Пн. Сер 15th, 2022
менеджер з продажу на дому на дому в Україні

Сьогодні заробіток вдома є чудовою можливістю отримувати кошти, не полишаючи основної діяльності або хатніх справ. Це непоганий спосіб мати додатковий дохід або працювати в домашніх умовах повноцінний робочий день.

Дуже популярною є професія менеджера з продажу на дому. Що ж передбачає дана робота?

Що треба робити менеджерові з продажу товарів?

Зараз дуже багато можливостей щодо праці менеджером з продажу, сидячи вдома. Адже з кожним роком збільшується кількість компаній, які готові запропонувати подібну роботу. Та й багато маленьких фірм починають свою діяльність, саме наймаючи подібних менеджерів. І з іншої сторони, через стрімкий розвиток Інтернету та онлайн магазинів є можливість торгувати через всесвітню мережу, не виходячи з дому.

Отже, дуже часто менеджер з продажу – це людина, яка щось продає за допомогою телефону. Їй надають базу клієнтів (або ж вона сама її шукає) і за вказаними номерами телефонує, пропонуючи товар. Звісно, це не робиться бездумно. Зазвичай є певний список потенційних покупців, тих, кого може зацікавити продукція.

Продавати можна товари, послуги або будь-що. Проте кожна компанія має свої умови та правила, яких варто дотримуватись. Часто менеджерами з продажу можна стати у банках, страхових компаніях, фірмах, що надають телекомунікаційні послуги.

Інколи дуже хороші менеджери з продажу на дому потрапляють до офіційного штату компанії. Ще частіше, вони працюють на посаді менеджера вдома вже офіційно: зі стажем та трудовою книжкою. Проте, все дуже індивідуального і кожен випадок розглядається окремо.

Можна бути менеджером з продажу у так званих мережевих компаніях. Часто це ті, які продають косметику, біологічно активні добавки, засоби гігієни абощо. Тут схема дещо інша: часто потрібно просто працювати в Інтернеті, вести переписку, листуватись.

Проте, всі повідомлення менеджера не мають бути спамом, він має гарно пояснювати про переваги продукту чи праці у даній компанії. Зазвичай, це робота у соціальних мережах.

Можна також працювати менеджером з продажу у Інтернет магазині. Тут можна як самостійно трудитись за схемою дропшиппінгу і отримувати свій відсоток з продажу, так і співпрацювати з якимсь магазином чи компанією.

Все залежить від бажання людини. В будь-якому випадку. зазвичай такий менеджер консультує покупців, приймає замовлення, формує до відправки продукцію, вирішує проблемні питання.

менеджер з продажу на дому на дому професія

Кому ж підійде робота на дому менеджером з продажу товарів?

Чи всі можуть бути менеджерами з продажу на дому? Ні, не всі. Це доволі специфічна робота, яка не є складною, проте вимагає багато терпіння та моральних сил.

Якщо Ви продаватимете по телефону, то маєте добре володіти мовою, мати гарну дикцію, бути впевненим у собі, нічого не боятись.

Також варто бути готовим до різких відповідей та навіть відвертого хамства. Якщо Ви скромна і дуже нерішуча людина, навряд чи Вам підійде така робота. Також така праця не для надто вразливих людей. Тут має бути стійка психіка і холодний розум.

А от менеджером із продажу в Інтернеті може стати практично кожен, хто хоче заробити. Проте й тут треба бути наполегливим та дещо нахабним. Адже конкуренція висока, а підзаробити хочуть всі. Тому варто бути сміливим, впевненим у собі та дуже уважним.

А ще готовим до того, що будуть незадоволені клієнти, претензії та інші неприємності. Кім того, треба пам’ятати, що часто така робота забирає доволі багато вільного часу.

Але працювати менеджерами з продажу полюбляють студенти, мами в декреті, навіть молоді пенсіонери. Загалом, всі ті, хто хоче мати зайвий дохід і або не може повноцінно працювати або завершив кар’єру або ще знаходиться у пошуках себе.

Заробити вдома також можна по різному. Є компанії, які платять фіксовану суму у будь-якому випадку, а за гарну роботу виплачують відсотки. Є такі, які дають кошти лише після того як працівник продасть певну кількість продукції. Проте, якщо добре постаратись, цілком реально підзаробити кілька тисяч гривень на місяць.

Бути менеджером з продажу вдома не так вже і складно. Проте це робота не для всіх. Але варто спробувати, можливо, це саме те, що ви шукали.

Від sasha40

Один коментар до “Робота на дому – менежер з продажу товарів”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *