Вт. Чер 18th, 2024
ТОП 10 професій для віддаленої роботи на дому в Україні

Зміст статті

  1. Копірайтер – написання текстів на замовлення
  2. Перекладач текстів різної тематики
  3. Веб програміст і веб дизайнер
  4. Розробники мобільних додатків
  5. Архітектори, дизайнери
  6. Відеомонтажер, фотограф, блогер
  7. Адміністратори у соцмережах
  8. Спеціалісти з реклами
  9. Онлайн – консультанти
  10. Продавець товарів в інтернеті, менеджер з продажу

На сьогоднішній день робота на дому стає все більш популярною. З’являються нові професії, які вимагають сучасних знань та вмінь. Майже всі вони так чи інакше пов’язані з Інтернетом.

Більшість з них стане просто непотрібними, якщо зникне всесвітня мережа. Які ж цих професій є найбільш популярними в Україні у 2024 році?

ТОП професій для віддаленої роботи в Україні

Насправді, з кожним днем стає все більше людей, які можуть і хочуть працювати саме віддалено. Адже це дає можливість мати більше вільного часу, самому складати собі графік та навіть більше заробляти. Отже, можна скласти умовний рейтинг тих спеціальностей, які зараз популярні в Україні

Копірайтер – написання текстів на замовлення

Робота в інтернеті професія копірайтер, топ віддалених професій, профессии на удаленке, віддалені професії, профессии для удаленной работы, топ работ на удаленке, профессии из дома, удаленные профессии, профессии удаленной работы, профессии на дому

Це людина, яка займається створенням текстів, які можуть описати, продати щось. Вони пишуться професійно, «зі смаком». Заробляти можна різні суми, в залежності від завдань та кваліфікації. Вважається, що в середньому копірайтер за місяць може заробити від 300 доларів. Надзвичайно популярними є і рерайтери (ті, що переписують текст своїми словами) і веб-автори.

Перекладач текстів різної тематики

Це надзвичайно популярна зараз професія, особливо якщо мова йде про поширені мови (англійська, французька, німецька). Нерідко потрібні і знавці екзотичних мов, а також ті, хто може досконало перекласти технічні тексти.

Така праця ціниться дуже добре, проте вимагає глибоких знань, інколи знання сео-копірайтингу, але уже на іноземній мові та грамотності. Хороші перекладачі заробляють від кількох сотень доларів за місяць і набагато вище, залежно від об’ємів роботи.

Веб програміст і веб дизайнер

Все те, що пов’язане зі створенням сайтів зараз знаходиться на піку своєї популярності. Адже люди, які можуть створити сайти, а також художньо і грамотно їх оформити завжди в ціні. Такі спеціалісти займаються розробкою і технічним наповненням сайтів, крім того мають мати художнє бачення і здатність до малювання, творчого мислення. Середня ціна такої роботи доволі висока, а заробітки стартують від 500 доларів в місяць.

Розробники мобільних додатків

Це ті спеціалісти, які займаються розробленням різних мобільних додатків (Інтернет банкінг, додатки в соцмережах). Вони надзвичайно популярні і заробляють від 1000 доларів в місяць.

Архітектори, дизайнери

Це люди, які займаються проектування будинків, квартир, а також їх художнім оформленням. Вони можуть не лише математично розраховувати всі нюанси, але й промальовують все до найменшої деталі, враховуючи всі сучасні технології. Заробляти можуть від 400 доларів в місяць.

Відеомонтажер, фотограф, блогер

Сюди можна віднести людей, які знімають і монтують відео, роблять хороші фото і тих, хто сам собі монтажер і блогер. Наприклад, людина знімає відео про своє життя, монтує у спеціальній програмі та викладає в Ютуб. Зараз дуже популярні і суміжні мистецькі професії фотографа та відеоператора, які можуть гарно зробити зйомку чогось чи провести професійну фотосесію.

Адміністратор соціальних мереж - заробіток в інтернеті, топ віддалених професій, профессии на удаленке, віддалені професії, профессии для удаленной работы, топ работ на удаленке, профессии из дома, удаленные профессии, профессии удаленной работы, профессии на дому

Адміністратори у соцмережах

Це люди, які створюють і ведуть різні групи і пабліки у мережах, слідкують за їх активним просуванням, порядком там. Вони можуть бути і спеціалістами з реклами, намагаючись «просунути» щось за допомогою власної групи або й самим її розвивати.

Їхнє завдання залучити  в групу якомога більше людей, зробити її впізнаваною та дуже активною. Заробляти можуть від 300 доларів в місяць.

Спеціалісти з реклами

Це можуть бути люди, які займаються рекламуванням товарів, послуг, а також контекстною рекламою, рекламою сайтів і всього – всього. Різновидів є багато, але їхня основна мета – зробити так аби те, що вони рекламують було якомога помітнішим. Заробіток може становити від 500 доларів.

Онлайн – консультанти

Це ті люди, які надають консультування на сайтах. Вони мають бути спеціалістами з галузі у якій проводять консультації. Наприклад, добре розумітися на товарах Інтернет магазину чи будь – якому продукті, що рекламують. Заробляти можуть від 200 доларів в місяць.

Продаж товарів інтернет магазину - професія менеджер з продажу

Продавець товарів в інтернеті, менеджер з продажу

Торгівля в Інтернеті – одне з найбільш популярних нині явищ. Часто торгують за допомогою дропшиппінгу, виготовляють власні товари хенд мейд або торгують будь якими іншими способами. Заробити можна різні суми, конкретну цифру назвати складно. Буде залежати від групи товарів та їх цін.

Робота на дому в Україні – це відносно нове явище, яке активно розвивається і з кожним роком приваблює все більшу кількість людей.

Від Specialist