

Розпочинати свою діяльність на американському сайті можна з найпростішої роботи: кліки або опитування. Для цього можна використовувати найбільш популярні сайти.

Наприклад, Globalactioncash.com, адже він непогано підходить новачкам, дозволяє виводити навіть невеликі суми.

Також існує сайт-старожил Clixsense.com, де можна дійсно багато підзаробити. На платформі Cashnhits.com можна отримувати прибуток за допомогою кліків, а на Unigpaid.com виконувати різноманітні завдання. Люблять новачки і сайт Therichptc.com, який платить кошти за відвідування профілю і перегляд різних посилань.

Для тих, хто має середній рівень англійської непогано підійдуть біржі анкетування. Наприклад, сайт Paidviewpoint.com. Тут варто лише зареєструватись за стандартною процедурою. За одну анкету платять від 3 до 5 доларів.

Завдання нескладні і за день, доволі легко можна заробити кілька десятків доларів. Вивести можна за допомогою системи PayPal і наявності  не менше 15 доларів. Крім того, для новачків популярним є і сайт Sendearnings.com.

Якщо ж добре знаєте англійську, то можна реально добре заробити. Наприклад, за допомогою копірайтингу. В Америці бізнесмени з радістю співпрацюють з такими людьми, адже їм потрібен хороший унікальний контент.

А ще, у тих, хто має високий рівень розвитку є шанси заробляти на рекламі, отримувати певні відсотки від розкрути продукту і тому подібне. Якщо рівень мови хороший, то є всі шанси стати успішним виконавцем серйозних завдань і отримувати за них в десятки разів більше, ніж на вітчизняних сайтах.

Загалом, якщо хочете заробляти на американських сайтах варто перш за все мати добру англійську. З часом вона стане ще кращою і ви зможете дійсно працювати небагато, а заробляти хороші суми для власних потреб. Звісно, не все так просто як здається, але маючи лише трохи бажання та хоча б мінімальний набір англійських слів і фраз, можна уже сьогодні розпочинати таку діяльність.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *