Ср. Тра 18th, 2022
Як просувати сайт на prom.ua

Наступний приклад просування сайту – тематика рослини. Хочу присвятити дану статтю для наочності всім моїм «колегам» які не беруться просувати проекти на порталах prom.ua, zakupka.com і тп.

Мотивуючи замовників на розробку власного сайту, звісно в них і пропозиція для Вас вже готова, програмісти, дизайнери, верстальщики та всі інші професіонали мають також заробляти – питань нема.

Даний сайт знаходиться на порталі prom.ua та має всі тенденції успішного росту трафіку та видимості в пошукових системах. Звичайно проблема в не доступності коду для самостійного внесення правок, але з іншої сторони, портал постійно розвиває різні напрямки для реклами: можливість приєднати ресурс до сервісів статистики та панелі вебмайстра присутній, для налаштувань контекстної реклами та в соціальних мережах також є функціонал.

Що зроблено для просування сайту на prom.ua

Внутрішня оптимізація сайту на prom.ua також нічим не ускладнюється, всі поля доступні для ручного редактування та по шаблонах для категорій, товарів, статтей, новин (в майбутньому може напишу статтю про налаштування більш детальніше, адже цьому присвячений цілий мануал від розробників). Тексти для категорій, карта сайту, файл robots.txt, зараз впроваджено мікророзмітку для товарів та груп – для проведення налаштувань, цього вдосталь.

На даному етапі сайт займає хороші позиції в пошукових системах. Видимість сайту зросла за рік більш як в 5 разів (скрін із сервісу serpstat.com). Що зроблено?

Проведена внутрішня оптимізація сайту: збір семантики для груп та товарів, підібрано ключі для сторінок, написані тексти для категорій сайту, допрацьовано описи в карточках товару, перелінковка в товарах, категоріях, статтях, новинах.

Для просування сайту на prom.ua використовувались та наразі діють методи – оновлення текстової інформації (статті, новини), нарощування посилань – біржі (вічні та орендовані), форуми та крауд маркетинг, блоги, профілі, соціальні мережі. Додатково працює контекстна реклама.

статистика та динаміка просування сайту на prom.ua

Як бачимо сайт нічим не гірший за повноцінний, варіанти дизайну також можна вибрати, з поміж безкоштовних шаблонів чи платних, на Ваш розсуд. Кількість пошукових запитів по тому ж сервісу serpstat.com зросла більш як в 5 разів. Органічний трафік збільшився більш як у двічі.

статистика та динаміка просування сайту на prom.ua

Думаю це буде цікаво для замовників, що зараз вагаються і не знають, як краще просувати сайт на prom.ua – все реально, головне тверезо оцінюйте бюджет на розробку та розкрутку все нового сайту, там є свої нюанси, які звичайно, залишаються за кадром та «золотими горами» що пропонують в мережі.

Якщо у Вас виникли питання, чи маєте те пропозиції пишіть коментарі. Також надаю консультації по просування сайту в пошукових системах, досвід – більш як 8 років.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *