Ср. Чер 29th, 2022
3D туру по Софіївському соборі

Чудова новина для всіх любителів екскурсій та визначних місць нашої країни. Завершено створення 3D туру по Софіївському соборі у Києві, що розташований на території однойменний заповідника.

Тепер глядачі можуть «пройтись» коридорами собору та роздивитись найменші деталі перебуваючи у різних місцях світу. Відтворенням задуманого займалась компанія Matterport. В роботі використовували потужну камеру із роздільною здатністю 134,2 МП Matterport pro2 3d.

Варто нагадати, що Софіївський собор це відома у всьому світі пам’ятка архітектури одинадцятого сторіччя з унікальним стилем та елементами живопису та внесена до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Будівництво собору почалось за правління Київського князя Ярослава Мудрого, а він вже продовжував почате свого батька Володимира. На фресках всередині храму розміщено дати 1022, 1033 та 1036 років, що однозначно підтверджують заснування князем Володимиром (хрестителем Русі).

Для перегляду 3D подорожі храмом Софія Київська перейдіть за посиланням на офіційний сайт заповіднику. У верхньому меню оберіть Віртуальні тури, а далі «Віртуальний тур Софіївським собором».

3D туру по Софіївському соборі у Києві

Отож, не витрачайте час та скоріше відвідайте Собор. Особливо актуально для тих, хто ще не відвідав столицю та її пам’ятки.

Цікаво знати Підбірка: купити хороші ноутбуки до 12-13 тисяч гривень для роботи

Від sasha40

Один коментар до “3D-тур Софійським собором розробили у заповіднику «Софія Київська»”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *