Пн. Бер 4th, 2024
Месенджер Viber дозволить користувачам «Реагувати на повідомлення» у спільнотах

У месенджері Viber буде додано нову функцію «Реакція на повідомлення» (Message Reactions), яка скоро буде доступна у спільнотах, про це повідомили у компанії. У всесвітній день емодзі 17 липня Viber запропонували користувачам вибрати найулюбленіший варіант смайлика. Доступні були «сміх», «серце», «шок», «сум» та «злість». (💜, 😆, 😲, 😢, 😡).

Серед респондентів із України найбільш популярними стали «Серце» (отримало 56% голосів). Голосування проводилось в офіційній спільноті «Viber Україна». Інші 33% користувачі проголосували за смайлик «Сміх». Усі згадані варіанти емодзі будуть доступні у спільнотах Вайбер.

Для реакції на повідомлення достатньо натиснути на іконку сердечка біля будь-якого текстового повідомлення, та вибрати один із варіантів емодзі: «сміх», «серце», «шок», «сум» та «злість». Такий варіант оцінки допоможе користувачам більш явно показати відношення до відеоповідомлень, фото та інших у спільнотах, на які вони підписані.

Спілкування це процес мінімум двосторонній, тому користувачам потрібно знати на розуміти як інші користувачі реагують на контент. Для цього потрібно натиснути на потрібне повідомлення та вибрати пункт «Інфографіка».

Рекомендуємо ознайомитисьЯк зберігати здоров’я при сидячому способі життя. Рекомендації та вправи

Від Specialist