Ср. Тра 18th, 2022
Жителі Донбасу та Луганська можуть отримати 250 000 гривень на розвиток бізнесу

Програма ООН пропонує матеріальну підтримку для підприємців Донбасу. Почала діяти із 2 жовтня 2019 року. Завдяки урядам Японії та Польщі діє програма розбудови та миру.

Основна мета грандів від міжнародних організацій – це відновлення чи підтримка малих, середніх бізнесів, які залишились на підконтрольних уряду України територіях Донецької та Луганської області. Щоб більше осіб могли отримати робочі місця. Існує декілька видів грошової допомоги, яку можна отримати на таких умовах:

  • Максимальну суму 250 тисяч гривень можуть отримати особи, що мають на меті створити не менш як чотири робочих місця, протягом реалізації власної бізнес ідеї;
  • Для отримання допомоги в розміні 200 тисяч гривень потрібно створити не менше 3-х робочих місць (тобто сам підприємець та двоє найманих працівників);
  • Ну і 100 тисяч гривень отримають особи які готові створити одне робоче місце, просто кажучи на власну справу одноосібно.

Цікаво знати Від равликів до ослячого молока: 5 незвичайних фермерських господарств в Україні

Щоб взяти участь в акції потрібно оформити заявку від 2 жовтня 2019 року на офіційному сайті (онлайн заявка). Саму інструкцію, як правильно оформлювати та правильно подавати власний бізнес-план можна отримати із даного посібника.

Для довідок можна використовувати електронну адресу [email protected] та телефон 0 (800) 406 411.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *