Робота на дому – репетитор іноземної мови (скайп)

Технічний прогрес зробив можливим ефективне дистанційне навчання. Тепер можна за допомогою скапу отримати нові знання та самому їх надавати іншим. Отже, якщо Ви вирішили стати репетитором іноземної мови по скайпу, варто пам’ятати, що це специфічна галузь діяльності, яка вимагає серйозного підходу для хорошого результату.

Які особливості віддаленої роботи репетитора?

Працювати репетитором з мов по скайпу – дуже зручно. Адже це дає можливість розширити коло спілкування, познайомитись з іноземцями або людьми з інших регіонів. Це чудовий спосіб співпрацювати з людьми і талановитими дітьми з глибинки, які не мають фізичної можливості особисто навчатися з репетитором.

Крім того, репетитор по скайпу – це і додатковий дохід, для когось постійна робота, для людей з обмеженими можливостями – чудовий спосіб реалізуватись та отримувати прибуток. Загалом, така праця приносить і кошти, і задоволення, і саморозвиток. Але, по суті, це звичайне репетиторство, але онлайн. Тому в принципі воно мало чим відрізняється від звичайного викладання.

Тому, якщо Ви вирішили працювати репетитором з іноземної мови варто:

  • Придбати хороший комп’ютер, камери, мати якісний і швидкісний Інтернет.
  • Провести пробний урок із друзями чи знайомими.
  • Ознайомитись з інструкціями по відео уроках, які є у вільному доступі.
  • Скласти навчальний план і програму.
  • Підготувати навчальні матеріали. Їх можна відсилати в електронному варіанті або рекомендувати ті, які можна придбати самостійно.
  • Мати оригінал і копію диплому про освіту, щоб показати своєму учню.
  • Мати приємний вигляд, адже репетитор – це відповідально.
  • Потрібно скласти графік занять.
  • Такі заняття потребують дисципліни і самоорганізації. Проте найкращою мотивацією для Вас стане гарна оплата.
  • Почати шукати клієнтів за допомогою дощок оголошень, соціальних мереж. Пізніше, Вас будуть рекомендувати Ваші учні.

Робота на дому репетитор іноземної мови

Для кого підходить така робота репетитором іноземної мови?

В цілому, бути репетитором по скайпу може бути будь-який вчитель. Проте, не всі можуть розібратися з сучасними технологіями та правильно донести інформацію. Але якщо Ви – сучасна людина, яка йде в ногу з часом та не цурається технічного процесу, можете спробувати себе у такій сфері.

Не варто думати, що лише молоді люди можуть займатися таким видом репетиторства. Освоїти його реально всім. Проте, це відкриє нові горизонти, дасть можливість заробляти більше.

Звичайно, що крім моментів самореалізації найосновнішим питанням є оплата. Тут багато залежатиме від рівня Вашої професійності, освіти, досвіду. Чим Ви кращий репетитор, тим більше зможете отримувати за свої послуги.

Крім того, варто і врахувати працю з іноземцями, адже може бути так, що змушені будете працювати вночі чи пізно ввечері через різницю у часі. За це також можна мати невелику добавку до оплати. При репетиторстві з іноземцями, скоріше всього, Вам заплатять у доларах або євро. Ціна зазвичай рахується за одне заняття. В середньому вона може складати 10 доларів за раз.

Якщо ж говорити про вітчизняних учнів, то вартість послуг репетиторів коливається від 60 гривен за годину і до кількох сотень гривень. Найменше за свої послуги просять молоді недосвідчені педагоги та студенти.

Працювати репетитором у скайпі не так уже й просто, проте й не настільки складно. Адже, не виходячи з дому можна спілкуватись з іноземцями, заробляти та ще й розширювати свій словниковий запас. Проте, це дуже серйозне заняття до якого треба ретельно підготуватись.

По суті, це такий же урок, який потребуватиме від вас знань, вмінь та зусиль. Але правильно склавши графіки та навчальну програму за допомогою такого виду діяльності можна непогано заробити.

📢 Сподобалась стаття? Долучайся до нас у соціальній мережі 👍 Facebook та шукай наш канал у 👉 Telegram. Отримуй цікаві статті та новини відразу у стрічку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *