Чт. Тра 26th, 2022
робота на дому оператор Call центру

В наш час віддалена робота стає все більш популярною. На ринку праці є чимало пропозицій, які дозволяють непогано заробляти та при цьому не витрачати багато часу. Однією з найбільш привабливих і оплачуваних є вакансія оператора Call центру.

Особливості роботи оператора Call центру

Для тих, хто знаходиться в пошуках роботи на дому оператор Call центру, що працює вдома – практично ідеальний варіант. Для цього лише варто мати чітку дикцію, велике бажання працювати та навчатися чомусь новому.

Звісно, не все так просто як здається на перший погляд. Адже, робота пов’язана з постійним спілкуванням з людьми, стресовими ситуаціями та неможливістю висловити свої емоції. Бо оператор повинен завжди мати гарний настрій, бути розуміючим, толерантним і при цьому професіонально – підкованим та незворушним.

Дуже багато компаній пропонують такі посади. Це банки, Інтернет магазини, служби довіри, таксі, вантажоперевезень, салони краси, розважальні центри, доставка. Що ж потрібно робити на такій посаді?

Якщо ви оператор Call центру в Інтернет магазині, то можете приймати і підтверджувати замовлення, відповідати на питання, консультувати, вирішувати якісь проблемні моменти. Ця праця не складна, проте прибуткова. Проте варто знати весь асортимент і добре орієнтуватися в товарах.

Диспетчери перевезень і таксі приймають замовлення, орієнтують на місцевості. На такій посаді треба добре розумітися в тому місці, де проживаєте і вміти гарно пояснювати. Доволі цікава і потрібна робота у службі підтримки. Наприклад, Вам телефонують проблемні підлітки чи люди, які потребують психологічної допомоги.

Проте, тут варто володіти психологічними прийомами, бути спокійним, вміти співпереживати та знати як надати підтримку людині у складній ситуації. Якщо ж Ви любите поговорити і вмієте продавати, то саме для Вас вакансія оператора у банку чи будь-якій іншій організації, що надають послуги. Бо ж тут варто продавати товар і вміти його розхвалити, схилити потенційного клієнта до покупки.

Віддалена робота оператор колл центру

Що потрібно для роботи оператором Call центру

Для того аби бути оператором, треба все ж мати і певні елементарні навики, які допоможуть краще працювати та отримувати більші результати:

  • Мати комп’ютер на володіти навиками роботи з ним. Хоча спілкуватися потрібно за допомогою телефону, все ж варто вносити базу даних у комп’ютер, записувати звіти та звіряти дані.
  • Мати телефон та гарнітуру до нього. Телефонний апарат має бути справний, надійний. Гарнітура допоможе зробити роботу більш зручною, продуктивною та дієвішою.
  • Тиша. Якщо Ви мама в декреті, навряд чи зможете бути оператором, адже для ефективної роботи потрібна повна тиша. Тільки тоді праця буде дійсно продуктивною, так Ви зможете краще вислухати клієнта, донести йому свою думку і заробити бонуси.

Крім того, потрібні і особисті якості без яких працювати оператором доволі складно:

  • Бути стресостійким. Робота з людьми – це завжди непросто і ситуації бувають надзвичайно різні. Проте праця – це всього лише праця, не варто приймати якісь образи чи негативні моменти на власний рахунок.
  • Вміти гарно говорити. Вас має бути легко слухати та Ви маєте викликати довіру.
  • Вміння продавати. Ви маєте бути впевнені у продукті і могти гарно, зі смаком» продати його.
  • Бути терплячим та вміти працювати з марудними завданнями. Адже робота в Call центрі – це кількагодинна праця за одним робочим місцем і з практично однотипними відповідями на питання.

Скільки можна заробити оператором Колл центру?

Суми можна заробити різні, проте зазвичай кожна компанія має свої умови на яких платить. Хтось виплачує зарплату за кількість відпрацьованих годин, хтось за залучених клієнтів, хтось за число організованих зустрічей.

Проте в середньому за місяць можна заробити від 5000 до 10000 гривень. Звісно все індивідуально. Проте навчившись працювати, Ви зможете з кожним разом отримувати все більші суми.

Працювати оператором вдома – це один з варіантів роботи на дому. Такий спосіб підходить не всім, проте спробувати варто, адже це доволі прибутково та перспективно.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *