Нд. Кві 28th, 2024

Ці фермерські підприємства унікальні, або є великою екзотикою у нашій країні. Тому вони мають чимало переваг, серед них низька конкуренція чи повна її відсутність та високий прибуток, при умові ефективного пошуку напрямів збуту унікальної продукції.

Якщо ваша продукція виготовляється нетрадиційним способом, ви також можете непогано заробити на тому, що будете демонструвати виробництво. А додатковий заробіток завжди приємно.

Пропонуємо вашій увазі добірку незвичних фермерських господарств, які можуть надихнути вас на старт власної справи.

Бізнес на коровах мясної породи

Ферма, де корови не дають молока

Фермерське господарство «Пан Еко», що у селі Ботар на Закарпатті розводить доволі рідкісних корів, які відрізняються сірим кольором шерсті.

Ця порода має чимало характерних відмінностей. Серед них значні розміри, так бик сірошерстої корови може досягати 900 кілограмів. Ця порода суто м’ясна.  Також корови відрізняються величезними рогами, та тим, що порода суто м’ясна. В давнину ці корови були основною тяговою силою. Ці корови буди під загрозою вимирання ще 100 років тому, на сьогодні це доволі рідкісна порода, тому її м’ясо має високу цінність.

Рекомендуємо статтю Бізнес у селі. Найкращі та реальні ідеї для відкриття бізнесу у селі

На сьогодні ферма більш відома як туристичний об’єкт, проте можна доволі серйозно заробити на продажі корів, вартість однієї стартує від 15 сотень зелених.

м'ясні породи кучерявих свине для власного бізнесу

Свині з кучерями – хороша м’ясна порода

Свиней породи «мангалиця» в нашій країні зазвичай тримають для того, щоб здивувати туристів. Проте в Австрії є цілі магазини, де продають м’ясо лише цієї породи. А в ресторанах США м’ясо кучерявих свиней включено в меню елітних ресторанів.

В Україні ця порода найбільш поширена на фермах Волині, Закарпаття, а також Одещини.

Враховуючи густий шерстяний покрив ці свинки чудово адаптуються до холоду, можуть спати просто неба, а їжу шукають самостійно, так само як дикі свині. На сьогодні одне таке поросятко коштує від 250 доларів. Фермери стверджують, що вкладення в «мангалиць» окупляться через 3-5 років.

Цікаво знати Страусята по 100 доларів: як можна заробити на страусах в Україні

бізнес на вирощуванні равликів в Україні

Ферма равликів – дуже прибуткова справа

На території України розведенням равликів займаються одиниці, так на сьогодні налічується десяток великих підприємств і декілька маленьких ферм.

Одна з таких ферм розташовується на Закарпатті. Проте бізнес не надто прибутковий, звісно якщо розводити равликів не у великих масштабах. На перший погляд ця діяльність не складна, проте знадобиться багато часу та чималих грошових вкладень щоб отримати прибуток.

За 1 тонну равликів можна отримати біля півтори тисячі євро. На сьогодні собівартість равликів досить висока, в середньому 2 євро за кілограм живого товару.

Рекомендуємо почитати Заробіток на вирощуванні равликів, преспективи нового бізнесу для України

молоко ослиць як бізнес ідея

Ферма віслюків, яка постачає найдорожчий сир у світі

Це фермерське господарство розташоване у Вінниці, там проживає біля 40 тварин. Всі продукти, які можна отримати від осликів надзвичайно цінні, так в країнах Європи літр молока коштує майже 60 євро, сир – більше 1500 євро, м’ясо – від 600 євро.

Це господарство належить місцевому училищу, тож поки вирощують молочне стадо віслюків, ферма надає безкоштовні послуги.

Проте щоб почати бізнес на молочній фермі віслюків звичайній людині не по кишені, адже кожна зріла ослиця потребує одного віслюка. До того ж вартість одного маленького ослика стартує від 1,5 тисячі євро, тож ця бізнес ідея задоволення не з дешевих.

Бізнес на вирощуванні жаб

Бізнес на жабах, прибуткови напрямок для власної справи

Ресторани Україні, які пропонують страви французької кухні охоче скуповують лапки жаб, вирощених в Україні. Проте, наші ферми успішно продають делікатеси за кордон.

Цікаво почитати Бізнес ідея для гаражу: вирощування їстівних грибів як бізнес

В Україні є декілька ферм, що розводять жаб, найбільші з них розташовані на Одещині, Харківщині, Полтавщині та Закарпатті. В основному вони працюють при ресторанах, проте частина з них успішно експортує свою продукцію.

Середня вартість кілограма жаб’ячих ніжок становить 300 грн. Цей вид бізнесу вкрай прибутковий, враховуючи низьку конкуренцію. За сезон, тобто з травня по вересень можна отримати біля 10 тон земноводних.

 

Від Specialist