Пн. Чер 27th, 2022
онлайн обмен BestChange

Вітання всі користувачам нашого ресурсу. Дану статтю хочемо присвятити питанню онлайн обмінників валют. Зараз стали дуже популярні ці ресурси для осіб, що потребують швидкої конвертації однієї валюти в іншу, а також переказати гроші з одної особи до іншої (наприклад: обміняти Приват24 на Webmoney WMR).

Всі онлайн обмінники валют потребують обов’язкової реєстрації та введення платіжних даних користувачем. Дані ресурси працюють як посередники, і отримують комісію за грошові операції. За рахунок цього і заробляють гроші по суті. Всі мають власний курс валют.

Рекомендуємо статтю Найкращі картки для купівлі валюти онлайн через банк в Україні

Створений окремий ресурс, який перевіряє та отримую інформацію про курси обмінників, щоб ви могли знайти найкращий та провести обмін із найменшими втратами на комісії BestChange‎.

Як користуватись обмінником сайтом BestChange‎ коротенька інструкція

Сайт BestChange вже дуже давно працює на ринку обміну валют онлайн. Багато молодих ресурсів не маючи ресурсів на рекламу, але дають хороші пропозиції по курсу і так отримують клієнтів, а сам агрегатор вже отримує відсоток від операцій, задоволені всі.

Переходимо на сайт Bestchange
bestchange як вигідно обміняти електронну валютут

Для початку нас цікавить зелена табличка зліва. В ній обираємо валюту яку хочемо обміняти в першій колонці, а в наступній — валюту яку хочемо отримати. Наприклад, потрібно обміняти Приват 24 на Webmoney WMR.

Цікаво знати У якій валюті краще відкрити депозит в Україні

Система автоматично підбере найкращі пропозиції у білій табличці. Тут вже можна собі відсортувати онлайн обмінники по кращому курсу, резерві, відгуках тощо.

BestChange інструкція для користувачів по обміну валют онлайн

Переглядаємо результати та обираємо підходящу пропозицію по курсі онлайн обміну, клікаєте та переходите безпосередньо вже на сам обраний ресурс. Система автоматично може відкривати вікно із потрібними опціями.

Далі вже проводите саму операцію обміну, але пам’ятайте — більшість сайтів потребує реальності всіх користувачів. Проходите процедуру реєстрації та підтверджуєте профіль. Думаю все далі інтуїтивно зрозуміло, більшість онлайн обмінників мають службу онлайн підтримки клієнтів.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *