Чт. Лют 22nd, 2024
Нові ідеї для відкриття бізнесу в Україні 2020-2021 року

Нестабільна ситуація в економіці країни, різкі зміни курсу валюти та інші не дуже привабливі речі для власної справи не спиняють наших ентузіастів. Наразі ми будемо розглядати варіанти для малого бізнесу, адже ризики для старту не великі, буває достатньо 1000-2000 тисяч доларів для старту.

Якщо ж Ви часто замислювались над тим, щоб не працювати на «чужого дядька» та піти у вирій підприємництва — тоді даний матеріал буде корисним. Ну і головне питання – «Який бізнес можна відкрити?». Ми дамо Вам декілька хороших та сучасних ідей, конкретні розрахунки та детальний бізнес-план потрібно скласти (технічна частина).

Чому саме такі ідеї для бізнесу ми обрали для нашого списку? Тут керувались такими принципами: ідея має бути реальною та актуальною (варіанти типу «випічка на дому» не розглядались), потребують невеликих вкладень (від 1-2 до 10 тисяч доларів), Не потребують особливих знань та досвіду роботи, ну й останнє – актуальні навіть у період кризи.

Відкрити інтер’єрну фотостудію

Даний варіант бізнесу має дуже хороші перспективи та частку клієнтів. Дуже активно почали розвивати в регіонах ці напрямки, але клієнтів вистачає на всіх. Ви можете здобути велику кількість клієнтів не тільки шляхом реклами, але і креативного оформлення фотостудії.

Співробітників можна спочатку не наймати (маю на увазі адміністратора), а зекономлені кошти використати для рекламації. Використовувати краще всього соціальні мережі із красивими фото: Facebook, Instagram тощо. Далі «сарафанне радіо» зробить цю роботу за Вас.

відкрити власну фотостудію для бізнесу
БІзнес ідея 2024 року – відкриття фотостудії

Для вибору приміщення також потрібно підійти відповідально. Враховує технічний стан, розмір вікон, висоту стелі тощо. Територіально краще розміщення в центрі або ближніх районах, щоб потенційні клієнти могли добратись як на авто так і громадським транспортом.

Економічна сторона по розподілу клієнтів має важливе значення. Відвідуваність для фотостудії потрібно розділити по всіх днях тижня рівномірно. Для прикладу заповнити графік у вихідні можна швидко, але у будні це складніше (багато хто працює тому потрібно відпрошуватись). Можна використати знижки та отримати прибуток вже від кількості клієнтів.

Відкрити заклад приватної дошкільної освіти

Всі батьки бажають кращого для своєї дитини не тільки із шкільних років, але і в період дошкільної освіти. Зважаючи на свій, подекуди не кращий рівень освіченості, розуміють важливість цього дня дитини – «дати те, чого не було у нас».

Підібрати варіантів можна безліч для організації занять. Головне добре все прорахувати для майбутньої справи. Наприклад, велика частина технічного забезпечення може нести чималі фінансові витрати. Розвиваючі ігри та навчання потребують додаткового персоналу (педагогів).

заклад приватної дошкільної освіти як ідея для бізнесу, бізнес ідеї, ідеї для бізнесу, бізнес ідеї 2023, бизнес идеи 2023, бізнес ідеї, бізнес в україні, ідеї бізнесу, ідеї для бізнесу 2023, який бізнес можна відкрити, бізнес 2023
Бізнес Ідея – заклад приватної дошкільної освіти

Правильно для початку почати із одного напрямку, а далі дивитись, що краще виходить. Чудово підійде так звана «група продовженого дня» де діти разом проводять час із ігровими забавами.

Для приміщення можна розглянути перші поверхи новобудов. Наразі більшість таких споруд розраховуються для оренди під офісні приміщення, магазини тощо. Та й у багатоповерховому будинку можна знайти Вашу «цільову аудиторію».

Почати бізнес, ідея відкриття курсів іноземної мови, бізнес ідеї, ідеї для бізнесу, ідеї для бізнесу, бізнес ідеї 2023, бизнес идеи 2023, бізнес ідеї, бізнес в україні, ідеї бізнесу, ідеї для бізнесу 2023, який бізнес можна відкрити, бізнес 2023

Проводити курси англійської мови

Сьогодні важко уявити хорошого працівника без знання англійської мови. Великі компанії, а особливо із міжнародними інвестиціями, потребують від кандидата володіння не тільки на середньому рівні, але й вільною розмовною.

Відповідно заробітна плата для такого працівника вже не буде на мінімальному рівні. Велика частина населення розуміє це, та записує на курси англійської мови дітей із раннього віку. Хоча серед «учнів» можна зустріти різні вікові групи.

Знайти викладача наразі не є проблемою. Можні курси можуть проводити як професійні репетитори, що представляють компанії, так і студенти університетів (деякі встигають пройти практику закордоном до кінця навчання).

Для початку можна зняти в оренду невелике офісне приміщення. Готових програм із навчання вистачає у інтернеті. Можна трохи корегувати «під себе». Загалом виділити три напрямки для груп: англійська мова для туристів, ділова англійська мова та загальна мова для щоденного використання.

Рекомендуємо прочитати про 5 хобі які можуть перетворитись у ваш прибутковий бізнес

Відкрити інтернет-магазин під вузьку нішу, бізнес ідеї, ідеї для бізнесу, ідеї для бізнесу, бізнес ідеї 2023, бизнес идеи 2023, бізнес ідеї, бізнес в україні, ідеї бізнесу, ідеї для бізнесу 2023, який бізнес можна відкрити, бізнес 2023
Бізнес Ідея, Відкрити інтернет-магазин під вузьку нішу

Відкрити інтернет-магазин під вузьку нішу

Даний напрямок вже наповнений гігантами як Rozetka, Citrus, Lamoda тощо. У кожному напрямку можна виділити топ 10. Але розчаровуватись неварто, бо відкриття власного інтернет-магазину буде актуальною ідеєю для бізнесу ще багато десятиліть.

Потрібно «дивитись правді у вічі», реально конкурувати із такими ресурсами, коли рекламні бюджети у місяць можуть сягати цифр із 5 нулями дуже важко. А кількість товарів та технічне забезпечення не потребує пояснень.

Для Вас потрібно націлюватись на дуже вузьку аудиторію, яка по суті, стане хорошим напрямком у майбутньому (тобто розвиватиметься). Важливо знати, що відвідувачі інтернет-магазину із вузькою тематикою більш схильні до покупок та й стати експертом, вивчити щось нове простіше.

Цікаво знати Страусята по 100 доларів: як можна заробити на страусах в Україні

Для прикладу ми проаналізували деякі напрямки, що можна «зайняти» із помірними зусиллями: продаж японської косметики, товари для риболовлі, ювелірна біжутерія, товари handmade, товари для дітей від 1 до 3 років тощо.

бізнес ідея - відкриття ательє пошиття одягу, бізнес ідеї, ідеї для бізнесу, ідеї для бізнесу, бізнес ідеї 2023, бизнес идеи 2023, бізнес ідеї, бізнес в україні, ідеї бізнесу, ідеї для бізнесу 2023, який бізнес можна відкрити, бізнес 2023
Ідея для бізнесу – відкриття швейної майстерні!

Відкрити ательє по ремонту одягу

Дуже перспективний напрямок, що завжди цінується серед наших співвітчизників. Підкласти чи вшити, особливо коли велику долю в нашому житті відіграють магазини «СекондХенд», а власний одяг можна відремонтувати (такі реалії життя).

Щоб знайти працівника із профільною освітою не потрібно багато часу, наразі багато випускників профільно-технічних училищ. Із розміщенням потрібно подумати, повз ательє моє бути хороша прохідність людей. Дуже непогано розміститись біля ринків та торгових центрів.

Напевно найбільша інвестиція в даному напрямку це техніка. Звичайної швейної машинки може не вистачити, потрібно вже серйозніше щось. Для допомоги можна скористатись популярною дошкою оголошень України.

Відкрити бізнес за франшизою, бізнес ідеї, ідеї для бізнесу, бізнес ідеї для бізнесу, бізнес ідеї 2023, бизнес идеи 2023, бізнес ідеї, бізнес в україні, ідеї бізнесу, ідеї для бізнесу 2023, який бізнес можна відкрити, бізнес 2023
Бізнес Ідея: відкрити власний бізнес за франшизою в Україні

Відкрити бізнес за франшизою

Ми вже не одноразово розповідали про варіанти відкриття бізнесу на франшизі. Охопити всі напрямки просто нереально, кожного року з’являється щось нове. Та й напрямки різні, від відділення «Нова Пошта» до французької випічки «Франсуа», тут уже обирайте по можливостях.

Вся суть моделі однакова: особа (франчайзер) яка надає право працювати під своїм брендом (франчайзі) за певні дивіденди. Наприклад, Ви можете обрати бренд фастфуду та відкрити таких заклад у своєму місті, використовуючи бонуси розкрученого бренду.

Вам надається повне забезпечення необхідним документами для початку роботи, інструкції для бізнесу та особливості справи: яке потрібно обладнання, контакти постачальників, як правильно шукати співробітників та правильна організація їх роботи.

Цікаво знати Від равликів до ослячого молока: 5 незвичайних фермерських господарств в Україні

Умови співпраці можуть відрізнятись в кожному випадку. Здебільшого виплачуються відсотки від прибутку (2-6%) для власника франшизи. Знайти список доступних пропозицій можна у google із запитом «каталог франшиз в Україні».

Відкрити навчальні курси

Дуже популярними стають навчальні курси додаткової професії чи навичок. Безперервне навчання для населення стає хорошим трендом. Трохи вище ми вже описали про мовні курси англійської, але не можна обмежуватись лише цим. До того ж у Україні даний тип може не зустріти конкуренцію у містах мільйонниках.

Відкрити навчальні курси, бізнес ідеї, ідеї для бізнесу, ідеї для бізнесу, бізнес ідеї 2023, бизнес идеи 2023, бізнес ідеї, бізнес в україні, ідеї бізнесу, ідеї для бізнесу 2023, який бізнес можна відкрити, бізнес 2023
Бізнес Ідея: відкриття навчальних курсів для всіх охочих

Якщо зібрати достатню кількість учнів, тоді можна отримувати хороший прибуток, як хороший бізнес. Що можна викладати? Як правильно шити, випікати солодощі, курси програмування, вебдизайну тощо.

Встановлення сонячних панелей «Під Ключ»

Ще одна хороша та перспективна ідея для бізнесу – встановлення сонячних панелей. Використання альтернативних джерел енергії набуває своєї популярності. Найближчі роки, на фоні росту цін на енергоносії, буде мати хороші перспективи та запитуваність.

Тут вже знадобляться навички математичного розрахунку та електрики для розробки підключення сонячної електростанції «під ключ». Останні події показують, що над такими джерелами альтернативної енергії задумуються навіть пенсіонери-інтузіасти.

Встановлення сонячних панелей, бізнес ідеї, ідеї для бізнесу, ідеї для бізнесу, бізнес ідеї 2023, бизнес идеи 2023, бізнес ідеї, бізнес в україні, ідеї бізнесу, ідеї для бізнесу 2023, який бізнес можна відкрити, бізнес 2023
Бізнес Ідея: встановлення та монтаж сонячних панелей

До того ж, в Україні відкрили завод з виготовлення сонячних панелей у Вінницькій області. Сумнівно, що інвестори вклали би кошти не прораховуючи перспективи та майбутні прибутки.

Можна використовувати вітчизняне устаткування для монтажу. До речі, в одній із наших статей описано перспективи заробітку за «Зеленому тарифі» та юридичні аспекти встановлення.

Потрібно зібрати хороших спеціалістів, в ідеалі із технічною освітою. Домовитись із постачальниками про поставки обладнання. В ідеалі це запустити власний сайт та знаходити перших клієнтів шляхом контекстної та медійної реклами.

Ремонт квартир як ідея для бізнесу, бізнес ідеї, ідеї для бізнесу, ідеї для бізнесу, бізнес ідеї 2023, бизнес идеи 2023, бізнес ідеї, бізнес в україні, ідеї бізнесу, ідеї для бізнесу 2023, який бізнес можна відкрити, бізнес 2023
Бізнес Ідея: ремонт квартир в Україні та послуги будівельників

Ремонт квартир як ідея для бізнесу

Ще одна хороша ідея для власної справи, що не втратить актуальності ніколи. Хоча будемо відвертими, актуально буде більше для великих міст або обласних центрів. В регіонах люди зикли проводити ремонтні роботи власними силами, менша платоспроможність населення.

От інша річ це обласні центри України. Для прикладу лише у Львові планується будівництво більше 200 новобудов у 2021 році, а це тисячі квадратних метрів офісних та жилих приміщень, що потребують внутрішніх робіт.

Інше питання пошуку профільних працівників. Якщо підсобників можна знайти злегкістю, от професійного майстра не легко. Дуже багато населення виїжджає на заробітки до ближніх європейських країн де рівень оплати вищий. Тому потрібно враховувати цей момент при плануванні.

Корисний фастфуд бізнес ідея, бізнес ідеї, ідеї для бізнесу, Бізнес Ідея: ремонт квартир в Україні та послуги будівельників
Прибуткова бізнес ідея, відкрити заклад швидкого харчування в Україні

Корисний фастфуд, як специфічний заклад харчування

Дуже сумнівна назва, типу як «безалкогольна горілка». Насправді все дуже перспективно на фоні популяризації здорового способу здоров’я, а це потенційні клієнти.

Суть полягає у наступному, використовувати у приготуванні став фастфуду органічних та нешкідливих продуктів – м’ясо, овочі, молочні продукти тощо. Саме завдяки цьому можна знизити калорійність продуктів до мінімуму та кількість шкідливих речовин.

Для прикладу можна готувати молочні коктейлі, фреші, салати овочеві, сандвічі та бюргери по спеціальному рецепту тощо. Знайти готових варіантів страв можна безліч, але хороший рецепт – це адаптація вже існуючих під вимоги такого харчування. Не потрібно питати даний тип із вегетаріанством, це зовсім інша історія.

Висновки

Знайти хороших ідей для бізнесу в Україні можна безліч. Суспільство впроваджує щось нове кожного року або удосконалює давно забуті речі. Це лише частина хороших та актуальних пропозицій, всі інші можна переглянути у категорії сайту розділ «Бізнес ідеї».

Для нас дуже Важлива Ваша думка, тому залишайте в коментарях до статті або ж Ваші ідеї.

Читайте також статтю Бізнес план – як його скласти та чому він важливий. Розділи та структура

Від Specialist