Бізнес Ідей для жінок в Україні. ТОП 10 популярних напрямків для бізнесу

Жінки завжди демонструють себе як чудових переговірників та керівників. Існують тисячі прикладів, коли особи жіночої статті добивалися небаченого успіху.

За даними статистики у світі 30% малого та середнього бізнесу володіють жінки. Беручи до уваги зміни в сучасному світі, бізнес для жінок актуальний як ніколи. Пропонуємо вашій увазі добірку бізнес-ідей, які можна втілити в життя з мінімальними вкладеннями.

Почніть вести власний блог

Найпростіший спосіб заробити на своєму захопленні це створити власний блог. Писати можна на будь-яку тему, єдина вимога – це розуміння вибраної теми та певний рівень експертної. Якісний матеріал та привабливе візуальне оформлення дозволять знайти своїх читачів, а згодом і чималий дохід.

Якщо вам здалося, що блог це розвага для підлітків, то ви помиляєтеся. Блогер може заробляти близько 3-5 чи навіть 10 тисяч доларів щомісяця. Проте слід брати до уваги, що ведення блогу – це важка щоденна робота, яка вимагає чималих затрат часу та коштів. Для початку на успішний блог знадобиться вкласти близько 2 тисяч доларів.

При належному підході ця сума окупиться через рік. Теоретично дохід після періоду окупності буде складати близько 500 доларів.

Відкрити швейну майстерню

Для того, щоб відкрити свій власний бізнес потрібно початкові вкладення, які в середньому складають 13 тисяч грн, а також швейна машинка та навички шиття. Для того, щоб розпочати такий бізнес ви можете виконувати замовлення вдома, отримати перші замовлення дуже легко, адже тут вам стануть у пригоді сучасні канали комунікації.

Швейна майстерня бізнес для жінок

Варто зазначити, що цей бізнес дуже вигідний для жінок, адже він легко масштабується, ось наприклад сьогодні ви шиєте дитячі сукні вдома, а через лічені місяці отримаєте можливість відкрити власне ательє та взяти додатково на роботу декількох кравчинь. Для роботи в ательє, крім швейної машинки вам ще знадобитися набір ножиць, голки, нитки.

Варто зазначити, що як правило, замовник самостійно купує тканину. Що ж стосується вкладених коштів, то ви зможете їх повернути вже після виконання перших декількох замовлень.

Виготовлення бізібордів для розвитку дітей

Так званий бізіборд, чи іншими словами, дошка Монтессорі – це розвиваюча іграшка для дітей. Для її виготовлення не знадобляться значні вкладення. Почати власний бізнес можна просто вдома. Для початку не знадобляться особливі навики чи інструменти. Знадобляться найпростіші інструменти: викрутки, цвяхи, молоток, плоскогубці, меблевий щит та фантазія.

Бізіборди бізнес ідея для жінок

Такий бізнес здатен принести чималий дохід. Собівартість такої розвиваючої іграшки близько 600 гривень. Теоретично дохід складе в два-три рази більше. Головне робити іграшки безпечними, функціональними та гарними.

Цікаво знатиБізнес План: виготовлення бізібордів для дітей, заробіток для дорослих

Відкриття броу бару

Відкриття броу бару або, так званого, салону брів, стане унікальною Beauty послугою майже в усіх регіонах України. Відколи в моду ввійшов тренд на доглянуті брови попит зріс в рази.

До переваг створення такого бізнесу можна віднести декілька пунктів:

  • не потрібні значні суми;
  • робота за франшизою або ж розвиток свого бренду;
  • не потрібно наймати велику кількість працівників;
  • постійна трендовість.

Цільова аудиторія — їособи жіночої статті від 18до 35 років. Якщо ви початківець і лише починаєте розвивати свій бізнес, , то для початку вам слід оцінити усі свої можливості, а після цього вже придбати франшизу.

відкрити власний бізнес броун бар

З її допомогою ви зможете обійти усі неприємності та тонкощі, які можуть виникнути під час відкриття даного бізнесу. Придбавши франшизу ви вже на початку отримаєте успішну справу з пакетом готових документів, усім необхідним обладнанням і косметикою, який приноситиме великий прибуток.

Варто зазначити, що рентабельність броу бару дуже висока. Потенційний дохід, який приносить одне робоче місце в салоні вдень складає близько 5 тисяч гривень. В невеликому салоні з двома майстрами прибутковість за місяць здатная скласти 150 тисяч гривень чи навіть більше. З урахуванням регулярних витрат, дохід складатиме 100 тисяч гривень в місяць.

Власний глянцевий журнал

Якщо ви захоплюєтеся світом моди, обожнюєте блиск камер, та спілкування з успішними людьми, то бізнес-ідея відкриття власного глянцевого журналу ідеально підійде для вас. Для того, щоб створити журналу вам необхідно великі фінансові внески для старту, а також популяризація серед ваших потенційних читачів.

Власний глянцевий журнал

В період тотальної діджиталізації серед друкованих видань виживають лише найсильніші, тому якщо ви вже взялися за реалізацію даної ідеї, то байдикувати вам точно не прийдеться. Варто зазначити, що глянцевий журнал — це дуже цікавий проект, який приноситиме великий прибуток, а ще, це найкращий бізнес, який ідеально підходить для жінок.

Відкриття манікюрного салону

На сьогоднішній день beauty індустрія дуже стрімко розвивається і багато бізнесвумен хочуть розпочати свій бізнес з відкриття власного манікюрного малого, адже манікюрний сервіс один із найприбутковіших у сфері краси. Варто зазначити, що відкриття манікюрного салону не вимагає великих знань у сфері бізнесу та фінансів.

Відкриття манікюрного салону

Цей вид бізнесу можна почати по-різному: від маленьких економічних нейл-барів і закінчуючи великими повноцінними салонами. На діяльність манікюрних салонів не впливає сезон, а спектр можливих послуг вражає. До потенційних викликів відноситься рівень конкуренції, проте ніша все ще незаповнена, тому спробувати себе у цій діяльності можуть всі бажаючіі.

Рекомендуємо статтю: Бізнес план салону краси. Відкрити власний салон краси, особливості.

На даний момент хороші спеціалісти у сфері манікюрного сервісу на вагу золота і вони дуже швидко обростають великим списком постійних клієнтів.

Відкрити масажний кабінет

Одним із легких способів дати старт власній справі – це відкрити масажний салон. Для того, щоб відкрити свій бізнес в сфері краси потрібен відносно невеликий стартовий капітал, також варто зазначити, що у відкритті масажного кабінету є багато плюсів, такі як: значний купівельний попит та практично повна відсутність великої кількістю працівників.

Відкрити власний масадний кабінет дя жінок бізнес ідея

Для старту окрім коштів, ви будете змушені як мінімум пройти курси, також для певних видів масажу додаткового знадобиться спеціальний дозвіл (ліцензію). Рентабельність складе близько 30%, проте якщо справи підуть добре, то бізнес окупиться вже через півроку.

Середній дохід, який приносить масажний кабінет становить 85 тисяч грн, 45 з яких ідуть на щомісячні обов’язкові витрати.

Відкриття квартирного хостела

Однією з найкращих ідей для створення малого бізнесу являється відкриття хостелу. Є безліч ідей, порад, статей про те як почати справу та отримувати непогані гроші. Варто зазначити, що даний бізнес дуже легко відкрити, але необхідний хороший стартовий внесок, також варто знати особливості ринку та дотримуватися чіткого бізнес-плану.

Відкриття квартирного хостела

Варто зазначити, що відкриття хостелу — це не лише жіноча справа, але саме особи жіночої статі проявляли більший успіх в реалізації цієї ідеї. Перед стартом вам необхідно оцінити економічну ситуацію в країні та туристичну активність в вашому місті.

Відкриття власного бізнесу на виготовлення декоративних свічок

Варто зазначити, що виготовлення свічок для декору — це дуже прибуткова справа. Для старту не знадобляться великі суми. Всі ваші кошти будуть направлені на покупку матеріалу для виробництва. На сьогоднішній день такий бізнес дуже популярний серед жінок. В середньому затрати на виготовлення свічки окупляться на 450%, а в деяких випадках навіть на 750-800%.

Виготовення декоративних свічок як бізнес

Головним секретом успіху являється вміння створити щось оригінальне та неповторне, таке що вразиться ваших клієнтів. Чим більш оригінальна свічка, тим більше буде її ціна. Варто зазначити, що цей бізнес залежить лише від вашої майстерності, вміння зробити красивий товар та правильно його продати.

Відкриття квіткового магазину

Однією з цікавих та прибуткових ідеї для створення бізнесу для жінок — є відкриття квіткового магазину. Варто зазначити, що такий бізнес буде давати відносно стабільний дохід, адже квіти – завжди хороший подарунок. Для старту знадобиться лише правильно організувати процес.

Відкриття квіткового магазину бізнес

Квітковий магазин може функціонувати в форматі оранжереї з можливість. доставки. В майбутньому можна налагодити продаж та доставку квітів через інтернет. Варто зазначити, що всі продавці мріють про те, щоб 8 березня було щодня, оскільки в цей день квіткові магазини б’ють всі рекорди по виручці.

Рекомендуємо окрему статтюБізнес на вирощуванні квітів: від вирощування до реалізації продукції

Наразі це все. Надіємось, що наші старання будуть корисними для Вас та рекомендуємо підписатись на нас у Facebook та по можливості підтримати фінансово проект, завдяки чому ми зможемо підтримувати даний ресурс. Гарного дня!

📢 Сподобалась стаття? Долучайся до нас у соціальній мережі 👍 Facebook та шукай наш канал у 👉 Telegram. Отримуй цікаві статті та новини відразу у стрічку!