Ср. Тра 18th, 2022
Приєднатися до супутникового провайдера

Чи готові Ви відключення каналів більшості українських медіа груп після 28 січня 2020 року. Це звичайно стосується користувачів, що отримували сигнал телеканалів через супутник нелегально або аналоговий сигнал.

Розбиратись чому такі зміни вводять думаю не потрібно. Тут дві причини: офіційна про захист медіа контенту як у Європі, а неофіційна це набуття певними групами та корпораціями додаткових прибутків через установлення нового обладнання та оформлення абонентів.

Можна просто відкрити пошукову систему та перевірити хто є власником Viasat Україна – 1 + 1 media, Коломойського (збіг певно), а от Xtra TV у 2015 році придбав холдинг Медіа Група Україна, що пов’язують із Ренатом Ахметовим.

Але відключення не поширюється на всі телеканали. Близько 90 із них будуть працювати «нелегально». В основному це регіональні, громадські та інформаційні.

Приєднатися до супутникового провайдера

Оформити договір в офіційного супутникового провайдера ТБ – Viasat або XtraTV. Оформити договір на підключення послуг та придбати тюнер (його ціна однакова та становить 1100 гривень). Мінімальний тарифний план коштує 59 грн./міс.

супутникове телебачення тюнер підключення

Для нашої країни платне супутникове телебачення не приживалось роками. Багато хто просто із провайдерів збанкрутували або вишли із ринку. Тому лишились всього два Viasat та XtraTV.

Деякі пристрої супутникового телебачення підтримують можливість перемикання між різними провайдерами.

Цікаво знати Які банкноти найчастіше підробляють в Україні – статистика від НБУ

На сьогодні інформаційного контенту дуже багато на телеканалах, якісного розважального небагато. Якщо «безкоштовні» медіа підхоплять тенденцію, тоді зможуть добряче додати в аудиторії.

Підключити Т2 телебачення

Інший Варіант – перейти на Т2. Це дасть змогу користувачам отримати 32 канали у SD-якості серед яких буде 23 закодованих із 28 січня 2020 року. Тобто достатньо придбати DVB-T2 одноразово.

підключити т2 самостійно

Взагалі можна комбінувати сигнал із двох джерел, а саме дивитись закодовані канали у цифровій якості (для цього можна докупити спеціальну приставку до супутникової антени), а всі інші через звичайний сигнал супутникової тарілки. Можна просто налаштувати перемикання між джерелами сигналу.

Ось деякі непогані варіанти тюнерів в середньому діаназоні 300-500 грнТВ-ресивер DVB-T2 Romsat TR-9020HDDVB-T2 Strong SRT 8203DVB-T2 Ergo 302.

Ну і в якості ще однієї можливості не залишитись без улюблених телеканалів це підключити IPTV телебачення, яке пропонують багато інтернет-провайдерів. Сьогодні можна нарахувати близько 10 офіційних сервісів для перегляду кодованих каналів в Україні: Omega TV, Megogo, Divan. TV, YouTV, Kyivstar TV? Sweet. TV, Volia Smart TV, OLL. TV, Prosto TV і Youtube, Ланет і тп.

Ну і для довідки, ще раз нагадаємо які медіа-холдинги блокують свої сигнали: StarLightMedia, 1 + 1 media, Inter Media Group, Медіа Група Україна.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *