Українські сайти для заробітку в інтернеті: скільки платать та які умови?

Як і у всьому світі заробіток в Інтернеті в Україні стає все більш популярним. Проте, дуже багато людей хочуть працювати саме з українськими сайтами, де оплату можна отримувати в гривнях, а кошти переказувати на вітчизняні картки.

Найбільш популярними є платіжні системи Приватбанку, тому люди бажають аби з сайту кошти можна було кинути відразу ж на таку картку. В принципі, зареєструватися можна і на іноземних сайтах, попередньо вказавши країну проживання.

Та для зручності і розуміння власного заробітку, а інколи і для певних гарантій, багато користувачів вибирають саме вітчизняні сайти.

заробіток на дому без вкладень в Україні

Які сайти найпопулярніші для заробітку в Україні?

Аби не хвилюватися про те, як вивести кошти і не втрачати при конвертації валют, можна працювати на найбільш популярних українських платформах. Є кілька таких, які уже користуються заслуженим попитом серед користувачів.

Цікаво Як заробити в інтернеті з компанією Глобус? Інструкція для новачків

Наприклад, Vlasnadumka.com.ua. Даний сайт являється українським і платить за те, що Ви будете проходити опитування. Перш за все варто зареєструватися. Після цього Ви заповните особистий профіль.

За таку нехитру справу платять по 3 гривні за кожен підпункт. Після того як виконаєте всі формальності, можна буде проходити опитування.

Рекомендуємо почитати Сайт Vlasnadumka: Заробити в інтернеті на платних опитуваннях реально

Зазвичай за кожне, можна отримати від 20 до 50 гривень. Кошти реально вивести за допомогою різних систем. Наприклад, Webmoney або на рахунок мобільного телефону. Якщо ж захочете аби гроші потрапляли на банківську картку, варто користуватися системою UApay.

Крім того, популярним є і сайт Opinion.com.ua. Це українська платформа, яка оплачуватиме Вам кошти за те, що Ви пройдете опитування. Звісно, можна використовувати і мобільний додаток, за допомогою якого опитування будуть ще простіші і легші. Тут кошти виплачують один раз на 30 днів. При бажанні їх можна вивести на мобільний телефон або скориставшись системою Webmoney.

Популярним також є сайт Uatxt.com. Це своєрідна біржа статей. На ній можна писати і продавати тексти на українській і російській мовах. Кошти можна виводити за допомогою Webmoney, на картку Приватбанку. Зазвичай за виконану роботу платять у національній валюті.

Ще одним дуже популярним сайтом є біржа фрілансерів FreelanceHunt. Тут є величезна кількість роботи для дизайнерів, копірайтерів, програмістів і просто для бажаючих підзаробити.

Виділили окрему статтю Український сайт для заробітку Freelancehunt: особливості, рекомендації для новачків

Сайти для заробітку в інтернеті

Приємно і те, що працюючи на ній свої кошти виконавець отримує гарантовано, при цьому лише сплачуючи невелику комісію біржі. Гроші можна виводити через різні системи: на картку банку, мобільний телефон, електронні гаманці. Платять гривнями та російськими рублями.

Сайти для заробітку на рекламі

Також цікавим є сайт Wmu.in.ua. Зазвичай тут заробляють на кліках, перегляді реклами чи читанні листів. Оплачують роботу гривнями, які можна вивести за допомогою електронних гаманців.

Чудовою є мережа SalesDoubler, яка дозволить Вам заробляти на партнерці. Якщо у Вас є популярний сайт чи сторінка у соціальній мережі за допомогою цієї мережі Ви зможете рекламувати найбільш популярніші національні бренди (наприклад, Rozetka). За це зможете отримувати партнерські нарахування.

Цікаво Американські сайти для заробітку в інтернеті: чи реально і як?

Якщо ж Ви хочете заробляти за допомогою копірайтингу, зверніть увагу на Copylancer. Вважається, що саме тут найбільш адекватні ціни на роботу і потужна підтримка виконавців. Можна писати на замовлення або продавати свої статті. Зазвичай платять в рублях або доларах.

На цій платформі немає невисоких і смішних вартостей кінцевого продукту. Кожен, хто хоч трохи пише може спробувати сили на цьому сайті.

Заробляти в Інтернеті на українських сайтах можна. Це зручно і прибутково. Варто лише спробувати! Всім гарного настрою!

Українські сайти для заробітку в інтернеті: скільки платать та які умови?
4.1 (82.22%) 9 votes

Сподобалась стаття? Поділись в соц. мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares