Сб. Тра 25th, 2024

Отримувати кошти за перегляд відео – це досить простий спосіб заробляти в Інтернеті. Для того аби вже сьогодні отримувати надходження, не потрібно мати якихось особливих навичок. Проте мова піде про перегляд чужих відео. Адже викладати свої власні і на цьому непогано заробляти, може не кожен і для цього потрібні певні знання.

За що платять гроші при перегляді відео?

Насправді, нічого складного у цьому немає. Є проекти, за допомогою яких рекламодавці можуть віднайти або, простіше кажучи, купити собі глядачів. Вони платять власні гроші. Кожен переслідує свою мету – хтось хоче набрати більше переглядів, накрутити покази, збільшити аудиторію, стати популярнішим і т.д. І найлегший спосіб досягнути таких цілей – це платити кошти звичайним людям за перегляди.

Рекламодавці платять сервісам накруток. Ті, в свою чергу беруть певний відсоток за послуги. Решту ж коштів вони ділять між глядачами. Для початку роботи варто лише зареєструватись та обрати відео, яке будете дивитись.

Рекомендуємо прочитати про Українські сайти для заробітку в інтернеті: скільки платать та які умови?

Кошти за таку роботу платять різні. Чим менше готовий заплатити сайт, тим більше роботи він дає. Якщо ж оплата висока, то й завдань, відповідно, небагато. В середньому за 10-ти хвилинний ролик платять 2,5 російських рублі. Але одночасно можна користуватися кількома сайтами і переглядати по кілька відео одразу. Тому в принципі можна заробити непогану суму. Звісно, ця робота може вважатися підробітком, бути непоганою для новачків і студентів.

гроші на перегляді відео реально

На яких сайтах платять за перегляд відео?

На закордонному сайті Likesrock завжди є багато завдань. Тут потрібно зі списку вибрати Ютуб і почати переглядати відео. На сайті досить зручно і зрозуміло. Можна відразу побачити, яка нагорода буде вами отримана. В середньому за перегляд можна отримати 30 копійок, інколи зустрічаються і проекти по 40 російських копійок.

Проект ФорумОК є дуже популярним. Тут потрібно зареєструватись і додати свій аккаунт. Все досить просто, варто обрати Ютуб серед інших мереж і почати перегляд відео.

На сайті CashBox можна виконувати різні завдання, проходити опитування, а також переглядати відео. Спочатку потрібно зареєструватись і вказати свої аккаунти. Тоді Вам будуть приходити завдання.

На сайті Socialtools нещодавно було повністю оновлено усе. Тому тут є багато роботи і можна непогано підзаробити. Для початку варто зареєструватись і підключити аккаунти.

А за допомогою VK Target реально заробляти за допомогою соціальних мереж та Ютуб. Вам потрібно зареєструватись і підключити свої аккаунти. Тоді переглядайте відео і заробляйте! Аби отримувати більше прибутку  – підключайте якомога більше аакаунтів.

Отримувати додатковий дохід за допомогою переглядів відео можна. Це не зробить вас багатієм. Але допоможе регулярно мати додаткові кошти на невеликі витрати.

Також зараз читаютьРобота в інтернеті на дому. 10 перевірених методів заробітку вдома
Від Specialist