Нд. Кві 14th, 2024
Які варіанти інвестицій та отримання пасивного доходу в Україні

Куди вкласти гроші, щоб створити пасивний капітал. Все більше людей приходять до висновку, що гроші повинні
працювати, а не зберігатися під матрацом.

Саме для них надзвичайно актуальним є питання — куди вкласти кошти, щоб не натрапити на шахраїв і отримувати надійний пасивний дохід. Розглянемо найперспективніші можливості інвестування коштів в Україні.

Крок перший: створюємо подушку безпеки

Перш ніж інвестувати кошти, варто, про всяк випадок, створити подушку безпеки, і лише потім приступати до інвестування. Відкладених «про запас» коштів, має вистачити приблизно на півроку. Якщо ви справились цим
кроком переходимо до наступних етапів:

  • визначити суму, яку ви можете інвестувати не завдавши шкоди сімейному бюджету;
  • лануємо фінансові цілі на найближчі три роки;
  • шукаємо перспективні ринки — вивчаємо фінансові огляди, цікавимося новинами в даній сфері;
  • кошти краще вкласти в декілька проектів в різних напрямках, це мінімізує можливість фінансових втрат;
  • ретельно продумуємо всі «за» та «проти», адже, не все що добре для інших підійде вам.

Додаткове джерело доходу раптово не з’являється, щоб його створити потрібен стартовий капітал та час.

Напрямки інвестування в Україні у 2021 році.

Пропонуємо розглянути найбільш перспективні напрямки для інвестування.

Банківські вклади

Покласти кошти в банк під відсотки — найбезпечніший варіант. На депозит можна покласти будь-яку суму. ПриватБанку для цього достатньо 100 грн. Єдине, що варто врахувати, обирайте перевірені банки. Відмовляйтеся від пропозицій з підозріло високими відсотками.

Гра на валютному курсі.

Заробіток на продажі та купівлі валюти — один з найпопулярніших напрямків. Він доволі прибутковий. Вкладайте гроші не лише в долари, а і в євро, фунти стерлінги, китайські єни. Відстежуйте все економічні події, що можуть вплинути на курс валюти. Так ви забезпечите собі стабільний додатковий дохід.

Нерухомість

Тут можливо декілька варіантів:

  • купити земельну ділянку чи нерухомість для здачі в оренду;
  • придбати житло на стадії будівництва для подальшого перепродажу.

Якщо обрали другий варіант, знайдіть якомога більше інформації про забудовника. А заміські будинки краще купувати в курортних зонах, за літній сезон ви заробите значну суму, якої вистачить безбідно жити весь рік.

Пайові інвестиційні фонди.

Вкладники подібних фондів отримують частину від загального прибутку. Вклади починається від 1000 грн. При цьому капіталом управляють професійні брокери. Проте, саме в даній сфері дуже часто працюють шахраї. Тому не викладайте всі кошти в ПІФ, і уважно вивчайте, все що можливо про фонд, якому збираєтеся довірити свої накопичення.

Рекомендуємо статтю автора Як правильно розпоряджатися власними фінансами та навчитись збирати гроші

Цінні папери

Виберіть надійного брокера з активною ліцензією. Саме він допоможе з придбанням цінних паперів. Якщо зростає вартість цінних паперів, ви отримуєте дохід. Але, коли акції падають, ви починаєте втрачати кошти.
Якщо обрали такий варіант отримання доходу, не шкодуйте часу на аналіз інформації про компанії, акції яких ви збираєтесь купити.

Ми ознайомили вас з найбільш поширеними та доступними варіантами інвестування. Сподіваємося, ви правильно скористайтеся нашими порадами щоб забезпечити собі надійне та постійне джерело доходу.

Від Specialist