Пн. Чер 27th, 2022

Вітаємо всіх наших читачів та охочих дізнатись як можна заробити в інтернеті онлайн і без вкладень. Сьогодні розглянемо сервіс для заробітку на введені капчі 2captcha. Суть доволі проста: проводите реєстрацію, заходите в панель і вводите числові значення та слова з картинок. Про все розповімо детальніше нижче.

Хто може почати заробляти на введенні капчі

Щоб почати заробляти на введенні капчі Вам потрібно лише три речі: інтернет, ноутбук чи комп’ютер, і головне – бажання. Як уже описали – суть заробітку, оплата здійснюється за введення символів з картинок, кожна з яких оплачується.

Хочеться відразу повідомити, щоб заробити гроші в інтернеті на введенні капчі, потрібно мати витримку до одноманітної роботи. Великими заробітками цей метод також не виділяється, але стабільно можна отримувати невеликий дохід. Все залежить від бажання та часу, що Ви готові приділити.

Скільки можна заробити на введенні капчі

Робота на сервісі є завжди. Навантаження може бути в різний час доби. Всього за 1-2 години Ви можете заробити реально 0.5-2 доларів. Оплата нараховується за кількість введених капч. Мінімальна сума для виплати становить 0.5 долара. Способів для виведення коштів також безліч. Сервіс є міжнародним, має багато відгуків користувачів, які вже встигли оцінити переваги та можливості заробітку на введенні капчі. Наочно все показано у Відео.

Невелика інструкція для новачків по заробітку з 2captcha.com

Після реєстрації на сайті за посиланням.
Переходите у власну панель користувача, хоча вона і на англійській, але інтуїтивно все зрозуміло.

Заробіток на введенні капчі 2captcha.com

Далі клікаєте на кнопку Start і починаєте заробляти на введенні капчі. Все уже залежить від Вас та часу приділеного для цього. Щоб збільшити свої прибутки на сайті працює реферальна система, що дозволяє отримати до 10% від доходу людей, які зареєструються по Вашій рекомендації.

Цікаво Заробіток на написанні коментарів та відгуків – крауд маркетинг

Де брати рефератів? Можете поділитись поланням на сервіс в соцмережах, повідомити про такий метод заробітку друзям, знайомим. Варіантів безліч. Наразі це все, якщо будуть питання по використанні сервісу, чи вже маєте досвід заробітку на введенні капчі цього сервісу, пишіть в коментарях.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *