Вт. Лют 27th, 2024
Продаж одягу як спосіб додаткового заробітку вдома через інтернет

На сьогоднішній день реалізація одягу за допомогою всесвітньої мережі стала мегапопулярною. Якщо і у Вас є на меті займатися такою роботою, варто пам’ятати про нюанси, небезпеки і різні «підводні камені», які можуть чекати продавця, особливо початківця.

З чого ж почати заробіток на продажі одягу через інтернет

Для того аби бізнес був успішним, варто відразу ж чітко зрозуміти, що Ви будете продавати: новий одяг чи уже вживаний. Пам’ятайте, що популярністю користуються два типи, але люди все ж більш охочіше купують недорогий, проте новий і якісний. Можливостей для продажу уже вживаного одягу є дещо менше, тому почнемо з нього. Отже реалізувати речі, які вже хтось носив можна:

 • Зареєструвавшись на сайтах безкоштовних оголошень. Там ставте ціну, фото та опис товару.
  Викладаючи фото речей на власній сторінці у соціальній мережі або вступаючи у групи.
  Створивши сторінку на якій будете продавати ношений одяг. Це буде Ваша власна «дошка для торгівлі».
 • Почавши невеликий бізнес з продажу речей секонд-хенд, привезених з Європи та Америки. Такий одяг та взуття можна продавати оптом, не обов’язково викладати фото всього товару. У цьому випадку згодяться і соціальні мережі, і дошки оголошень. Проте аби почати такий бізнес, потрібно вкласти кошти у покупку товару.
 • Якщо ж Ви не хочете мати справу з не новими речами, то спробуйте продавати новий одяг. Найголовніше, виберіть сегмент товару з яким будете працювати. Тоді чітко зрозумійте на яких людей Ви орієнтуєтесь, хто будуть Ваші покупці. В залежності від цього і вирішуйте як будете продавати товар.

Крім того, подумайте: продаж одягу стане Вашою основною діяльністю чи просто підробітком в інтернеті? Якщо, у Вас все серйозно, Ви плануєте купувати сертифіковані товари, працювати лише з перевіреними постачальниками та розвивати бізнес, можливо, доведеться, офіційно оформити свою підприємницьку діяльність. Якщо, продаж, це лише невеликий підробіток і Ви поки не знаєте чи будете займатись цим у майбутньому, тоді працювати можна за «спрощеною схемою».

Рекомендуємо статтю Робота на дому – менежер з продажу товарів

Хоча, не забувайте, що більшість покупців все ж хочуть отримувати якісні речі з гарантіями та документами аби в разі чогось завжди мати змогу повернути товар та бути впевненим у його якості та безпечності.

Заробіток продаж одягу вдома

Де можна продавати одяг в інтернеті?

Отже, вирішивши продавати одяг через Інтернет, розгляньте кілька способів реалізації такої діяльності.

Відкриття власного магазину в Інтернеті

Це доволі клопіткий процес, який вимагає дотримання всіх правил і нюансів торгівлі. По суті, це повноцінний магазин, але в мережі. Треба грамотно оформити інтернет сторінку і продумати схему за якою можете працювати:

 • Можна створити свій склад. Проте, варто відразу ж закуповувати товар і мати де його зберігати.
  Продавати одяг після того як він прийде зі складу постачальника. Проте, одяг може довго йти до клієнта, його складно буде повернути, якщо він не підійде.
 • Дропшиппінг. Ви просто посередник між продавцем і покупцем, і маєте свій відсоток.
  Створення власної сторінки продажу в соціальній мережі
 • Можна активно використовувати Фейсбук, Інстаграм чи навіть Вайбер і там продавати одяг. Тут можна працювати за всіма вищеперерахованими схемами. Проте, довіра до повноцінних Інтернет магазинів зазвичай вища. Тому, продаючи одяг через якусь мережу, потурбуйтеся про хорошу і якісну сторінку і надійного постачальника.
 • Реєстрація на форумах і у групах
  Можна подавати оголошення про продаж на різних спеціалізованих форумах і у різноманітних групах. Адже, чим більше людей вас помітить, тим краще.
 • Реєстрація на безкоштовних дошках
  Уже згадувалось про подачу оголошень на дошках. Проте, тут варто користуватись платними послугами аби підвищити впізнаваність та рейтинг Ваших оголошень. Адже, загубитися дуже легко, бо одягу, який продають в Інтернеті багато.

Не забувайте, що продавати одяг в Інтернеті, тільки на перший погляд просто. Адже зараз існує величезна конкуренція і Ви повинні виділятися. Турбуйтесь про якість товару, швидкість доставки та ціну.

Читайте також Робота в інтернеті на дому. 10 перевірених методів заробітку вдома

Надбавши постійних клієнтів, завдяки хорошому одягу та невисокій вартості, в майбутньому Ви зможете отримувати гарні прибутки і виходити на новий рівень продаж.

Від Specialist