Пт. Кві 19th, 2024
TemplateMonster як можна реально зпробити програмісту та розробнику сайтів

Попри велику конкуренцію на сучасному ринку IT-професій, ця сфера продовжує бути перспективною та цікавою для багатьох людей. Саме тому фахівці шукають можливості для самореалізації, заробітку, побудови міцного та перспективного особистого бренду. Платформа цифрових продуктів TemplateMonster великою мірою здатна в цьому допомогти. Недаремно вона користується попитом у різних спеціалістів з ІТ-сектору. До речі, особливо цей ресурс полюбляють програмісти, незалежно від того, з якими CMS вони зазвичай працюють. Для тих, хто наразі не знайомий з функціоналом згаданого діджитал-майданчика, буде корисним огляд його можливостей.

Як можна заробити вебпрограмісту із сайтом TemplateMonster
Як можна заробити вебпрограмісту із сайтом TemplateMonster

TemplateMonster: які можливості дає цей сайт

TemplateMonster є діджитал-маркетплейсом. На ньому можна придбати різноманітні цифрові продукти, а ще – запропонувати свої. Саме це приваблює багатьох користувачів. Якщо говорити про ключові можливості заробітку, котрі доступні завдяки цьому сайту, то передусім варто згадати про продаж шаблонів сайтів. Тут їх можна не лише купувати, а й продавати – причому в автора є дуже хороші можливості робити це різними способами, наприклад:

 • Роздрібний продаж цифрових продуктів. Це доволі поширений варіант, який обирає багато ІТ-спеціалістів.
 • Оптовий продаж. Це прекрасна можливість, яка допомагає розробнику суттєво оптимізувати свою роботу. Шаблони сайтів, які запропонував ІТ-фахівець, продаються в рамках підписки MonsterONE на платформі. І, таким чином, за рахунок великого охоплення він отримує можливість добре заробляти.

Партнерська програма сайту є дуже вигідною для спеціалістів, а служба підтримки працює якісно та безвідмовно. Автори, які прийняли рішення самостійно продавати власні цифрові продукти, можуть отримувати комісійні 2 типів:

 1. 65% як автори;
 2. 30% як афілійовані особи.

Сервіс подбав про те, аби запропонувати своїм користувачам різні варіанти співпраці, здатні стати вигідними для них.

TemplateMonster реальних спосіб заробітку для розробників сайтів
TemplateMonster реальних спосіб заробітку для розробників сайтів

Що можна продавати на платформі

Варто більш детально торкнутися того, на які цифрові продукти є попит, та що можна вигідно продавати у цьому сегменті ринку. Отож, почнемо:

 • Шаблони сайтів. Маркетплейс TemplateMonster дає можливість продавати шаблони сайтів для різних систем управління контентом. Це допомагає ІТ-фахівцям продавати саме ті шаблони, які їм найкраще вдаються, адже переважна більшість експертів має улюблені CMS. Наприклад, великою популярністю користуються wordpress шаблони.
 • Плагіни. Для тих, хто створив пагін та хоче монетизувати свою працю, є така нагода. TemplateMonster відкриває можливість завантажити плагін, користуючись обліковим записом, та зробити його об’єктом продажу на цифровому ринку. При цьому сервіс завжди готовий до нових пропозицій та ніш у згаданому сегменті співпраці.
 • Роботи в сфері графічного дизайну. Сьогодні праця графічного дизайнера високо цінується та має особливий попит на ринку. Тому дизайнери, які хочуть продавати власні варіанти дизайну логотипів, шрифти, шаблони сертифікатів та резюме, можуть це робити на платформі TemplateMonster.
 • Шаблони презентацій. Цей тип цифрових продуктів зараз має велику популярність. Ділові люди та представники сучасних компаній, котрі дбають про свою репутацію, шукають можливість підготувати на конференцію чи інший професійний захід таку презентацію, яка відрізнятиметься від стандартних та однотипних варіантів. Маркетплейси України, які працюють у діджитал-галузі, пропонують такі презентації користувачам, а ІТ-спеціалісти мають можливість продати їх шаблони.
 • Відео- та аудіофайли. Тепер автори такого цифрового контенту можуть отримувати пасивний дохід, продаючи його.

Одним словом, можливості для заробітку є достатньо широкими та цікавими. Для тих, хто хоче продавати цифрові товари, створено достатньо умов.

Заробити гроші програмісту та розробнику сайтів із TemplateMonster
TemplateMonster заробіток на продажі шаблонів сайтів

Комфортна для спеціалістів співпраця

Маркетплейс TemplateMonster дбає, щоб співпраця була не лише вигідною для діджитал-фахівців, а й комфортною для них. Є чимало успішних користувачів, які щоразу продають свої цифрові продукти у нас. Водночас саме їм відома точна інформація щодо масштабів своєї праці. Чимало авторів самі займаються промо своїх продуктів. Вони використовують різні канали для власного просування, і такий підхід працює найкраще. У цьому контексті платформа TemplateMonster стає гарним помічником у загальній стратегії праці та допомагає вийти на дохід від кількох тисяч доларів.

Підбиваючи підсумки

Тому варто зазначити, що талановитий виконавець має на TemplateMonster хороші шанси для власного успіху. І хоча іноді здається, що заробляти може бути складно, варто розпочати. На сервісі працює хороша служба підтримки, але це не єдиний плюс. Для того, щоб справа пішла успішно, варто скористатися наступними рекомендаціями:

 • Не відкладати в часі реєстрацію до наступних «понеділків» чи «більш сприятливих умов».
 • Дивитися на цифрові продукти досвідчених користувачів, адже так можна багато корисного для себе навчитися.
 • Постійно дивитися новини сфери, оскільки так фахівець може краще емоційно зануритися в галузь, відчути її тренди, проаналізувати, що саме об’єднує найбільш успішні продукти.
 • Створювати власні продукти та пропонувати їх, аналізувати фідбеки та смаки аудиторії, розуміти, на що є попит.
 • Заходити у сферу не просто, аби «спробувати», а щоб досягти успіхів. Важливо пам’ятати про те, що люди, які зараз мають хороші заробітки на своїх продуктах, теж колись починали.
 • Не соромитися у разі потреби звертатися до підтримки сервісу.      

Платформа відкриває багато вигод і для тих, хто на ній продає, і для тих, хто купує. Користувачі, які приходять за цифровими продуктами, можуть їх придбати по підписці. Так можна використовувати, приміром, безкоштовні шаблони сайтів. А спеціалісти, які їх створюють, мають більше шансів для вдалого продажу своїх продуктів та взаємодії з аудиторією. Таким чином, згаданий ресурс стає місцем, де сходяться ці люди.Для тих, хто хоче отримати більш вигідний доступ до продуктів TemplateMonster, є така можливість. Це можна зробити за допомогою промокоду “seomarketing”, який надає знижку 5% на будь-які продукти.

Від Specialist