Пн. Чер 27th, 2022
заробіток репетитором в Україні

Для того аби отримувати дохід крім плати на основній роботі, можна займатися репетиторством. Це один із дуже прибуткових способів підзаробити і не вкласти ні копійки.

Звісно, що для того аби мати змогу допомагати комусь у навчанні чи здобуті навиків, треба самому ними гарно володіти. А отже, варто, мати профільну освіту або курси.

 

Рекомендації для початку заробітку репетиторством в Україні

На даний момент репетиторство актуальне для школярів, абітурієнтів і навіть дорослих. Якщо Ви відчуваєте в собі силу поділитись знаннями, тоді сміливо можете спробувати займатись цією справою. Це лише на перший погляд дуже просто.

Насправді, аби отримати бажаний прибуток, потрібно напрацювати базу учнів, відрізнятися глибокими знаннями, хорошим підходом та використанням сучасних технологій у роботі.

Заробити можна доволі багато, але варто правильно розприділяти час і сили. В середньому ціна коливається від 60 до 250 гривень за годину. Отже, якщо Ви вирішили стати репетитором, потрібно:

  1. Мати місце, де будете займатися з учнями. У квартирі облаштуйте зручну і тиху робочу зону. Вона має бути максимально комфортною. Не варто думати, що можна посадити учня на кухні і однією рукою готувати борщ, а іншою пояснювати тему. Можна орендувати офіс чи кабінет на час занять. Але тоді Ви змушені будете виділяти гроші із заробітку на його оплату.
  2. Підготуйте всі свої профільні дипломи. Чудово, якщо Ви колись працювали вчителем чи викладачем або в даний час є робітником вузу, технікуму, школи. Це відразу повисить Ваш рівень і збільшить кількість клієнтів.
  3. Маєте дуже добре орієнтуватись у сучасних вимогах до учнів шкіл, студентів, абітурієнтів. Ви маєте розуміти, що має знати людина аби здати ЗНО або успішно написати контрольну. Тому постійно тримайте руку на пульсі.
  4. Удосконалюйте свої знання і навички. Чудово, якщо маєте можливість ходити на курси і тренінги, відвідувати тематичні заняття. Якщо Ви репетитор з іноземної мови, дуже добре, якщо Ви якийсь час жили у країні, де тією мовою розмовляють.
  5. Будьте лояльним до учнів. Але вимагайте від них віддачі. Адже, Ви повинні їх навчити і це їхня основна мета. А значить Ваша співпраця має бути серйозною і глибокою.
  6. Відносьтеся до репетиторства яке до справжньої роботи. Тут не місце запізненням, поганому настрою, невідповідному вигляді. Якщо займаєтесь з учнями у себе вдома, то не зустрічайте їх у халаті або піжамі.
  7. Реально оцінюйте свої знання. Якщо ви бачите, що можете займатися лише з учнями початкових класів, то не беріться допомагати студентам вузів опановувати предмет. Завжди орієнтуйтесь на вікову групу і свій рівень знань.
  8. Якщо тільки починаєте свій шлях, вказуйте доволі невелику суму за власні послуги, ціна буде зростати згодом. Крім того, пропонуйте бонуси: наприклад, 15 хвилин позаймайтесь безкоштовно, допоможіть з додатковими завданнями, пригостіть учня чаєм. Чому б і ні? Все це створить сприятливу атмосферу.
  9. Любіть свою роботу. Намагайтеся викладатись на всі 100 %. Тоді учні будуть Вас рекомендувати іншим і Ви постійно матимете клієнтів.

 

заробіток репетитором онлайн в Україні

Де можна проводити заняття з учнями репетитору

Репетитор може займатися вдома або йти до учня. Проте, є люди, які просто не можуть виходити з рідного обійстя. Наприклад, особи з особливими потребами, мами маленьких дітей, літні колишні вчителі чи викладачі. А є ще й такі, які люблять подорожувати або ведуть життя – фрілансера і не можуть довго жити на одному місці.

Для таких осіб є варіант підробітку репетитором онлайн. Це можливість займатися з учнями за допомогою сучасних технологій. Наприклад, по скайпу. Ви будете вести традиційний урок, проте не потрібно виходити з дому, кудись їхати. Це економить час і Ваш, і клієнта. На даний момент такий спосіб підробітку дуже цікавий. Є навіть можливість займатися з людьми із інших країн, при цьому не виходячи з дому.

Ціни на такі послуги різні, але в більшості випадків такі ж як і на стандартний урок. Звісно якщо будете працювати з учнями з-за кордону,то скоріше всього, ваша оплата буде нараховуватись у доларах або євро.

Заробляти як репетитор удома – це реальний спосіб отримувати додаткові кошти. Проте, багато хто робить це своєю основною роботою і сам будує свій графік, не залежить від керівництва та непогано заробляє. Лише вам вирішувати підходить Вам така праця чи ні.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *