Пт. Кві 19th, 2024
15 кращих CRM-систем для бізнесу: огляд можливостей та ціни

CRM (або Customer Relationship Management) – це підхід до управління взаємодією з клієнтами та процесами продажу, що передбачає використання спеціального програмного забезпечення для збору та аналізу інформації про клієнтів, автоматизації процесів та управління комунікаціями з ними.

CRM-системи дозволяють зберігати в одному місці інформацію про клієнтів, їх контакти, історію замовлень та взаємодії.

В цьому матеріалі розглянемо півтора десятка найпопулярніших CRM систем. Сподіваємося, зібрана інформація допоможе обрати вам найкращу. 

Огляд та порівняння найпопулярніших CRM-систем

Ми зібрали близько п’ятнадцяти CRM-систем, які використовують найчастіше. Розглянемо переваги та недоліки різних сервісів, а також вартість користування ними. 

українська crm система, crm для бізнесу, crm для продажів, що таке срм система, що таке crm система, crm-системи безкоштовно, crm системи в україні, безкоштовна crm, crm безкоштовно, crm-системи в україні, українські срм системи, українські crm системи, срм системи україни, система управління продажами, найкращі crm системи, безкоштовна crm система, crm система україна, crm система українська, система crm це, кращі crm системи, безкоштовні crm системи, crm система для бізнесу

CRM ситема Bitrix24 

Почнемо з колись популярної серед малого та середнього бізнесу системи CRM Bitrix24. Чому колись? Річ у тім, що Bitrix24 — це розробка російської компанії. Тобто користування цією системою — це безпосереднє фінансування армії окупантів. Тож підприємці почали масово шукати інші CRM після повномасштабного вторгнення російських окупантів.

Ми не будемо розглядати можливості цієї CRM та ціни. Лише додамо, якщо ви продовжуєте нею користуватися, то сподіваємося, що наш матеріал допоможе підібрати гідний аналог. 

Worksection краща сситема для управлння продажами, українська crm система, crm для бізнесу, crm для продажів, що таке срм система, що таке crm система, crm-системи безкоштовно, crm системи в україні, безкоштовна crm, crm безкоштовно, crm-системи в україні, українські срм системи, українські crm системи, срм системи україни, система управління продажами, найкращі crm системи, безкоштовна crm система, crm система україна, crm система українська, система crm це, кращі crm системи, безкоштовні crm системи, crm система для бізнесу

Worksection

Worksection — це чудова пропозиція від українських розробників. Цей сервіс дозволяє систематизувати дані за проектами: завдання, виконавці, терміни, документація та інше. 

Можливості

Щодо можливостей Worksection, то користувачі можуть ефективніше організовувати та керувати проектами, що дозволяє підвищити продуктивність та робочу ефективність. Система забезпечує можливість легко зберігати та структурувати робочі процеси, контролювати терміни та спілкуватися з усіма членами команди. Тайм-трекінг дозволяє фіксувати час, витрачений на виконання завдань, що допомагає оцінювати продуктивність та ефективність робочих процесів.

Одна з найцікавіших можливостей Worksection — це можливість створення діаграми Ганта, яка дозволяє візуалізувати та організувати робочі процеси з точністю до години. Така діаграма надає детальний огляд проекту та дозволяє детально його аналізувати. 

Ціна 

Команда, що складається менше ніж з 5 користувачів може безкоштовно користуватися системою з дещо обмеженим функціоналам. Мінімальна вартість тарифу для 10 користувачів складає 29 доларів на місяць. 

Sales Creatio CRM система для бізнесу, українська crm система, crm для бізнесу, crm для продажів, що таке срм система, що таке crm система, crm-системи безкоштовно, crm системи в україні, безкоштовна crm, crm безкоштовно, crm-системи в україні, українські срм системи, українські crm системи, срм системи україни, система управління продажами, найкращі crm системи, безкоштовна crm система, crm система україна, crm система українська, система crm це, кращі crm системи, безкоштовні crm системи, crm система для бізнесу

Sales Creatio

Sales Creatio — це вибір більшості інтернет-магазинів, однак ця CRM ефективна для різних видів бізнесу. Вона чудово підходить для керування продажами та іншими бізнес-процесами. 

Можливості 

Sales Creatio є хмарною CRM-системою, що допомагає професіоналам керувати продажами та пов’язаними з ними бізнес-процесами. Завдяки її можливостям, користувачі можуть ефективно управляти лідами, замовленнями та рахунками, використовувати корпоративну соціальну мережу та внутрішню телефонію, впоратися з документообігом, здійснювати сегментацію контактної бази та знаходити профілі контактів у соцмережах. Крім того, система автоматизує бізнес-процеси та каталогізує товари.

Вартість

Цією системою можна користуватися безкоштовно протягом 14 днів. Цього часу достатньо для того, щоб зрозуміти, наскільки CRM зручна. Надалі доведеться платити 22 долари за одного користувача. 

Microsoft Dynamics 365 CRM, краща CRM система для бізнесу в Україні, українська crm система, crm для бізнесу, crm для продажів, що таке срм система, що таке crm система, crm-системи безкоштовно, crm системи в україні, безкоштовна crm, crm безкоштовно, crm-системи в україні, українські срм системи, українські crm системи, срм системи україни, система управління продажами, найкращі crm системи, безкоштовна crm система, crm система україна, crm система українська, система crm це, кращі crm системи, безкоштовні crm системи, crm система для бізнесу

Microsoft Dynamics 365 CRM

Microsoft Dynamics 365 CRM є ефективним інструментом для організації продажів, послуг та маркетингу, що доступний як хмарне, так і коробочне рішення. В нього дуже  простий інтерфейс, а головне — систему легко інтегрувати  з іншими продуктами Microsoft.

Можливості 

Microsoft Dynamics дозволяє користувачам керувати контактами, підтримкою, продажами, маркетингом та іншими даними в одному місці. Також варто згадати можливість  візуалізувати дані на розширеному дашборді. Безліч сценаріїв дозволяють автоматизувати процеси обробки даних, що забезпечує максимальну ефективність роботи з ними.

Крім того, система надає можливість створювати шаблони файлів Word та Excel для швидких звітів. Microsoft Dynamics CRM доступна на iOS, Android та Windows. Це дозволяє користувачам отримувати доступ до інформації з будь-якого пристрою де б вони не були. 

Ціна

В місяць доведеться платити 65 доларів за кожного користувача. 

Pipedrive CRM система для бізнесу для України, ціна на послуги та особливості, українська crm система, crm для бізнесу, crm для продажів, що таке срм система, що таке crm система, crm-системи безкоштовно, crm системи в україні, безкоштовна crm, crm безкоштовно, crm-системи в україні, українські срм системи, українські crm системи, срм системи україни, система управління продажами, найкращі crm системи, безкоштовна crm система, crm система україна, crm система українська, система crm це, кращі crm системи, безкоштовні crm системи, crm система для бізнесу

Pipedrive

Pipedrive є ідеальним рішенням для тих, хто шукає просту, але потужну систему управління воронкою продажів. 

Можливості CRM-системи

Завдяки графічному інтерфейсу користувач може легко відстежувати прогрес продажів та керувати воронкою. Інтеграція з електронною поштою, системою сповіщень та повідомлень дозволяє вести ефективний діалог з клієнтами та максимально швидко реагувати на запити. Pipedrive також надає можливість створювати візуалізовані звіти та прогнозувати продажі. 

Вартість

Ціна на Pipedrive починається від $13 за користувача на місяць, що робить це рішення дуже доступним для невеликих та середніх компаній. Для тих, хто прагне відчути всю потужність Pipedrive, є безкоштовна пробна версія. 

Keepin CRM зручна система для малого бізнесу в Україні, українська crm система, crm для бізнесу, crm для продажів, що таке срм система, що таке crm система, crm-системи безкоштовно, crm системи в україні, безкоштовна crm, crm безкоштовно, crm-системи в україні, українські срм системи, українські crm системи, срм системи україни, система управління продажами, найкращі crm системи, безкоштовна crm система, crm система україна, crm система українська, система crm це, кращі crm системи, безкоштовні crm системи, crm система для бізнесу

Keepin CRM

KeepinCRM є простою та зручною системою управління бізнесом, спеціально розробленою для малих та середніх підприємств. До того ж це українська розробка. 

Можливості

Вона надає інструменти для ефективного керування клієнтами, фінансами, завданнями, складом та підрядниками. Завдяки гнучкості налаштувань, KeepinCRM можна кастомізувати під потреби різних бізнес-моделей.

Ціна 

Компанія пропонує безкоштовний тариф для двох користувачів, що робить її досить доступною для невеликих бізнесів. За трьох користувачів доведеться платити 17 доларів на рік, це мінімальний тариф.

Salesforce CRM, українська crm система, crm для бізнесу, crm для продажів, що таке срм система, що таке crm система, crm-системи безкоштовно, crm системи в україні, безкоштовна crm, crm безкоштовно, crm-системи в україні, українські срм системи, українські crm системи, срм системи україни, система управління продажами, найкращі crm системи, безкоштовна crm система, crm система україна, crm система українська, система crm це, кращі crm системи, безкоштовні crm системи, crm система для бізнесу

Salesforce

Salesforce є однією з найбільш популярних CRM-систем у світі, яка відома своїми потужними аналітичними можливостями. 

Можливості

Система популярна завдяки своїм алаштовуваним інструментам для управління проектами та високою рівнем інтеграції з різноманітними іншими рішеннями. Salesforce також має велику спільноту користувачів та розробників, що дозволяє швидко отримати допомогу та поради від досвідчених фахівців. Більш того, Salesforce надає широкі можливості для автоматизації робочих процесів, що значно збільшує продуктивність та ефективність роботи бізнесу. 

Ціна

Варто зазначити, що Salesforce має 30-денний безкоштовний тарифний план, який дозволяє випробувати систему перед покупкою. Вартість найдешевшого тарифу — 25 доларів на місяць за команду, що складається з не більше 10 користувачів. 

Zoho CRM, система управлння продажами, CRM система для бізнесу

Zoho

Zoho CRM – це хмарна CRM-система, яка дозволяє малим та середнім компаніям керувати своїми клієнтами, продажами та маркетингом з єдиного місця. Система має чимало інтеграцій з іншими продуктами Zoho, такими як Zoho Books, Zoho Projects, Zoho Desk і т.д., що дозволяє налаштувати повний стек програмного забезпечення для бізнесу.

Можливості

Серед основних можливостей слід звернути увагу на наступне:

  • Управління контактами. Додавайте, редагувати та видаляти контакти, коментарі та логи дзвінків, електронні листи, завдання тощо.
  • Управління продажами. Можливість створювати можливості продажу, налаштовувати етапи продажу, визначати пріоритетність ймовірних продажів, створювати звіти про продажі та ін.
  • Управління маркетингом. Створюйте кампанії електронної пошти, додавайте підписників, створюйте і розсилайте опитування, відстежуйте соціальні мережі та інші інструменти маркетингу.
  • Аналітика та звітність.. Формуйте різноманітні звіти, показники продажів, аналізуйте дані про продажі та ін.

Ціна

Можна користуватися безкоштовно, якщо в вашій команді не більше трьох осіб. В іншому разі потрібно платити від 12 доларів за користувача на місяць. 

HubSpot CRM, система управління продажами, система управління маркетингом

HubSpot

HubSpot — це веб-базова CRM-система, яка надає безкоштовний та платний функціонал для управління продажами та маркетингом. 

Можливості

Безкоштовна версія містить набір інструментів для ведення бази даних контактів, веб-аналітики та створення лендінгів, а також можливість відстеження активності на сайті та соціальних мережах.

Крім цього, система має додаткові платні інструменти, такі як автоматичне ведення журналу продажів, відстеження воронки продажів, аналіз електронної пошти та багато іншого. Крім того, HubSpot є однією з найбільш інтегрованих CRM-систем на ринку, що дозволяє легко і швидко інтегрувати її з іншими популярними інструментами маркетингу та продажів.

Вартість

Програма платна, вартість стартує від 50 доларів в місяць за одного користувача. 

SugarCRM хороша система для управління співробітниками

SugarCRM

SugarCRM  — це CRM-система з великими можливостями для кастомізації та розширення функціональності через відкрите API та активне співтовариство розробників. Вона призначена для малих бізнесів та стартапів, які мають доступ до команди сильних розробників.

Можливості

Система має безліч ресурсів для самостійної розробки та надає високоякісну технічну підтримку.

Серед основних можливостей SugarCRM є необмежена інтеграція через відкритий API, активне й відкрите співтовариство розробників, а також надійні засоби звітності та управління.

Ціна

Мінімальна вартість в місяць за одного користувача — 40 доларів. Однак є безкоштовна пробна версія для тих, хто бажає познайомитися з системою. 

Less Annoying CRM недорога та проста в використанні CRM-система для малого бізнесу

Less Annoying CRM

Less Annoying CRM —  це недорога та проста в використанні CRM-система для малого бізнесу. 

Можливості

За своїми можливостями вона є досить базовою, але дозволяє ефективно вести менеджмент контактів, календар та завдання, генерувати ліди та переміщувати контракти воронкою. Її встановлення є досить простим, і для зручності користування є відеоінструкція.

Якщо вам потрібна проста і недорога CRM-система з базовими можливостями, Less Annoying CRM може бути чудовим вибором. Вона дозволяє ефективно вести менеджмент контактів та збільшувати продажі, та не вимагає великих затрат часу та коштів на розгортання та підтримку. 

Ціна

У системі є єдиний тарифний план, який коштує $10 на користувача в місяць. Також, перед тим як купувати тарифний план, користувач може протестувати систему протягом місяця безкоштовно.

ACT! CRM система для управління інформацією від клієнтів

ACT! CRM

Act! є популярною CRM-системою з кількома корисними функціями для збирання та управління інформацією про клієнтів. 

Можливості

CRM інтегрується з багатьма популярними додатками, такими як Microsoft Word, Excel, Outlook, Google Contacts і Gmail, що дозволяє більш ефективно взаємодіяти з клієнтами та лідами. Основні можливості Act! включають управління контактами, відстеження активності та сповіщення, управління воронкою та електронну пошту.

Ціна

Користування ACT! CRM обійдеться в 20 доларів за користувача у місяць. 

Apptivo онлайн CRM система для бізнесу

Apptivo

Apptivo – це онлайн-CRM-система, яка дозволяє компаніям зберігати інформацію про клієнтів та відстежувати взаємодію з ними. Система має багато додаткових функцій, які допомагають управляти бізнес-процесами та підвищувати продуктивність.

Можливості

Одна з ключових можливостей Apptivo —  зберігання контактів і історії комунікації з ними. Користувачі можуть додавати нових клієнтів, вносити зміни до їх профілю та записувати історію повідомлень, що дозволяє легко відстежувати взаємодію з ними. Цікаво буде прочитати про ТОП 20 кращих сервісів для масової Email розсилки на пошту клієнтам

Управління воронкою є ще однією корисною можливістю Apptivo. Користувачі можуть створювати та налаштовувати етапи воронки продажів, відстежувати потенційних клієнтів та надсилати нагадування про дії, які потрібно виконати.

Користувачі можуть призначати завдання співробітникам, встановлювати терміни виконання та відстежувати прогрес їх виконання. Можна відслідковувати ключові показники продуктивності та збору даних для аналізу результатів.

Apptivo також має можливість тайм-трекінгу, що дозволяє відстежувати час, витрачений на проекти та завдання. 

Ціна

Команда до трьох осіб може користуватися системою безкоштовно, щоправда з дещо обмеженим функціоналом. Мінімальна вартість тарифу за одного користувача — 8 доларів. 

Highrise CRM система для бізнесу

Highrise

Highrise — це CRM система, яку створив відомий розробник Basecamp в 2007 році. За останні 11 років вона стала багатомільйонним бізнесом з великою базою лояльних клієнтів.

Можливість

Однією з ключових можливостей Highrise є збір інформації про лідів та контакти з ними в одній системі. Крім того, Highrise має інструменти для перевірки виконання завдань та нагадування, масових розсилок і звітів з просування лідів. Також Highrise підтримує сумісність з будь-якою електронною поштою та надає шаблони листів для зручності користувачів.

Ця CRM система може бути відмінним вибором для невеликих бізнесів або стартапів, які шукають просту інструментальну платформу для керування взаємодією з клієнтами. Рекомендуємо статтю автора ТОП 10 перспективних ідей для відкриття бізнесу року в Україні

Ціна

Highrise пропонує мінімальний тариф за $24 на місяць за одного користувача. 

Streak CRM система для контактування із клієнтами Онлайн Gmail

Streak

Streak — це CRM система, що дозволяє керувати взаємовідносинами з клієнтами з Gmail, до якої вона надбудовується всього за кілька секунд. Оскільки вона побудована на основі Gmail, для її використання не потрібно додаткового навчання.

Можливості

Однією з ключових можливостей Streak є відстеження електронної пошти, що дозволяє легко знаходити історію спілкування з клієнтами. Крім того, вона має інструменти звітності та API-інтеграції, що дозволяє інтегрувати її з іншими інструментами та послугами. Streak підтримує понад 900 інтеграцій через сервіс Zapier, який дозволяє створювати автоматичні робочі процеси.

Окрім цього, Streak пропонує валідацію даних та службу відновлення даних для забезпечення безпеки і надійності інформації. Streak може бути корисною CRM системою для невеликих команд або бізнесів, що використовують Gmail, та шукають просте та ефективне рішення для управління взаємодією з клієнтами.

Ціна

Безкоштовна версія доступна для одного користувача, а мінімальний платний тариф становить $49 за користувача. 

Від Specialist