Українські сайти для заробітку в інтернеті: скільки платать та які умови?

Як і у всьому світі заробіток в Інтернеті в Україні стає все більш популярним. Проте, дуже багато людей хочуть працювати саме з українськими сайтами, де оплату можна отримувати в гривнях, а кошти переказувати на вітчизняні картки.

Найбільш популярними є платіжні системи Приватбанку, тому люди бажають аби з сайту кошти можна було кинути відразу ж на таку картку. В принципі, зареєструватися можна і на іноземних сайтах, попередньо вказавши країну проживання.

Та для зручності і розуміння власного заробітку, а інколи і для певних гарантій, багато користувачів вибирають саме вітчизняні сайти.

заробіток на дому без вкладень в Україні

Які сайти найпопулярніші для заробітку в Україні?

Аби не хвилюватися про те, як вивести кошти і не втрачати при конвертації валют, можна працювати на найбільш популярних українських платформах. Є кілька таких, які уже користуються заслуженим попитом серед користувачів.

Цікаво Робота в інтернеті на дому. 10 перевірених методів заробітку вдома

Заробіток на платних опитуваннях із сайтом Vlasnadumka

Сайт Vlasnadumka. Даний сайт являється українським і платить за те, що Ви будете проходити опитування. Перш за все варто зареєструватися. Після цього Ви заповните особистий профіль.

За таку нехитру справу платять по 3 гривні за кожен підпункт. Після того як виконаєте всі формальності, можна буде проходити опитування. Вартість та складність різні, відповідно і оплата від 15 до 60 гривень. Реєстрація за посиланням.

Мінімальна сума для виводу коштів – 300 гривень. Можливо здійснити операцію на мобільний телефон або карту банку, це вже на Ваш розсуд. Сайт пратить стабільно, це перевірено!

Рекомендуємо почитати Сайт Vlasnadumka: Заробити в інтернеті на платних опитуваннях реально

Отримати дохід із сайту Opinion за платні опитування

Крім того, популярним є і сайт Opinion.com.ua. Це українська платформа, яка оплачуватиме Вам кошти за те, що Ви пройдете опитування. Звісно, можна використовувати і мобільний додаток, за допомогою якого опитування будуть ще простіші і легші.

Тут кошти виплачують один раз на 30 днів. При бажанні їх можна вивести на мобільний телефон або скориставшись системою Webmoney. Реєстрація за посиланням.

Популярним також є сайт Uatxt.com. Це своєрідна біржа статей. На ній можна писати і продавати тексти на українській і російській мовах. Кошти можна виводити за допомогою Webmoney, на картку Приватбанку. Зазвичай за виконану роботу платять у національній валюті.

Ще одним дуже популярним сайтом є біржа фрілансерів FreelanceHunt. Тут є величезна кількість роботи для дизайнерів, копірайтерів, програмістів і просто для бажаючих підзаробити.

Виділили окрему статтю Український сайт для заробітку Freelancehunt: особливості, рекомендації для новачків

Сайти для заробітку в інтернеті

Приємно і те, що працюючи на ній свої кошти виконавець отримує гарантовано, при цьому лише сплачуючи невелику комісію біржі. Гроші можна виводити через різні системи: на картку банку, мобільний телефон, електронні гаманці. Платять гривнями та російськими рублями.

Сайти для заробітку на рекламі

Також цікавим є сайт Wmu.in.ua. Зазвичай тут заробляють на кліках, перегляді реклами чи читанні листів. Оплачують роботу гривнями, які можна вивести за допомогою електронних гаманців.

Чудовою є мережа SalesDoubler, яка дозволить Вам заробляти на партнерці. Якщо у Вас є популярний сайт чи сторінка у соціальній мережі за допомогою цієї мережі Ви зможете рекламувати найбільш популярніші національні бренди (наприклад, Rozetka). За це зможете отримувати партнерські нарахування.

Цікаво знати Кращі кешбек сервіси України: як можна економити на покупках товарів

Якщо ж Ви хочете заробляти за допомогою копірайтингу, зверніть увагу на Copylancer. Вважається, що саме тут найбільш адекватні ціни на роботу і потужна підтримка виконавців. Можна писати на замовлення або продавати свої статті. Зазвичай платять в рублях або доларах.

На цій платформі немає невисоких і смішних вартостей кінцевого продукту. Кожен, хто хоч трохи пише може спробувати сили на цьому сайті.

Заробляти в Інтернеті на українських сайтах можна. Це зручно і прибутково. Варто лише спробувати! Всім гарного настрою!

2 коментарі до “Українські сайти для заробітку в інтернеті: скільки платать та які умови?

 • 09.12.2019 о 16:07
  Permalink

  Дякую, що ведете цей сайт. Завдяки вам я почав працювати в інтерені і заробляю зараз на життя тут. Почав підпрацьовувати копірайтером… і… вже через три місяці вийшов на дохід більше як 300 доларів. ПРи цьому мій шлях інтернет заробітку почався із вашого сайту!!! Взагалі, дуже жаль що мало сайтів, які розказують людям як почати і не обманюють. Я знайшов у всьому інтернеті тільки три хороші україномовні ресурси по темі: ваш seomarketing.com.ua, lemarbet і fintramplin . Але ваш – мій улюблений. Особливо тішать актуальні новини про сферу заробітку в Україні і все, що з нею дотичне. Дуже жаль, що зараз так мало україньских сайтів заробітку. При тому всі вони найліпшої якості і доводиться шукати інші варіанти. Із всіх вищезгаданих… найкращий мабуть Фрілансхант. Це дійсно крутий сервіс, і саме там я заробляю на написанні текстів зараз.

  Відповідь
  • 09.12.2019 о 16:30
   Permalink

   Дуже приємного, що наші матеріали знаходять свої читачів в українському сегменті. Це чергове підтвердження – в інтернеті може заробити кожен. Не бійтесь пробувати щось нове. Слідкуйте за оновленнями та пишіть власні ідеї та досвід, будемо допомагти один одному.

   Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares