Пн. Кві 15th, 2024
Новий дизайн від Facebook темний

Починаючи із вересня 2020 року буде оновлено інтерфейс для всіх користувачів соціальної мережі Facebook. Дану інформацію повідомили на офіційній сторінці підтримки. Останніми днями всім користувачам із України почали приходити повідомлення із PopUp вікнами, де пропонують перейти на нову версію та протестувати функціонал.

Новий дизайн сайту Фейсбук стара версія

Якщо Вам ще не прийшло таке повідомлення, тоді самостійно можна перейти у новий дизайн Facebook через меню. Для цього у верхньому праву куртку виберіть пункт «Перейти до нової версії». Ця кнопка доступна поки і для зворотної дії.

Новий дизайн сайту Фейсбук

Це одне із наймасштабніших оновлень від компанії Facebook із моменту її заснування. Впровадження нового та спрощеного дизайну представники анонсували іще того року на конференції для розробників.

Новий дизайн від Facebook світлий

Вже у вересні 2020 року перші тестування дизайну могли проводити звичайні користувачі. Також розробники залишили можливість надіслати відгук або рекомендацію про роботу нової версії. Тому кожен із нас може долучитись та зробити функціонал доступним та зручним.

Рекомендація від автораНовий тариф Vodafone: 20 ГБ інтернету всього за 100 гривень на місяць

Оновлений дизайн Facebook доступний у двох кольорах – світлий та темний. Всі елементи розміщені більш вільніше, але ще не вистачає декількох функцій. В основному він розрахований на роботу із сервісами Watch, Gaming, Marketplace, у групах Facebook та інше.

Від Specialist